Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 sierpnia 2011, 12:05

autor: Sarge

Batman: Arkham City w polskiej wersji językowej na wszystkich platformach

Firma Cenega ujawniła, że Batman: Arkham City ukaże się w naszym kraju w polskiej wersji językowej, z możliwością zmiany na angielską. Lokalizacji doczekają się użytkownicy wszystkich platform docelowych.

Firma Cenega ogłosiła szczegóły na temat rodzimego wydania Batman: Arkham City. Produkcja RockSteady Studios ukaże się w naszym kraju w polskiej wersji językowej.

Dystrybutor zdradził w informacji prasowej, że gra będzie zlokalizowana kinowo. Oznacza to, że głosy bohaterów pozostaną oryginalne, a na dole ekranu wyświetlane będą polskie napisy. Nic nie stanie jednak na przeszkodzie, by całą historię ukończyć w pełni po angielsku (pojawi się opcja zmiany języka).

Batman: Arkham City w polskiej wersji językowej na wszystkich platformach - ilustracja #1

Tytuł zostanie zlokalizowany w wersji na wszystkie trzy platformy – PC, PlayStation 3 oraz Xboksa 360. To spory postęp względem Batman: Arkham Asylum, który swego czasu zadebiutował na konsolach w angielskiej wersji językowej. Lokalizacją mogli cieszyć się jedynie posiadacze komputerów osobistych.

Batman: Arkham City będzie sprzedawany na amerykańskim rynku także w atrakcyjnej Edycji Kolekcjonerskiej. Przedstawiciel firmy Cenega potwierdza, że stosowny zestaw trafi również do Polski, a szczegóły na temat zawartości powinny zostać przedstawione w przyszłym tygodniu. Gra zadebiutuje w naszym kraju 21 października bieżącego roku.