Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 września 2011, 12:40

autor: Hed

Syphon Filter 4 zadebiutuje w 2012 roku na PlayStation 3?

Pojawiły się kolejne plotki na temat Syphon Filter 4, z których wynika, że gra akcji TPP zostanie wydana pod koniec 2012 roku na PlayStation 3. Tym razem, niepotwierdzone informacje o powrocie wieloletniej serii przedstawił włoski magazyn o grach.

Syphon Filter powróci w przyszłym roku – taka niepotwierdzona plotka pojawiła się we włoskim wydaniu Official PlayStation Magazine. Seria trzecioosobowych strzelanek rozpoczęła się od gry wydanej w 1999 roku i do tej pory doczekała się trzech głównych części.

Informację z włoskiego magazynu przetłumaczył i przekazał serwis Sillegamer, według którego prace nad Syphon Filter 4 trwają, a gra miałaby trafić do sklepów na zimę 2012 roku. Produkcja zostanie wydana na konsoli PlayStation 3 i to nie pierwsze plotki na jej temat.

W maju tego roku firma Sony omyłkowo opublikowała na swojej stronie logo czwartej części Syphon Filter i później usunęła wpis na temat gry. Dowiedzieliśmy się wtedy, że ma ona zostać wydana w czwartym kwartale 2012 roku, co pokrywa się z nowymi plotkami.

Syphon Filter 4 zadebiutuje w 2012 roku na PlayStation 3? - ilustracja #1

Wspomniany wpis na temat gry głosił też, że będzie ona kontynuacją Syphon Filter: Logan's Shadow, czyli odsłony, która trafiła na PSP w 2007 roku. Produkcja ma korzystać z nowego silnika i dzięki niemu zrewolucjonizować gatunek skradanek.

Syphon Filter to seria, która zyskała uznanie recenzentów i graczy. Produkcja opowiada o przygodach tajnego agenta Gabriela Logana tropiącego międzynarodowych terrorystów. Ostatnio marka została zepchnięta na PSP, więc powrót na „dużą” konsolę byłby dużym wydarzeniem.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.