Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 23 września 2007

Zapowiedzi wydawnicze Ubisoftu na najbliższe miesiące

Metatron, 23 września 2007, 15:59

Ubisoft przygotowuje dla graczy sporo ciekawych produkcji, które trafią na rynek jeszcze w tym roku. Świadczyć o tym może opublikowana przez wspomnianą firmę lista tytułów, których premiera przewidziana jest na najbliższe miesiące. Niestety okazało się, że nie wszystkie produkcje ukażą się we wcześniej zapowiadanym terminie.

Microsoft: naszym aktualnym priorytetem jest Europa

Metatron, 23 września 2007, 15:45

Nie trzeba zbyt wnikliwie śledzić branży gier, by wiedzieć o tym, że Microsoftowi – eufemistycznie mówiąc – nie wiedzie się zbyt dobrze, jeżeli chodzi o sprzedaż X360 w Japonii. Do tej pory w Kraju Kwitnącej Wiśni wspomnianą konsolę nabyło jedynie 446,201 osób, co stanowi zaledwie 8,6 procent nowych konsol w Japonii.

Burnout Paradise - nowe informacje
Burnout Paradise - nowe informacje

Metatron, 23 września 2007, 15:32

Firma Electronic Arts opublikowała nieco informacji na temat wyczekiwanej przez fanów arcade’owych wyścigów gry Burnout Paradise. Wydawca potwierdził między innymi wykorzystanie wibracji w wersji na PS3, wspomniał o możliwości współpracy z dołączaną do konsoli kamerą, a także zdradził kilka trybów rozgrywki.

Firma Nintendo sponsorem Handheld Learning Conference and Exhibition

Jiker, 23 września 2007, 13:41

Firma Nintendo została oficjalnym sponsorem rozpoczynającej się w przyszłym miesiącu londyńskiej Handheld Learning Conference and Exhibition. Organizatorzy spotkania planują przeprowadzić w jego ramach szereg wykładów i dyskusji na temat wpływu przemysłu elektronicznej rozrywki na proces edukacji społeczeństwa.

Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction w 60 klatkach na sekundę, lecz bez trybu 1080p

Jiker, 23 września 2007, 13:08

Studio Insomniac Games ujawniło za sprawą swojego oficjalnego podcastu szczegółowe informacje techniczne dotyczące gry Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction. Na miesiąc przed światowym debiutem produkcji opublikowany został także jej pierwszy test.

Stranglehold w wersji PC będzie wymagał 50 GB wolnego miejsca na dysku twardym?

Jiker, 23 września 2007, 12:41

Bardzo ciekawą informację odnośnie gry Stranglehold zamieścił na swych łamach sklep internetowy Direct2Drive, zajmujący się sprzedażą gier za pośrednictwem sieci. Mianowicie, dotyczy ona miejsca na dysku twardym wymaganego w trakcie instalacji.

Mario and Sonic at the Olimpics ze sprzedażą na poziomie czterech milionów egzemplarzy?

Jiker, 23 września 2007, 12:16

Firma Sega jest przekonana, że gra Mario and Sonic at the Olimpics w wersji na Nintendo Wii osiągnie wielki sukces. Jej przedstawiciele wierzą, że pierwsza w historii pozycja umożliwiająca wystawienie do bezpośredniej rywalizacji bohaterów słynnych platformówek, sprzeda się w liczbie przekraczającej cztery miliony egzemplarzy.