Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 września 2007, 14:00

autor: Jiker

Opublikowano listę Osiągnięć w grze Project Gotham Racing 4

Europejska premiera gry Project Gotham Racing 4 już niedługo – z ostatnich informacji ujawnionych przez Microsoft Game Studios wynika, że odbędzie się ona 12 października. Wiemy, że czeka na nią wielu fanów motoryzacji, którym do gustu przypadła poprzednia odsłona serii. Z pewnością zainteresuje ich opublikowana właśnie lista możliwych do zdobycia Osiągnięć.

Europejska premiera gry Project Gotham Racing 4 już niedługo – z ostatnich informacji ujawnionych przez Microsoft Game Studios wynika, że odbędzie się ona 12 października. Wiemy, że czeka na nią wielu fanów motoryzacji, którym do gustu przypadła poprzednia odsłona serii, wydana jako jeden z tzw. tytułów startowych konsoli Xbox 360. Z pewnością zainteresuje ich opublikowana właśnie lista możliwych do zdobycia Osiągnięć (ang. Achievements).

Publikację zawdzięczamy serwisowi Xbox360Achievements, który systematycznie i, co najważniejsze, sprawnie uaktualnia swoją bazę o nowe informacje na temat wszystkich gier wydawanych bądź też planowanych na najnowszą konsolę koncernu Microsoft.

Pełną listę Osiągnięć, które zostaną zawarte w czwartej odsłonie cyklu Project Gotham Racing (piątej, jeśli liczyć wydane na Sega Dreamcast Metropolis Street Racer tego samego producenta), znajdziecie w tym miejscu. Autorzy zaplanowali pięćdziesiąt takowych. Zdobycie wszystkich będzie równoznaczne z poprawieniem swojego wyniku Gamescore o 1000 punktów.

Lista Osiągnięć w grze Project Gotham Racing 4

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Project Gotham Racing 4

Project Gotham Racing 4