Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 29 września 2007

Ludo ergo sum - O tańczących krasnoludach i społecznych zamieszkach
Ludo ergo sum - O tańczących krasnoludach i społecznych zamieszkach

Louvette, 29 września 2007, 20:20

Pamiętacie, ile frajdy w dzieciństwie sprawiało używanie zabawek – mam tu na myśli głównie wszelkiej maści figurki, lalki i pacynki – do tworzenia własnych teatrzyków? Machinimy pozwalają na podobne działania i to za pomocą bardziej zaawansowanych narzędzi i technik, które w dodatku nie wymagają takich nakładów finansowych, jak tradycyjne filmy czy animacje komputerowe.

Kane and Lynch: Dead Men 23 listopada w Europie
Kane and Lynch: Dead Men 23 listopada w Europie

Metatron, 29 września 2007, 16:11

Kilka dni temu informowaliśmy o tym, że najnowsze dzieło twórców Hitmana, gra Kane and Lynch: Dead Men, trafi do amerykańskich sklepów 20 listopada. Obecnie znamy już datę premiery na Starym Kontynencie. Na szczęście Europejczycy nie będą musieli długo czekać.

Dyrektor Bizarre Creations o kulisach przejęcia przez Activision

Metatron, 29 września 2007, 16:05

Wiadomość o przejęciu przez Activision studia Bizarre Creations, znanego z popularnej serii wyścigów Project Gotham Racing, była niezwykle zaskakująca. Serwis GamesIndustry.biz postanowił dowiedzieć się, jakie powody skłoniły brytyjskiego dewelopera do przyjęcia oferty koncernu wydawniczego.

Startuje oficjalna strona gry Prototype
Startuje oficjalna strona gry Prototype

Metatron, 29 września 2007, 15:54

Najnowsza gra studia Radical Entertainment zapowiada się interesująco. Twórcy postanowili bowiem połączyć w jednej produkcji świat otwarty niczym w Grand Theft Auto, głównego bohatera o nadnaturalnych zdolnościach, potężny spisek oraz sporą dawkę przemocy. Jak ta mieszanka sprawdzi się w akcji, czas pokaże.

Halo 3 w trybie 720p tylko na papierze

Jiker, 29 września 2007, 15:20

Dla wielu graczy najsłabszym elementem gry Halo 3 jest jej oprawa graficzna. Do podobnego zdania po kilku godzinach rozgrywki doszedł jeden z użytkowników serwisu Beyond3D. Jego dociekliwość była jednak na tyle silna, że postanowił poszukać powodów takiego stanu rzeczy. Znalazł przynajmniej jeden.

Nowe modele konsoli Xbox 360 z procesorami wyprodukowanymi w technologii 65nm

Jiker, 29 września 2007, 14:56

Okazuje się, że niektóre z modeli Xbox 360 Halo Edition zostały wyposażone w podzespoły wyprodukowane w technologii 65nm. Wiadomość takiej treści przedstawił serwis MAXCONSOLE, powołując się na informacje dostarczone przez dociekliwych czytelników.

Poznaliśmy amerykańską cenę gry Rock Band

Jiker, 29 września 2007, 13:17

Cena gry Rock Band była do tej pory jedną z największych niewiadomych bieżącego roku. Ostatnie miesiące przyniosły co prawda kilka nieoficjalnych informacji, lecz żadna z nich nie została pozytywnie rozpatrzona przez wydawcę (EA) lub producenta (Harmonix). Do wczoraj, kiedy to rewelacje sklepów Amazon.com i GameStop potwierdziła druga z wymienionych firm.