Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 września 2007, 12:42

autor: Metatron

Syphon Filter: Dark Mirror w wersji na PS2 debiutuje na rynku

Już od wczoraj amerykańscy posiadacze PlayStation 2 mogą nabyć grę Syphon Filter: Dark Mirror. Jest to przedstawiona z perspektywy trzeciej osoby strzelanina z elementami skradanki, która wcześniej wydana była na przenośną konsolę PSP, stając się jednym z najlepszych tytułów na handhelda Sony.

Już od wczoraj amerykańscy posiadacze PlayStation 2 mogą nabyć grę Syphon Filter: Dark Mirror. Jest to przedstawiona z perspektywy trzeciej osoby strzelanina z elementami skradanki, która wcześniej wydana była na przenośną konsolę PSP, stając się jednym z najlepszych tytułów na handhelda Sony. Europejczycy jak zwykle będą musieli poczekać na swoją wersję. Ta najprawdopodobniej trafi do sklepów na Starym Kontynencie w październiku.

Syphon Filter: Dark Mirror w wersji na PS2 debiutuje na rynku - ilustracja #1

Warto wspomnieć, że Dark Mirror jest kontynuacją serii zapoczątkowanej jeszcze na konsoli PSX w roku 1999 i stanowi jej piątą odsłonę. Wersja na PS2 przeszła drobne zmiany w stosunku do przenośnego pierwowzoru. Przede wszystkim usprawniono sterowanie, dodając obsługę drugiej gałki analogowej. Lekkim poprawom poddano także oprawę graficzną.

Gra w wersji na PS2 spotkała się ze słabszym przyjęciem ze strony mediów, które miały okazję ją zrecenzować. Średnia ocen wystawionych tej produkcji według serwisu GameRankings.com wynosi 73% (dla porównania wersja na PSP uzyskała 87%).

Syphon Filter: Dark Mirror w wersji na PS2 debiutuje na rynku - ilustracja #2

Mimo wszystko chętni do zapoznania się z nowymi przygodami tajnego agenta Gabe’a Logana z pewnością nie przejdą obok nowego Syphon Filtera obojętnie. Zainteresowanych odsyłamy na łamy naszej encyklopedii.