Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 6 września 2007

Nie będzie nowych dodatków do gry Viva Pinata
Nie będzie nowych dodatków do gry Viva Pinata

Krystian Smoszna, 6 września 2007, 19:18

Firma Rare nie zamierza tworzyć kolejnych dodatków do gry Viva Piñata w wersji na konsolę Xbox 360. Brytyjczycy zajęci są pracą nad czymś zupełnie innym. W chwili obecnej nie wiemy czy chodzi tu o zupełnie nowy produkt, czy też o zapowiedziane wcześniej konwersje wspomnianego wyżej tytułu na PC i DualScreena.

Martial Heroes również dla Polaków
Martial Heroes również dla Polaków

Vercetti, 6 września 2007, 18:52

Firma Game Entertainment Europe podała do wiadomości, że stworzona przez zespół CRSpace pozycja z gatunku MMORPG o nazwie Martial Heroes doczekała się wreszcie polskiej premiery. Klienci z kraju nad Wisłą mogą teraz bez przeszkód zanurzać się w orientalnym uniwersum gry, nie płacąc za internetową rozrywkę ani grosza.

Project Origin - tak będzie nazywać się kontynuacja gry F.E.A.R.
Project Origin - tak będzie nazywać się kontynuacja gry F.E.A.R.

Krystian Smoszna, 6 września 2007, 17:52

Kontynuacja gry F.E.A.R.: First Encounter Assault Recon od dziś nosi nazwę Project Origin – poinformował koncern Warner Bros. Interactive Entertainment, który opublikuje produkt studia Monolith Productions na rynku. Tytuł ten został wybrany przez fanów w specjalnym konkursie, zorganizowanym na początku czerwca przez wydawcę.

Z kamerą u Wiedźmina: Kobiety

Shuck, 6 września 2007, 17:44

Wiedźmin nigdy od towarzystwa kobiet nie stronił i nie inaczej będzie w grze. Co więcej gracz w osobie wiedźmina, będzie kompletował swoistą kolekcję swoich przygód, powiedzmy że miłosnych.

Pro Evolution Soccer 2008 a sprawa licencji
Pro Evolution Soccer 2008 a sprawa licencji

Misiek, 6 września 2007, 17:35

Jednym z największych minusów serii Pro Evolution Soccer są od zawsze braki w licencji. Ile to już razy musieliśmy poprawiać w edytorze poprzekręcane nazwiska piłkarzy, nazwy klubów, czy stadionów? Niemal w każdej części można doszukać się sporych braków pod tym względem. Jak będzie w PES 2008?

GameShow - sportowe MMO od Electronic Arts startuje jesienią
GameShow - sportowe MMO od Electronic Arts startuje jesienią

Metatron, 6 września 2007, 17:31

Peter Moore, były szef działu odpowiedzialnego za gry i konsole Microsoftu, który od dwóch dni oficjalnie stoi na czele EA Sports, w wywiadzie udzielonym serwisowi GameDaily.biz ogłosił rozpoczęcie prac nad nowym projektem firmy.

Szef działu public relations amerykańskiego oddziału Sony odchodzi z firmy
Szef działu public relations amerykańskiego oddziału Sony odchodzi z firmy

Metatron, 6 września 2007, 16:45

David Karraker, szef działu public relations amerykańskiego oddziału Sony, zaledwie w rok po objęciu stanowiska ogłosił, że odchodzi z firmy. W wysłanym do mediów oświadczeniu przyznał, że nie była to łatwa decyzja.

Startuje europejska wersja oficjalnej strony gry BlackSite: Area 51
Startuje europejska wersja oficjalnej strony gry BlackSite: Area 51

Metatron, 6 września 2007, 16:17

Wyczekiwana przez wielu fanów utrzymanych w konwencji s-f strzelanin FPS, opracowywana przez studio Midway Games gra BlackSite: Area 51 doczekała się europejskiej wersji swojej oficjalnej strony internetowej. Znaleźć można na niej między innymi nowe screenshoty, grafiki koncepcyjne, tapety oraz filmik wideo.

Najlepiej sprzedające się gry w Japonii (27 sierpnia – 2 września)

Misiek, 6 września 2007, 14:46

Najnowsze zestawienie najlepiej sprzedających się tytułów w Japonii (opublikowane przez firmę Media Create) pokazuje znakomity wynik Bladestorm: The Hundred Years’ War – w pierwszym tygodniu wersja na PlayStation 3 uplasowała się na bardzo wysokim drugim miejscu, ustępując pola jedynie Final Fantasy Crystal Chronicles: Ring of Fates na DS-a.

Poradnik: The Darkness

Redakcja GRYOnline.pl, 6 września 2007, 14:15

Pełny opis przejścia gry, opis achievementów, jak i gdzie znaleźć ubranka dla Darklingów oraz pełna lista lokalizacji materiałów bonusowych

Demo NBA Live 08 już na Xbox Live
Demo NBA Live 08 już na Xbox Live

Misiek, 6 września 2007, 14:13

Fani NBA powinni jak najszybciej udać się na Xbox Live, ponieważ właśnie ukazało się tam grywalne demo NBA Live 08 – najnowszej części słynnej sportowej serii od Electronic Arts.

Sony potwierdza nowy Starter Pack
Sony potwierdza nowy Starter Pack

Misiek, 6 września 2007, 13:54

Jeszcze dzisiaj rano w sieci krążyły plotki na temat nowego Starter Packa PlayStation 3, który miał zawierać w sobie konsolę z 60 GB-owym dyskiem twardym, dwa joypady, grę Heavenly Sword oraz drugi, nie ogłoszony jeszcze tytuł. Teraz plotki potwierdziły się, bo koncern Sony ogłosił nowy zestaw dla Francji.

Demo Stranglehold dzisiaj na PlayStation Network
Demo Stranglehold dzisiaj na PlayStation Network

Misiek, 6 września 2007, 13:26

Posiadacze Xboxów 360 już na początku sierpnia dostali możliwość przetestowania demonstracyjnej wersji Stranglehold. Dzisiaj to samo demo ma być dostępne również za pośrednictwem PlayStation Network, serwisu sieciowego Playstation 3.

Ile zajmie nam przejście Crysis?
Ile zajmie nam przejście Crysis?

Misiek, 6 września 2007, 12:57

Crysis jest tak bardzo oczekiwanym tytułem, że każda nowa informacja na jego temat jest na wagę złota. Alex Werner z Crytek udzielił ciekawego wywiadu dla serwisu Spong, w którym ujawnił ile zajmie nam przejście wspomnianej wcześniej produkcji.

Developer Odin Sphere zapowiada nową grę na Wii
Developer Odin Sphere zapowiada nową grę na Wii

Misiek, 6 września 2007, 12:36

Najnowsze wydanie najpopularniejszego japońskiego magazunu o grach – Famitsu – donosi, że ludzie z Vanillaware (twórcy Odin Sphere na PS2, którzy po ukazaniu się tego tytułu zostali uznani za specjalistów od grafiki 2D) przygotowują nową grę na Wii.

Twórcy gier Hitman i Kane and Lynch: Dead Men przymierzają się do nowej produkcji

Metatron, 6 września 2007, 11:56

Twórcy serii Hitman z duńskiego studia IO Interactive obecnie kończą prace nad Kane and Lynch: Dead Men, jednak już przygotowują się do kolejnego projektu. Udowodnili to podpisując umowę z firmą NaturalMotion, odpowiedzialną między innymi za silnik graficzny Euphoria.

Utwory Grateful Dead w grze Rock Band
Utwory Grateful Dead w grze Rock Band

Metatron, 6 września 2007, 11:45

O popularności gry muzycznej w dużym stopniu decyduje dobór zamieszczonych w niej utworów. W przypadku tworzonej przez Harmonix produkcji Rock Band nie trzeba się o to martwić. Dzięki temu, że patronuje jej MTV, twórcy nie mają większych problemów ze zdobyciem licencji na wykorzystanie piosenek popularnych wykonawców.

Assassin's Creed na PC dopiero w przyszłym roku?
Assassin's Creed na PC dopiero w przyszłym roku?

Krystian Smoszna, 6 września 2007, 10:47

Nie mamy dobrych wieści dla tych posiadaczy „blaszaków”, którzy oczekują premiery gry Assassin’s Creed. Duński oddział koncernu Ubisoft Entertainment nie uwzględnił PeCetowej edycji programu w swoim planie wydawniczym na ten rok, co oznacza, że prawdopodobnie zaliczy on spore opóźnienie.

Nowe szczegóły na temat Mario Kart na Wii
Nowe szczegóły na temat Mario Kart na Wii

Misiek, 6 września 2007, 10:43

Najnowsze wydanie Official Nintendo Magazine przynosi ze sobą zapowiedź Mario Kart na Wii, z której można dowiedzieć się kilku bardzo interesujących detali na temat wspomnianego tytułu.

Poradnik: Sid Meier's Civilization IV: Beyond the Sword

Redakcja GRYOnline.pl, 6 września 2007, 10:42

Opis nowinek zawartych w dodatku jako uzupełnienie do dwóch innych poradników: pierwszego – dotyczącego podstawowej wersji Cywilizacji 4 i drugiego omawiającego dodatek Warlords.

Wygraj cenne nagrody przechodząc online’owe misje na stronie Medal of Honor: Airborne

Misiek, 6 września 2007, 10:24

Electronic Arts uruchomiło specjalną sekcję na internetowej stronie Medal of Honor: Airborne zatytułowaną „Online Missions”. Możecie sprawdzić tam swoją inteligencję wykonując kilka (wcale niełatwych) zadań. Warto się postarać, bo można wygrać bardzo cenne nagrody.

Gra Orcs & Elves zadebiutuje w Europie w połowie listopada
Gra Orcs & Elves zadebiutuje w Europie w połowie listopada

Krystian Smoszna, 6 września 2007, 09:58

Znamy datę europejskiej premiery gry Orcs & Elves w wersji na przenośną konsolę DualScreen. Produkt który na razie można eksploatować wyłącznie na telefonach komórkowych, stanie się dostępny dla posiadaczy urządzeń firmy Nintendo 15-ego listopada bieżącego roku.

The Sims On Stage - nowy projekt Electronic Arts
The Sims On Stage - nowy projekt Electronic Arts

Metatron, 6 września 2007, 09:52

W końcu dowiedzieliśmy się, jaki użytek chce zrobić Electronic Arts z nabytego w lutym serwisu dla fanów karaoke – Singshot Media. Jak się okazało, firma przygotowuje podobną usługę, nieco rozbudowaną i podciągniętą (trochę na siłę) pod markę The Sims.

Nerjyzed zapowiada Black College Football Experience

Misiek, 6 września 2007, 09:37

Firma Nerjyzed Entertainment zapowiedziała Black College Football Experience (w skrócie: BCFx), czyli kolejną wariację na temat futbolu amerykańskiego, bardzo popularnej dyscypliny w USA. Gra ma korzystać z Unreal Engine 3.0 i ukazać się tylko na PC-ty w listopadzie tego roku.

Nowe plazmidy do gry BioShock w drodze?
Nowe plazmidy do gry BioShock w drodze?

Krystian Smoszna, 6 września 2007, 08:57

Jeden z użytkowników gry BioShock postanowił przyjrzeć się bliżej plikom instalowanym przez produkt firm 2K Boston i 2K Australia. Dokonane przez niego odkrycia są niezwykle interesujące – wygląda na to, że w programie zapisane są informacje o nowych plazmidach („mocach” używanych przez głównego bohatera zmagań), które najprawdopodobniej zostaną opublikowane w formie niewielkiego dodatku.

Przerwa w funkcjonowaniu Xbox Live w przyszłym tygodniu
Przerwa w funkcjonowaniu Xbox Live w przyszłym tygodniu

Misiek, 6 września 2007, 08:42

Microsoft ogłosił, że w przyszłym tygodniu czeka nas krótka przerwa w funkcjonowaniu serwisu Xbox Live. Chociaż firma nie podała przyczyny takiego stanu rzeczy, plotki mówią o testach kolejnej, jesiennej już aktualizacji platformy sieciowej giganta z Redmond.

Top 10 gier w US (06/09/07)
Top 10 gier w US (06/09/07)

Krystian Smoszna, 6 września 2007, 07:34

Mimo ogromnej popularności, jaką cieszy się gra seria Madden NFL w Stanach Zjednoczonych, jej najnowsza odsłona w wersji na PC nie zdołała zadebiutować na pierwszym miejscu amerykańskiego rankingu bestsellerów. Wciąż niepokonany pozostał zatem World of WarCraft.