Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 18 września 2007

Kolejna faza przyjmowania zgłoszeń do beta-testów gry Crysis rozpoczęta
Kolejna faza przyjmowania zgłoszeń do beta-testów gry Crysis rozpoczęta

Krystian Smoszna, 18 września 2007, 20:25

Przed kilkunastoma minutami rozpoczął się kolejny, trzeci już etap przyjmowania zgłoszeń do beta-testów gry Crysis. Wszyscy zainteresowani sprawdzeniem programu pod kątem rozgrywek wieloosobowych, powinni czym prędzej udać się pod ten adres i zarezerwować klucz. Czas gra olbrzymią rolę, gdyż chętnych jest sporo, a liczba wejściówek ograniczona.

Trzeci dodatek do gry Warhammer 40.000: Dawn of War w drodze
Trzeci dodatek do gry Warhammer 40.000: Dawn of War w drodze

Krystian Smoszna, 18 września 2007, 17:58

Interesujące wieści dotyczące gry Warhammer 40.000: Dawn of War przyniesie najnowszy numer czasopisma Games for Windows, który trafi do amerykańskich kiosków ostatniego dnia września. W magazynie znajdziemy bowiem zapowiedź kolejnego, trzeciego już dodatku do wspomnianego wyżej programu.

Poradnik: Medal of Honor: Airborne

Redakcja GRYOnline.pl, 18 września 2007, 17:37

Witam w nieoficjalnym poradniku do najnowszej odsłony serii „Medal of Honor”. Mowa tu oczywiście o grze „MoH: Airborne”. Tekst ten w bardzo dokładny sposób przedstawia wszystkie misje z kampanii dla pojedynczego gracza. Opracowane przez autorów „Airborne” etapy można co prawda próbować zaliczać na wiele różnych sposobów, aczkolwiek większość zadań rozwiązuje się opierając o ściśle ustalone założenia.

Kolejne opóźnienie w premierze gry Dark Messiah of Might and Magic: Elements
Kolejne opóźnienie w premierze gry Dark Messiah of Might and Magic: Elements

Krystian Smoszna, 18 września 2007, 15:26

Nie w grudniu ale dopiero w pierwszym kwartale przyszłego roku zadebiutuje na rynku gra Dark Messiah of Might and Magic: Elements. Z informacji opublikowanych dziś na łamach serwisu Eurogamer wynika, że produkt firmy Ubisoft Entertainment zaliczył kolejne opóźnienie.

Załóż własny sklep z zabawkami w grze Toy Shop!
Załóż własny sklep z zabawkami w grze Toy Shop!

Vercetti, 18 września 2007, 15:10

Rozwijająca coraz więcej nowych projektów, ateńska firma Lexicon Entertainment opublikowała informacje na temat swego kolejnego przedsięwzięcia. Produkcją zapowiedzianą przez grecką spółkę okazała się gra strategiczna Toy Shop, tytuł, który umożliwi nam objęcie roli kierownika sklepu z zabawkami.

Siedem tysięcy euro za postać z World of Warcraft

Metatron, 18 września 2007, 13:31

Siedem tysięcy euro – tyle zapłacił niejaki Shaks, grający w World of Warcraft na serwerze Kazzak, za przewrotnie nazwaną Jesus Christ postać Łotra (Rogue) przyodzianego w niemal kompletną (cztery z pięciu elementów) zbroję szóstego poziomu (Tier 6) oraz wyposażonego w broń Twin Blades of Azzinoth. Niestety wygląda na to, że nie mógł się zbyt długo nacieszyć swoim nabytkiem.

Eternal Sonata debiutuje na rynku
Eternal Sonata debiutuje na rynku

Metatron, 18 września 2007, 13:24

Gra Eternal Sonata już od momentu zapowiedzi wzbudza kontrowersje i to wcale nie z powodu zawartej w niej przemocy, lecz postaci bohatera. Produkcja Namco Bandai jest bowiem klasycznym reprezentantem gatunku jRPG, w którym fantastyczną krainę przemierzamy kierując krokami słynnego polskiego kompozytora Fryderyka Chopina (!). Jak poinformował wydawca, gra od wczoraj jest już do nabycia w Ameryce.

Co znajdzie się w demie gry Project Gotham Racing 4?
Co znajdzie się w demie gry Project Gotham Racing 4?

Metatron, 18 września 2007, 13:13

O tym, że gra Project Gotham Racing 4 doczeka się grywalnego dema wiedzieliśmy już od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz twórcy z Bizarre Creations postanowili zdradzić, czego możemy się po nim spodziewać. Okazało się, że deweloperzy postanowili nie iść na łatwiznę i zamiast zamieszczać w demie fragment wyjęty z pełnej wersji, przygotowali coś specjalnego.

Microsoft zatrudnia graczy do promocji gry Halo 3!
Microsoft zatrudnia graczy do promocji gry Halo 3!

Krystian Smoszna, 18 września 2007, 12:20

Polski oddział koncernu Microsoft poszukuje ludzi, którzy wzięliby czynny udział w akcji promocyjnej trzeciej odsłony cyklu Halo. Oferta pracy skierowana jest do Was, czyli do graczy – w końcu nikt inny nie orientuje się tak dobrze w temacie gier, jak ich fani, prawda?

Gra Conan w wersji na PS3 opóźniona
Gra Conan w wersji na PS3 opóźniona

Metatron, 18 września 2007, 10:39

Kiedy THQ opublikowało zaktualizowaną listę wydawniczą na najbliższe tygodnie, stało się jasne, że w tym miesiącu w cymeryjskiego barbarzyńcę będą mogli się wcielić jedynie posiadacze X360. Właściciele PS3, do czego już zdążyli się przyzwyczaić, będą musieli poczekać nieco dłużej. Na szczęście nie za długo.

Wersja beta gry Team Fortress 2 już dostępna
Wersja beta gry Team Fortress 2 już dostępna

Krystian Smoszna, 18 września 2007, 10:33

Zgodnie z obietnicą daną w ubiegłym tygodniu, firma Valve Corporation udostępniła grę Team Fortress 2 w wersji beta. Strzelaninę mogą już eksploatować Ci użytkownicy systemu elektronicznej dystrybucji Steam, którzy zdecydowali się nabyć zestaw The Orange Box w przedsprzedaży.

Zapowiedziano grę Lockdown
Zapowiedziano grę Lockdown

Metatron, 18 września 2007, 10:16

Dusk2Dawn to firma zajmująca się wydawaniem niskobudżetowych produkcji. Na swoim koncie ma już takie gry jak Neverend, Invasion Earth czy Shadow Vault, a obecnie postanowiło poszerzyć ofertę o przedstawioną w perspektywie pierwszej osoby futurystyczną strzelaninę Lockdown. Produkcja ukaże się na komputery PC. Jej dewelopingiem zajmuje się studio StarFish Game Studios.

EMPiK - Top Lista nr 35 (18/09/07)
EMPiK - Top Lista nr 35 (18/09/07)

Metatron, 18 września 2007, 09:55

Zapraszamy do zapoznania się z kolejnymi cotygodniowymi notowaniami najlepiej sprzedających się gier w salonach EMPiK-u. Zestawienie dotyczy tytułów wydanych na komputery PC oraz konsolę PS2. Do jego sporządzenia wykorzystano dane zebrane w dniach 10.09.2007 – 16.09.2007 w 94 placówkach wspomnianej sieci.

Sony zatrudnia byłego wiceprezesa ds. marketingu Segi
Sony zatrudnia byłego wiceprezesa ds. marketingu Segi

Metatron, 18 września 2007, 09:40

Niedawno informowaliśmy o tym, że Dave Karraker, główna osoba odpowiedzialna za public relations w Sony Computer Entertainment America, odszedł z firmy. Nie trzeba było długo czekać, by znaleziono jego następcę. Został nim Scott Steinberg. Co ciekawe, nie zajmie on tego samego stanowiska, lecz funkcję o podobnym znaczeniu.

Lost in Blue 3 w produkcji

Metatron, 18 września 2007, 09:32

Wszystko wskazuje na to, że Lost in Blue stanie się większą serią. Oto bowiem Konami zapowiedziało, że aktualnie trwają pracę nad trzecią odsłoną tego survival RPG. Podobnie jak poprzedniczki, ukaże się ona wyłącznie na konsolę NDS. Gra będzie zaprezentowana podczas zbliżających się wielkimi krokami tarów Tokyo Game Show.

Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (18/09/07)
Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (18/09/07)

Krystian Smoszna, 18 września 2007, 09:22

Najnowsza odsłona cyklu Medal of Honor obroniła pozycję lidera w najnowszym notowaniu brytyjskiego rankingu bestsellerów. Grze stworzonej przez zlokalizowany w Los Angeles oddział koncernu Electronic Arts nie zagroziły nawet nowe tytuły, które pojawiły się na liście w tym tygodniu.