Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 18 września 2007, 17:37

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Medal of Honor: Airborne

Witam w nieoficjalnym poradniku do najnowszej odsłony serii „Medal of Honor”. Mowa tu oczywiście o grze „MoH: Airborne”. Tekst ten w bardzo dokładny sposób przedstawia wszystkie misje z kampanii dla pojedynczego gracza. Opracowane przez autorów „Airborne” etapy można co prawda próbować zaliczać na wiele różnych sposobów, aczkolwiek większość zadań rozwiązuje się opierając o ściśle ustalone założenia.

„Witam w nieoficjalnym poradniku do najnowszej odsłony serii „Medal of Honor”. Mowa tu oczywiście o grze „MoH: Airborne”. Tekst ten w bardzo dokładny sposób przedstawia wszystkie misje z kampanii dla pojedynczego gracza. Opracowane przez autorów „Airborne” etapy można co prawda próbować zaliczać na wiele różnych sposobów, aczkolwiek większość zadań rozwiązuje się opierając o ściśle ustalone założenia. Różnice w głównej mierze dotyczą wyboru kolejności podejmowanych działań. Opis każdej misji gry podzielony został na szereg podpunktów. W pierwszej kolejności objaśniam ogólne założenia danego etapu. Wypisuję także główne cele oraz ukazuję ich lokalizacje. Do większości sektorów mapy prowadzą co najmniej dwie ścieżki. W miarę możliwości drogi te starałem się opisywać. Równolegle przedstawiłem proponowaną przez siebie taktykę działania. Niekiedy będą to mniej widowiskowe akcje, ale takie, które zapewnią większe szanse na odniesienie zwycięstwa.” - „Stranger”

Medal of Honor: Airborne - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Medal of Honor: Airborne w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.