Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 9 września 2007

Pokemon Diamond najlepiej sprzedającą się grą tego roku w Stanach Zjednoczonych

Jiker, 9 września 2007, 19:28

Niezależna agencja NPD Group donosi, że najlepiej sprzedającą się grą bieżącego roku w Stanach Zjednoczonych jest najnowsza odsłona klasycznej serii Pokemon, nosząca podtytuł Diamond. Doskonałe, trzecie miejsce zajmuje z kolei edycja Perłowa, będącą siostrzaną produkcją względem wspomnianej już wersji Diamentowej.

Zestaw Rock Band w wersji na Xboksa 360 z przewodowymi kontrolerami gitarowymi

Jiker, 9 września 2007, 16:31

Alex Rigopulos, prezes firmy Harmonix postanowił uciąć wszelkie spekulacje na temat bezprzewodowości gitarowych kontrolerów przeznaczonych dla tej właśnie pozycji w wersji na platformę Xbox 360. W trakcie wywiadu udzielonego w ramach najnowszego wydania podcastu Official Xbox Magazine potwierdził dotychczasowe plotki, jakoby miały być one wyposażone w kable łączące je z konsolą.

Opublikowano listę Osiągnięć w grze Project Gotham Racing 4

Jiker, 9 września 2007, 14:00

Europejska premiera gry Project Gotham Racing 4 już niedługo – z ostatnich informacji ujawnionych przez Microsoft Game Studios wynika, że odbędzie się ona 12 października. Wiemy, że czeka na nią wielu fanów motoryzacji, którym do gustu przypadła poprzednia odsłona serii. Z pewnością zainteresuje ich opublikowana właśnie lista możliwych do zdobycia Osiągnięć.

Capcom prezentuje okładkę do gry Devil May Cry 4
Capcom prezentuje okładkę do gry Devil May Cry 4

Metatron, 9 września 2007, 13:19

Devil May Cry 4 to jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji Capcomu. Otrzymają ją zarówno posiadacze konsol PlayStation 3 oraz Xbox 360 jak i, w nieco późniejszym terminie, komputerów PC. Grywalne demo mogliśmy przetestować w Lipsku, obecnie poznaliśmy wygląd okładek gry w wersji na X360 oraz PS3.

Sony wysyła dziennikarzom "Poradnik recenzenta Lair"

Metatron, 9 września 2007, 13:10

Gra Lair miała być jednym z pewnych hitów Sony, który zachęci wahających się jeszcze konsumentów do nabycia PlayStation 3. Niestety recenzenci nie byli dla tej produkcji zbyt łaskawi, w dużej ilości przypadków wystawiając jej noty poniżej przeciętnej.

Programy i filmy BBC w europejskiej ofercie e-dystrybucji za pośrednictwem Xbox LIVE?

Metatron, 9 września 2007, 12:58

W trakcie konferencji Microsoftu, która odbyła się podczas tegorocznej edycji E3, zapowiedziano, że jeszcze przed Świętami wystartuje serwis e-dystrybucji filmów i seriali telewizyjnych przeznaczony dla europejskich posiadaczy X360. W tym celu gigant z Redmond musi postarać się o znalezienie partnerów na Starym Kontynencie. Jednym z nich, jak poinformował Sunday Times, może być brytyjska sieć telewizyjna BBC.