Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 sierpnia 2011, 11:45

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Darmowy Brink oraz gry id Software i Bethesdy przecenione na Steam

W serwisie dystrybucji cyfrowej Steam przeceniono m.in. wszystkie części serii Quake oraz Doom, a także rozpoczęto darmowy weekend z grą Brink. Wszystko to w ramach nowej promocji z okazji trwania imprezy Quakecon 2011.

W serwisie dystrybucji cyfrowej Steam wystartowała promocja, w ramach której przez najbliższe cztery dni przeceniane będą gry id Software i Bethesdy. Na początek udostępniono m.in. wszystkie części serii Doom oraz Quake, a także rozpoczęto darmowy weekend z grą Brink.

Chętni mogą za darmo wypróbować Brinka, ściągając go za pośrednictwem Steama. Oferta pozostanie aktywna do niedzieli o godzinie 22:00. Z kolei do godziny 19:00 w poniedziałek możemy zakupić grę o połowę taniej, czyli za 24,99 euro (ok. 100 złotych). Taki zakup dodatkowo będzie nagradzany maską The Anger dla klasy snajpera w Team Fortress 2.

Darmowy Brink oraz gry id Software i Bethesdy przecenione na Steam - ilustracja #1

Tylko dziś do godziny 19:00 możecie taniej o 65% nabyć Doom and Quake Complete Pack – pakiet wszystkich odsłon serii Doom oraz Quake wraz z dodatkami. Całość kosztuje obecnie 29,99 euro, czyli ok. 120 złotych. Poszczególne tytuły możecie również zdobyć pojedynczo – w takim przypadku cena jest niższa o połowę.

Jeśli do poniedziałku o 19:00 zdecydujecie się na zakup gry Quake 4, odblokujecie wyrzutnię rakiet The Original dla klasy żołnierza w Team Fortress 2. Jednocześnie dostępny jest Quakecon Pack 2011 – zbiór 33 tytułów od id Software i Bethesdy do ściągnięcia za 69,99 euro (ok. 280 złotych) – o 86% taniej niż zwykle.