Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 30 września 2007

Zaprojektuj Folka i zgarnij główną nagrodę w konkursie Folklore
Zaprojektuj Folka i zgarnij główną nagrodę w konkursie Folklore

Jiker, 30 września 2007, 20:02

Konkursy związane bezpośrednio z grami komputerowymi są zazwyczaj na tyle interesujące, że nawet osoby nieobdarzone talentem odpowiednim dla danej próby, bardzo chętnie widziałyby siebie w gronie pretendentów do głównej nagrody. Tak się jednak składa, że w zdecydowanej większości najciekawsze z nich organizowane są wyłącznie z myślą o mieszkańcach Stanów Zjednoczonych.

Pierwszy dodatek do Blue Dragon dostępny także poza granicami Japonii

Jiker, 30 września 2007, 16:19

W zawierusze wywołanej światową i europejską premierą najbardziej oczekiwanej gry bieżącego roku, czyli Halo 3, umknęła nam sieciowa publikacja pierwszego dodatku do gry Blue Dragon. Dzisiaj chcielibyśmy nadrobić tę zaległość.

Halo 3 detronizuje Gears of War w rankingu najpopularniejszych gier na Xbox LIVE

Metatron, 30 września 2007, 13:51

Najnowsza edycja rankingu najpopularniejszych gier na Xbox LIVE przyniosła zmianę na pozycji lidera, której można się było domyślać od dłuższego czasu – Halo 3 zdetronizowało Gears of War, grę, która od momentu swojej premiery w listopadzie ubiegłego roku ani razu nie opuściła pierwszego miejsca na liście najpopularniejszych produkcji wśród użytkowników Xbox LIVE.

Age of Empires III: The Asian Dynasties w złocie
Age of Empires III: The Asian Dynasties w złocie

Metatron, 30 września 2007, 13:35

Miłośników gry Age of Empires III z pewnością ucieszy wiadomość, że najnowszy dodatek do wspomnianej produkcji, Asian Dynasties, osiągnął status „złota”, co oznacza, że został ukończony i tylko wizyta w tłoczni dzieli go od trafienia na sklepowe półki. Jak zostało potwierdzone przez Microsoft Game Studios, rozszerzenie zadebiutuje na rynku 23 października.

Zapowiedziano grę V.I.L.E.
Zapowiedziano grę V.I.L.E.

Metatron, 30 września 2007, 13:20

Nowopowstałe australijskie studio deweloperskie Vile Studios zapowiedziało swoją pierwszą produkcję. Będzie to gra MMORPG osadzona w uniwersum całymi garściami czerpiącym z klasyki gatunku science-fiction. V.I.L.E., bo takim roboczym tytułem opatrzona jest na razie wspomniana gra, ukaże się na komputery PC pod koniec 2008 roku.