Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 września 2007, 22:14

autor: Jiker

Tom Morello dołącza do grona gwiazd trzeciej odsłony Guitar Hero

Guitar Hero III: Legends of Rock będzie grą pełną gwiazd muzyki rozrywkowej. Od pewnego czasy wiemy już, że swoją obecność zaznaczy w niej Slash, a także Bret Michaels. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że do tego grona dołączył gitarzysta, będący twórcą tak charakterystycznego brzmienia grupy Rage Againts The Machine. Tak jest, Tom Morello wcieli się w rolę jednego z gitarowych bossów w GH III.

Guitar Hero III: Legends of Rock będzie grą pełną gwiazd muzyki rozrywkowej. Od pewnego czasy wiemy już, że swoją obecność zaznaczy w niej Slash, a także Bret Michaels, były frontman zespołu Poison. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że do tego szacownego grona dołączył gitarzysta, decydujący o brzmieniu grupy Rage Against the Machine (oraz rozwiązanego w tym roku Audioslave). Tak jest, Tom Morello wcieli się w rolę jednego z gitarowych bossów w GH III: Legends of Rock.

Tom Morello dołącza do grona gwiazd trzeciej odsłony Guitar Hero - ilustracja #1

Informację tę zdradził sam Morello. Dokonał tego za pośrednictwem rozmowy przeprowadzonej z redakcją serwisu blogowego Rolling Stone. Oznajmił w niej także, że do tej pory nie radził sobie zbyt dobrze w pojedynkach ze swoimi przyjaciółmi grającymi w GH. „Teraz jestem jednak niemal pewny, że moje wirtualne alter ego da im nieźle popalić!”.

Przypominamy, że światowa premiera Guitar Hero III: Legends of Rock odbędzie się pod koniec października bieżącego roku. Gra zostanie wydana w wersjach na konsole Xbox 360, PlayStation 3, PlayStation 2 oraz Wii. Szczegółów na jej temat polecamy poszukać na łamach naszej Encyklopedii.