Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 22 września 2007

Ludo ergo sum - Granie 2.0
Ludo ergo sum - Granie 2.0

Louvette, 22 września 2007, 20:00

Opatrywanie przeróżnych zjawisk numerami wersji – zabieg stosowany pierwotnie wyłącznie w branży oprogramowania – stało się ostatnio dość modne. Można wręcz uwierzyć, że żyjemy dziś w świecie oznakowanym numerkiem dwa, w pewien sposób, nie zawsze do końca jasny, bardziej rozwiniętym od świata w wersji poprzedniej.

Demo gry Crysis opóźnione o miesiąc
Demo gry Crysis opóźnione o miesiąc

Metatron, 22 września 2007, 14:48

Mamy złą wiadomość dla fanów strzelanin FPP, którzy odliczają już dni do 25 września, kiedy to miało zostać opublikowane demo jednej z głośniejszych produkcji ostatnich miesięcy – gry Crysis. Jak bowiem ogłosiły firmy Electronic Arts oraz Crytek, termin ten ulegnie przesunięciu. Nowa data debiutu dema w sieci to 26 października.

Nowa gra z serii Katamari trafi na PS3
Nowa gra z serii Katamari trafi na PS3

Metatron, 22 września 2007, 14:40

Posiadacze PS3 pragnący zagrać w najnowszą odsłonę zwariowanej, a jednocześnie mocno wciągającej serii Katamari, nie mieli ostatnio powodów do radości, ponieważ Namco Bandai zrezygnowało z prac nad grą Beautiful Katamari w wersji na tę platformę sprzętową. Okazało się jednak, że nie muszą żegnać się z sympatycznym Księciem.

Najlepiej sprzedające się konsole w Japonii (10 - 16 września)

Jiker, 22 września 2007, 14:36

Japońska agencja Media Create, badająca m.in. japoński rynek elektronicznej rozrywki, opublikowała najświeższe rezultaty tamtejszej sprzedaży konsol. Wynika z nich, że w okresie od 10 do 16 września najchętniej kupowaną platformą była przenośna PSP.

FPS w uniwersum Command & Conquer potwierdzony... nieoficjalnie

Metatron, 22 września 2007, 14:31

Wczoraj informowaliśmy o tym, że pojawiły się plotki, jakoby Electronic Arts pracowało w ukryciu nad przedstawioną z perspektywy pierwszej osoby strzelaniną osadzoną w uniwersum Command & Conquer. Serwis GameSpot skontaktował się w tej sprawie z człowiekiem znającym aktualne projekty studia EA Los Angeles. Ten, zachowując anonimowość, potwierdził, że taka gra jest w produkcji.

Gry z cyklu Samurai Showdown już wkrótce na konsolach Wii i Xbox 360

Jiker, 22 września 2007, 13:47

Przedstawiciele firmy SNK podzielili się z dziennikarzami bardzo dobrymi informacjami na temat nowych produkcji wchodzących w skład cyklu Samurai Showdown. Dokonali tego za sprawą specjalnie zwołanej konferencji, zorganizowanej w ramach targów Tokyo Game Show.