Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 20 września 2011, 07:06

DC Universe Online za darmo od października

Coraz więcej gier MMO wybiera model darmowy z mikropłatnościami. Najnowszą produkcją tego typu jest DC Universe Online.

Wypuszczone na początku tego roku komiksowe MMO DC Universe Online spotkało się z ciepłym przyjęciem przez fanów i prasę branżową, ale nie spełniło nadziei finansowych firmy Sony. Dlatego podjęto teraz decyzję o przestawieniu gry na popularny obecnie model darmowy z mikropłatnościami.

Model free-to-play ruszy w październiku. Darmowi gracze otrzymają dostęp do większości elementów wirtualnego świata, w tym miast Metropolis oraz Gotham. Konto każdego, kto wyda w ramach mikropłatności przynajmniej 5 dolarów zostanie ulepszone do poziomu Premium, co umożliwi korzystanie z ułatwień takich jak m.in. kolejne sloty dla bohaterów i ekwipunku, a także wyższe limity pieniędzy.

Najbardziej oddani fani będą wciąż mogli opłacać abonament w wysokości 14,99 dolarów miesięcznie. Konta tych graczy otrzymają status Legendarny. Zapewni im to dostęp do wszystkich pakietów DLC bez dodatkowych opłat, ponad 15 slotów dla postaci, więcej niż 80 miejsc na przedmioty, możliwość tworzenia lig oraz wiele innych bonusów.

Każdy news o DC Universe Online jest również doskonałą okazją, aby przypomnieć fenomenalne intro tej gry.