Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 września 2011, 08:39

autor: Mateusz "Kono" Kądziołka

Pierwszy dodatek DLC do Deus Ex: Bunt Ludzkości zapewni 5 godzin zabawy

Przedstawiciele studia Eidos Montreal ujawnili, że dodatek DLC do gry Deus Ex: Bunt Ludzkości zatytułowany Brakujące Ogniwo (The Missing Link) zapewni około 5 godzin rozgrywki.

Wiele osób z pewnością zastanawia się jak długi będzie pierwszy dodatek DLC do gry Deus Ex: Bunt Ludzkości. Z odpowiedzią pośpieszyli przedstawiciele studia Eidos Montreal. Wygląda na to, że gracze nie będą narzekać na objętość Brakującego Ogniwa (The Missing Link).

Według słów pracowników firmy Eidos Montreal, ukończenie dodatku DLC zajmie graczom około pięciu godzin. Jednak, jak to zwykle bywa, podany czas może się różnić w zależności od indywidualnych umiejętności i stylu rozgrywki. Dzięki takiej objętości, Brakujące Ogniwo (The Missing Link) prezentuje się całkiem okazale na tle wielu obecnie wydawanych dodatków.

Przypominamy, że DLC odpowie na pytanie, co działo się z Adamem Jensenem podczas tajemniczej trzydniowej nieobecności. W Brakującym Ogniwie główny bohater zostanie schwytany i poddany torturom przez agentów Belltower. Następnie, pozbawiony wszczepów Jensen będzie musiał uciec z płynącego w niewiadomym kierunku statku-więzienia.

Dodatek Brakujące Ogniwo zadebiutuje się w październiku i oferowany będzie w usługach Xbox Live Arcade, PlayStation Network oraz Steam.