Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS2PS4PSPPS5
Okładka Syphon Filter: Dark Mirror (PSP)
OkładkaSyphon Filter: Dark Mirror (PSP)

Syphon Filter: Dark Mirror

Syphon Filter: Dark Mirror to trójwymiarowa gra akcji wydana przez firmę Sony Computer Entertainment. Seria swoje korzenie wywodzi jeszcze z czasów pierwszej konsoli PlayStation.

Akcji | TPP | skradanki | szpiegowskie | reedycje/remastery/remaki | strzelanki | tytuły ekskluzywne PlayStation | PS Plus Premium

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Syphon Filter: Dark Mirror Premiera

14mar2006

PSP

18wrz2007

PS2

21mar2023

PS4 PS5

Gry podobne do Syphon Filter: Dark Mirror

Resistance: Retribution

Tom Clancy's Splinter Cell Essentials

Unit 13

Syphon Filter: Dark Mirror to trójwymiarowa gra akcji od firmy Sony Computer Entertainment. Jest to pierwsza część serii, znanej jeszcze z czasów pierwszej generacji PlayStation, która zadebiutowała na przenośnej konsoli PSP.

W produkcji tej przychodzi nam towarzyszyć Gabe'owi Loganowi - członkowi tajnego agencji wywiadowczej USA. Romansując ze swą przyjaciółką, Theresą, nasz bohater dowiedział się o istnieniu paramilitarnej grupy Red Section, pracującej nad projektem Dark Mirror, czyli nowoczesną bronią masowej zagłady. Gabe postanowił, że pokrzyżuje szyki przestępcom, używając swych ponadprzeciętnych umiejętności i licznych gadżetów. W walce pomoże mu dodatkowo stary przyjaciel, Lian Xing oraz wysłani przez niego szpiedzy.

W towarzystwie świetnie wyszkolonej drużyny Logan wykonuje 23 niebezpieczne misje w trybie single-player. Jego zadaniem jest zarówno infiltrowanie nieprzyjacielskich instalacji, jak również ciche eliminowanie przeciwników, tudzież dokonywanie spektakularnych egzekucji. By załatwić oponentów po cichu, protagonista wspomaga się nożem i zatrutymi bądź wybuchającymi rzutkami. W czasie otwartej walki korzysta z kolei z nowoczesnych karabinów, broni snajperskiej i zwykłych pistoletów. W każdej chwili możemy wybrać, czy nasze cele mają być namierzane automatycznie, czy może sami chcemy skierować celownik w głowę niczego nieświadomego wroga. W naszych działaniach przydaje się również kamera termowizyjna oraz noktowizor. Realizmu rozgrywce dodaje także system ragdoll, dzięki któremu postaci zachowują się w prawidłowy sposób, zarówno przed, jak i po zgonie.

Syphon Filter: The Dark Mirror oferuje także rozbudowany tryb multiplayer. Na siedmiu dużych mapach możemy przetestować następujące tryby: Objective, Deathmatch, Team Deathmatch i Rogue Agent.

Ostatnia modyfikacja 15 marca 2023

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: sieć lokalna   Liczba graczy: 1-8  

Nośnik: 1 UMD

Ocena użytkowników: 8 / 10 na podstawie 257 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Syphon Filter: Dark Mirror

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.

Syphon Filter: Dark Mirror Wymagania sprzętowe

PlayStation Portable

PlayStation Portable

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 32 MB
Sony PlayStation 2

PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 8 MB
PSP
PS2
PS4
PS5