Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 sierpnia 2011, 11:13

autor: Hed

W dodatku Magiczne Źródła do The Sims 3 wybierzemy się do SPA i na narty

Firma Electronic Arts zapowiedziała nowy dodatek do The Sims 3. W rozszerzeniu Magiczne Źródła (Hidden Springs) wybierzemy się do tytułowego miasteczka leżącego nad malowniczym jeziorem. Na miejscu wyślemy Simów do spa, muzeum magii czy na narty. Pakiet zostanie wydany w tym miesiącu.

Gra The Sims 3 otrzyma kolejny dodatek o nazwie Magiczne Źródła (Hidden Springs). Rozszerzenie zostanie wydane 25 sierpnia w dystrybucji cyfrowej i będzie można kupić je za SimPunkty. Co otrzymamy w zestawie? Jak zwykle nowe lokacje, przedmioty, postacie oraz odrobinę magii. Osoby zainteresowane trzecią odsłoną serii na brak atrakcji narzekać nie mogą, bo aktualizacje pojawiają się regularnie.

W Hidden Springs zabierzemy Simów na wycieczkę do nowej lokacji nad malowniczym jeziorem. Teren jest doskonałym miejscem dla luksusowych spa, stoków narciarskich i wielu podobnych punktów usługowych. Podopieczni będą mogli zwiedzić gęsty las i zajrzeć do muzeum magii oraz zjawisk paranormalnych, a także dołączyć do elit społecznych w Redwood Heights Luxury Lodge.

W dodatku Magiczne Źródła do The Sims 3 wybierzemy się do SPA i na narty - ilustracja #1

To tylko kilka z wielu atrakcji nowego dodatku. Firma Electronic Arts nie ujawniła jeszcze jego ceny, chociaż możemy spodziewać się, że będzie ona wynosiła 2000 SimPunktów (czyli 50 złotych), bo tyle kosztowało poprzednie cyfrowe rozszerzenie (Barnacle Bay/Zatoka Skorupiaków). Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć fanom i fankom The Sims 3 udanej wizyty w Magicznych Źródłach.

  1. The Sims 3 – informacje o grze i innych dodatkach
W dodatku Magiczne Źródła do The Sims 3 wybierzemy się do SPA i na narty - ilustracja #2
W dodatku Magiczne Źródła do The Sims 3 wybierzemy się do SPA i na narty - ilustracja #3
W dodatku Magiczne Źródła do The Sims 3 wybierzemy się do SPA i na narty - ilustracja #4
W dodatku Magiczne Źródła do The Sims 3 wybierzemy się do SPA i na narty - ilustracja #5