Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 września 2011, 17:45

autor: Sarge

Przełożono premierę pecetowej wersji gry Batman: Arkham City

Firma Warner Bros. ogłosiła, że gra Batman: Arkham City w wersji na PC ukaże się później niż zapowiadano. Przesunięcie debiutu na miesiąc przed planowaną premierą jest sporym ciosem dla pecetowców wyczekujących tego tytułu.

Firma Warner Bros. ogłosiła przesunięcie premiery pecetowej wersji gry Batman: Arkham City na listopad. Wydawca nie podał powodu zmiany daty debiutu pecetowej wersji. Póki co, nie sprecyzowano także bardziej dokładnego terminu. Na PlayStation 3 oraz Xboksie 360 produkcja ukaże się zgodnie z planem, czyli 21 października w Europie i trzy dni wcześniej w Stanach Zjednoczonych.

Przełożono premierę pecetowej wersji gry Batman: Arkham City - ilustracja #1

Bardzo podobna sytuacja spotkała graczy przed premierą Batman: Arkham Asylum – poprzedniej części gry. Wtedy również na niecały miesiąc przed planowanym debiutem użytkownicy komputerów osobistych zostali poinformowani o opóźnieniu swojej edycji o parę tygodni.

Batman: Arkham City przygotowywany jest z myślą o PlayStation 3, Xboksie 360 oraz pecetach. W naszym kraju tytuł zostanie wydany przez firmę Cenega w angielskiej wersji językowej z polskimi napisami na wszystkich platformach.