Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 2 września 2007

Tom Morello dołącza do grona gwiazd trzeciej odsłony Guitar Hero
Tom Morello dołącza do grona gwiazd trzeciej odsłony Guitar Hero

Jiker, 2 września 2007, 22:14

Guitar Hero III: Legends of Rock będzie grą pełną gwiazd muzyki rozrywkowej. Od pewnego czasy wiemy już, że swoją obecność zaznaczy w niej Slash, a także Bret Michaels. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że do tego grona dołączył gitarzysta, będący twórcą tak charakterystycznego brzmienia grupy Rage Againts The Machine. Tak jest, Tom Morello wcieli się w rolę jednego z gitarowych bossów w GH III.

Nowe akcesoria do X360 we wrześniu w Europie
Nowe akcesoria do X360 we wrześniu w Europie

Metatron, 2 września 2007, 14:19

Europejscy fani Halo już 26 września, kiedy na półkach pojawi się wyczekiwana trzecia część serii, będą mogli podkreślić swoje przywiązanie do produkcji traktujących o przygodach Master Chiefa, jednocześnie zapewniając dodatkowy zarobek Microsoftowi. A wszystko to za sprawą akcesoriów do X360 w utrzymanej w kolorystyce gry edycji.

Kontroler do Guitar Hero III na Wii w działaniu
Kontroler do Guitar Hero III na Wii w działaniu

Metatron, 2 września 2007, 14:11

Kiedy zapowiedziano, że wraz z grą Guitar Hero III w wersji na Wii otrzymamy wykorzystujący Wii-mote’a kontroler-gitarę, sporo osób zastanawiało się nad tym, jak takie połączenie będzie wyglądać w działaniu. Obecnie znamy już odpowiedź na to pytanie, a to za sprawą serwisu IGN, który kilka dni temu opublikował swoje pierwsze wrażenia z gry w GH III na Wii.

Fatal Inertia na X360 w złocie
Fatal Inertia na X360 w złocie

Metatron, 2 września 2007, 13:59

Fatal Inertia to futurystyczne, ultraszybkie wyścigi przywodzące na myśl serię Wipeout. Ta debiutancka produkcja studia KOEI Canada, nad powstawaniem której czuwał twórca serii Dynasty Warriors, Takazumi Tomoike, została już ukończona i trafiła do tłoczni. Dotyczy to jednak wyłącznie wersji na X360. Posiadacze PS3 będą musieli jeszcze poczekać.

Wersja demonstracyjna Enemy Territory: Quake Wars już wkrótce

Jiker, 2 września 2007, 11:24

Todd Hollenshead, prezes firmy id Software, poinformował za sprawą oficjalnego serwisu poświęconego grze Enemy Territory: Quake Wars, że premiera wersji demonstracyjnej owej długo oczekiwanej strzelaniny sieciowej zostanie przeprowadzona już niedługo. Może do niej dojść nawet w ciągu kilku najbliższych dni.

Far Cry, PoP: The Sands of Time i Rayman Raving Rabbids za darmo w serwisie FilePlanet

Jiker, 2 września 2007, 10:10

Wszyscy lubią dostać coś za darmo – o ile oczywiście nie wpływa to negatywnie na psychiczne lub fizyczne zdrowie osób bezpośrednio zainteresowanych. Takiego niebezpieczeństwa nie ma w przypadku ostatniej inicjatywy serwisu FilePlanet, który udostępnił swym użytkownikom trzy pełne wersje gier. Stosunkowo nowych, warto dodać.