Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 września 2011, 17:30

autor: Daniel "Soviet" Kłosiński

Wersja demonstracyjna Forza Motorsport 4 na początku października

Trailer opublikowany na usłudze Zbox Live zdradził, że wersja demonstracyjna Forza 4 zostanie udostępniona 3 października.

Nowy zwiastun Forza Motorsport 4, który udostępniono dzisiaj na Xbox Live, zdradził datę premiery wersji demonstracyjnej tego tytułu. Ukaże się ona za nieco ponad dwa tygodnie, trzeciego października. Niestety, nie ujawniono, które samochody i trasy się w niej pojawią.

Wersja demonstracyjna Forza Motorsport 4 na początku października - ilustracja #1

W finalnej wersji mamy znaleźć aż 500 pojazdów od 80 różnych producentów. Stanowi to kolejny krok naprzód w porównaniu do Forza 3, w której to mogliśmy usiąść za kierownicą „tylko” 400 samochodów. Po raz pierwszy w serii niektóre z wyścigów odbywać się będą o różnych porach dnia. Znacznemu rozszerzeniu mają ulec funkcje społecznościowe. Przypominać będą rozwiązania znane z Autologa, z którym po raz pierwszy mieliśmy do czynienia przy okazji Need for Speed: Hot Pursuit.

Premiera pełnej wersji gry odbędzie się 11 października. Tego dnia kupią ją gracze ze Stanów Zjednoczonych. Fani wyścigów z Europy będą musieli poczekać trzy dni dłużej. Grę można zamawiać w Sklepie Gry-OnLine - za wersję standardową zapłacimy 179,90 zł, edycja kolekcjonerska została wyceniona na 199,90 zł.