Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 maja 2007, 08:17

autor: Major Doktor Upiorna

Gra Syphon Filter: Dark Mirror trafi do posiadaczy konsoli PlayStation 2?

Niecałe dwa tygodnie temu poinformowaliśmy Was, że gra o nazwie Syphon Filter: Logan's Shadow trafi do posiadaczy PlayStation Portable, a już doszły do nas wieści, że kolejna pozycja spod znaku Syphon Filter zmierza do właścicieli PlayStation 2.

Niecałe dwa tygodnie temu poinformowaliśmy Was, że gra o nazwie Syphon Filter: Logan's Shadow trafi do posiadaczy PlayStation Portable, a już doszły do nas wieści, że kolejna pozycja spod znaku Syphon Filter zmierza do właścicieli PlayStation 2. Jeżeli potwierdzą się dane zamieszczone na stronie sklepu internetowego Ebgames, to Syphon Filter: Dark Mirror w wersji dla PS2 pojawi się w tym samym terminie, co wyżej wymieniona gra, dedykowana posiadaczom PSP.

Gra Syphon Filter: Dark Mirror trafi do posiadaczy konsoli PlayStation 2? - ilustracja #1

Z niepotwierdzonych jeszcze źródeł wiemy, że obie pozycje powinny pojawić się na początku września br. Potyczkom Gabe'a Logana z paramilitarną grupą Red Section, pracującą nad projektem Dark Mirror (nowoczesną bronią masowej zagłady), od roku można przyglądać się na wyświetlaczu konsoli PSP. Miejmy nadzieję, że już niedługo pozycja Syphon Filter: Dark Mirror przestanie być ekskluzywnym tytułem przenośnej platformy sprzętowej od Sony. O wszystkich zmianach w tej kwestii będziemy niezwłocznie Was informowali.