Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka The Sims 3: Hidden Springs (PC)
OkładkaThe Sims 3: Hidden Springs (PC)

The Sims 3: Magiczne Źródła PC

The Sims 3: Hidden Springs

The Sims 3: Magiczne Źródła jest dodatkiem do popularnej symulacji życia - The Sims 3. Przygotowane przez ekipę deweloperską EA The Sims Studio rozszerzenie pozwala tytułowym Simom odwiedzić miejscowość Hidden Springs, która słynie ze zjawisk paranormalnych. Twórcy zadbali m.in.

To jest dodatek do gry The Sims 3.

Symulacje | ekonomiczne | symulator życia

The Sims 3: Magiczne Źródła Premiera PC

25sierpnia2011

pudełko PL

25sierpnia2011

Origin

25sierpnia2011

producent: Electronic Arts Inc. wydawca: Electronic Arts Inc. wydawca PL: Electronic Arts Polska Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do The Sims 3: Magiczne Źródła

The Sims 2

7 Sins

Singles 2: Triple Trouble

The Sims 3: Magiczne Źródła to kolejny dodatek do trzeciej części niezwykle popularnej serii symulatorów ludzkiego życia. Możemy w niej stworzyć własną postać (tak zwanego Sima), której poczynaniami kierujemy w codziennym życiu. Wcześniej stworzono kilka innych rozszerzeń wprowadzających do rozgrywki nowe elementy. Omawiana pozycja została opracowana przez wewnętrzne studio firmy Electronic Arts i jest rozprowadzana drogą dystrybucji cyfrowej.

Za sprawą The Sims 3: Magiczne Źródła możemy wybrać się do niewielkiego miasteczka Hidden Springs położonego nad jeziorem. Krążą plotki, że tutejsza okolica charakteryzuje się niezwykłymi mocami leczniczymi, a zamieszkujący pobliskie lasy ludzie mają bladozieloną skórę. Hidden Springs oferuje szereg zupełnie nowych lokacji – możemy przespacerować się brzegiem jeziora, zrelaksować się w luksusowym kurorcie, zwiedzić Muzeum Magii i Zjawisk Paranormalnych, a także udać się do lasu.

Dodatek wprowadza także szereg niedostępnych wcześniej obiektów, ubrań i fryzur dla Simów. Jeszcze bardziej rozbudowują one dostępny asortyment i pozwalają wzbogacić wybudowane domy o nowe elementy. Z kolei zestaw nowych form rozrywki sprawia, że zawsze jest co robić. Całość działa na silniku graficznym The Sims 3 i niezmiennie prezentuje się w charakterystycznym dla siebie stylu.

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 6,8 / 10 na podstawie 97 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI The Sims 3: Magiczne Źródła

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

The Sims 3: Magiczne Źródła Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium IV 2.4 GHz
  • 1.5 GB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 5900 lub lepsza); 5.3 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7