Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 1 września 2007

LocoRoco na PlayStation 3 grą działającą niczym wygaszacz ekranu?

Jiker, 1 września 2007, 21:24

Światowa premiera LocoRoco Cocoreccho (w Japonii Oiedeyo LocoRoco!! Boo Boo Cocorecho!) już 21 września, w związku z czym nie powinny nas dziwić publikowane stosunkowo często wiadomości na temat pierwszej odsłony LocoRoco przeznaczonej dla stacjonarnej konsoli PlayStation 3. Tym chcielibyśmy się z Wami podzielić oficjalnymi informacjami ujawnionymi właśnie Sony Computer Entertainment.

Ludo ergo sum - Granie po japońsku, czyli kto się gubi w Oblivionie
Ludo ergo sum - Granie po japońsku, czyli kto się gubi w Oblivionie

Louvette, 1 września 2007, 20:55

Z kulturą japońską jest trochę tak jak z befsztykiem po tatarsku albo spacerami w deszczu – można ją lubić lub nie, ale jest na tyle specyficzna, że trudno pozostać wobec niej obojętnym.

Jubileusz 12-lecia Command & Conquer: pierwsza gra z cyklu do pobrania za darmo
Jubileusz 12-lecia Command & Conquer: pierwsza gra z cyklu do pobrania za darmo

Metatron, 1 września 2007, 13:24

Wczoraj minęło dwanaście lat od momentu, kiedy pierwsza gra z cyklu Command & Conquer trafiła do sprzedaży. Firma Electronic Arts, pragnąc uczcić tę rocznicę, postanowiła przygotować dla fanów nie lada niespodziankę w postaci darmowej wersji wspomnianej gry.

Stranglehold w wersji na X360 w złocie
Stranglehold w wersji na X360 w złocie

Metatron, 1 września 2007, 13:15

Gra Stranglehold to jeden z tych projektów, których premiera wciąż i wciąż jest przekładana. W końcu jednak doczekaliśmy się oficjalnego potwierdzenia, że produkcja osiągnęła już fazę złota. Jak się jednak okazało, dotyczy to na razie jedynie wersji na X360. Edycje na pozostałe platformy (PS3, PC) ulegną opóźnieniu.

Zestaw map Hidden Fronts do Gears of War od poniedziałku za darmo
Zestaw map Hidden Fronts do Gears of War od poniedziałku za darmo

Metatron, 1 września 2007, 13:04

W maju firma Epic Games udostępniła Hidden Fronts, zestaw czterech dodatkowych map do trybu multiplayer w Gears of War. Deweloperzy chcieli, by były one do pobrania z Xbox LIVE za darmo, niestety Microsoft nie chciał na to przystać. Koniec końców udało się pójść na kompromis. Postanowiono najpierw udostępniać dodatek za odpłatą, a kilka miesięcy później uczynić go darmowym.

Nintendo już wkrótce poszerzy ofertę usługi Virtual Console o gry z konsoli NeoGeo

Jiker, 1 września 2007, 11:05

Wczorajsza aktualizacja europejskiej wersji usługi Virtual Console była nieco mniej efektowna od tego, do czego przyzwyczaił nas europejski oddział firmy Nintendo. W pewnym stopniu zrekompensowały nam to jednak wieści dobiegające z Japonii. Mamy oczywiście na myśli rychłe poszerzenie tamtejszej oferty VC o pierwsze gry znane z konsoli NeoGeo.

Haze tylko na PlayStation 3

Jiker, 1 września 2007, 10:30

Okazuje się, że w plotce na temat gry Haze, przedstawionej przez niemiecki serwis eXp blisko tydzień temu, prawdy było sporo. Z informacji ujawnionych wczoraj przez portal GameSpot wynika bowiem, że firmy UbiSoft oraz Free Radical Design pracują obecnie tylko i wyłącznie nad jedną edycją Haze, przeznaczoną dla konsoli PlayStation 3.