Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 16 września 2007

FPS osadzony w uniwersum Red Alert do pobrania za darmo

Metatron, 16 września 2007, 19:59

Pięć lat temu dobrze znana fanom RTS-ów firma Westwood opracowała grę Command & Conquer: Renegade. Wbrew pierwszemu członowi tytułu nie była to kolejna część serii, lecz spin-off, przedstawiona w perspektywie pierwszej osoby strzelanina osadzona w uniwersum C&C.

Autorzy Elite Beat Agents pracują nad pierwszym projektem dla konsoli Xbox 360

Jiker, 16 września 2007, 19:36

Keichii Yano, jeden z założycieli firmy developerskiej iNiS, ujawnił w wywiadzie dla serwisu Gamasutra, że zarządzane przez niego studio rozpoczęło jakiś czas temu produkcję swojej pierwszej pozycji powstającej z myślą o konsoli Xbox 360. Nie zdradził jednak przy tym jakichkolwiek szczegółów.

NiGHTS: Journey of Dreams z trybem rozgrywki wieloosobowej

Jiker, 16 września 2007, 15:54

Z informacji przekazanych przez firmę Sega wynika, że NiGHTS: Journey of Dreams, kontynuacja kultowej pozycji wydanej w 1996 roku na konsolę Sega Saturn, zaoferuje posiadaczom Nintendo Wii nie tylko rozbudowany i wciągający tryb rozgrywki dla pojedynczego gracza, ale także opcję wieloosobową.

Neverwinter Nights 2: Mask of the Betrayer w złocie
Neverwinter Nights 2: Mask of the Betrayer w złocie

Metatron, 16 września 2007, 14:37

Serwis Neverwinter Vault poinformował, że dodatek do Neverwinter Nights 2, Mask of the Betrayer, jest już ukończony i trafił do tłoczni, tym samym osiągając status „złota”. Gra ukaże się pod koniec września w Europie, a 9 października w Ameryce Północnej.

Darmowe sieciowe RPG w grudniu na PS3
Darmowe sieciowe RPG w grudniu na PS3

Metatron, 16 września 2007, 13:44

Nazwa Q Entertainment kojarzy się głównie z grami logicznymi z popularną serią Lumines na czele czy też wydaną na NDS produkcją Meteos. Nie oznacza to jednak, że twórcy ograniczyli się jedynie do tego gatunku. Współpracowali bowiem między innymi przy produkcji Ninety-Nine Nights oraz Gunprey, a teraz, jak poinformował serwis IGN, przygotowują darmową grę MMORPG na PS3.

Tragiczna śmierć Colina McRae
Tragiczna śmierć Colina McRae

Jiker, 16 września 2007, 10:14

Colin McRae, jeden z najbardziej znanych kierowców rajdowych, nie żyje. Z informacji przekazanych przez brytyjski Sunday Times wynika, że to właśnie on pilotował swój własny helikopter, którego katastrofa wstrząsnęła wczoraj wszystkimi miłośnikami sportów motorowych.