Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 września 2011, 12:40

Syphon Filter 4 zadebiutuje w 2012 roku na PlayStation 3?

Pojawiły się kolejne plotki na temat Syphon Filter 4, z których wynika, że gra akcji TPP zostanie wydana pod koniec 2012 roku na PlayStation 3. Tym razem, niepotwierdzone informacje o powrocie wieloletniej serii przedstawił włoski magazyn o grach.

Syphon Filter powróci w przyszłym roku – taka niepotwierdzona plotka pojawiła się we włoskim wydaniu Official PlayStation Magazine. Seria trzecioosobowych strzelanek rozpoczęła się od gry wydanej w 1999 roku i do tej pory doczekała się trzech głównych części.

Informację z włoskiego magazynu przetłumaczył i przekazał serwis Sillegamer, według którego prace nad Syphon Filter 4 trwają, a gra miałaby trafić do sklepów na zimę 2012 roku. Produkcja zostanie wydana na konsoli PlayStation 3 i to nie pierwsze plotki na jej temat.

W maju tego roku firma Sony omyłkowo opublikowała na swojej stronie logo czwartej części Syphon Filter i później usunęła wpis na temat gry. Dowiedzieliśmy się wtedy, że ma ona zostać wydana w czwartym kwartale 2012 roku, co pokrywa się z nowymi plotkami.

Syphon Filter 4 zadebiutuje w 2012 roku na PlayStation 3? - ilustracja #1

Wspomniany wpis na temat gry głosił też, że będzie ona kontynuacją Syphon Filter: Logan's Shadow, czyli odsłony, która trafiła na PSP w 2007 roku. Produkcja ma korzystać z nowego silnika i dzięki niemu zrewolucjonizować gatunek skradanek.

Syphon Filter to seria, która zyskała uznanie recenzentów i graczy. Produkcja opowiada o przygodach tajnego agenta Gabriela Logana tropiącego międzynarodowych terrorystów. Ostatnio marka została zepchnięta na PSP, więc powrót na „dużą” konsolę byłby dużym wydarzeniem.