Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 sierpnia 2011, 11:36

autor: DogGhost

Tiger najnowszym projektem studia Bungie

W filmie opublikowanym z okazji 20-lecia firmy, studio Bungie ujawniło nazwę swojego nowego projektu - Tiger. Pojawia się w nim również logo nawiązujące do zapowiadanej strzelanki MMO oraz prawdopodobnie pierwszy screen z gry.

Od momentu podpisania przez studio Bungie 10-letniej umowy z Activision w kwietniu ubiegłego roku, w sieci regularnie pojawiały się spekulacje dotyczące zupełnie nowej marki tworzonej na zlecenie tego dużego wydawcy. Początkowo uważano, że jest to projekt pod nazwą Aerospace. Ostatecznie okazało się jednak, że była to inicjatywa mająca na celu wsparcie niezależnych deweloperów w tworzeniu gier społecznościowych i komórkowych. Dopiero teraz udało nam się uzyskać pierwsze informacje na temat nowej marki.

W prawie godzinnym filmie zatytułowanym „O Brave New World”, który studio Bungie opublikowało z okazji 20-lecia swojego istnienia, możemy zapoznać się z jego historią. Pojawiają się tam również wypowiedzi odnośnie przyszłości firmy. Twórcy w odniesieniu do swojego nowego projektu używają nazwy - Tiger. W materiale pojawia się też obrazek pochodzący najprawdopodobniej z tej gry. Przedstawia on metalowy wiatrak z pustynią i górami w tle.

Tiger najnowszym projektem studia Bungie - ilustracja #1

Pod koniec dokumentu pojawia się charakterystyczne logo, przywodzące na myśli zapowiedzianą w tym roku strzelankę MMO, zatytułowaną Destiny, o której pisaliśmy w marcu. Choć kilka dni później studio obróciło tę informację w żart, najwidoczniej okazało się to być tylko mydleniem oczu. Poniżej możecie zobaczyć jak prezentuje się tajemnicze logo.

Tiger najnowszym projektem studia Bungie - ilustracja #2