Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 września 2007, 15:59

autor: Metatron

Zapowiedzi wydawnicze Ubisoftu na najbliższe miesiące

Ubisoft przygotowuje dla graczy sporo ciekawych produkcji, które trafią na rynek jeszcze w tym roku. Świadczyć o tym może opublikowana przez wspomnianą firmę lista tytułów, których premiera przewidziana jest na najbliższe miesiące. Niestety okazało się, że nie wszystkie produkcje ukażą się we wcześniej zapowiadanym terminie.

Ubisoft przygotowuje dla graczy sporo ciekawych produkcji, które trafią na rynek jeszcze w tym roku. Świadczyć o tym może opublikowana przez wspomnianą firmę lista tytułów, których premiera przewidziana jest na najbliższe miesiące. Niestety okazało się, że nie wszystkie produkcje ukażą się we wcześniej zapowiadanym terminie. Opóźnieniu ulegnie premiera gry Brothers in Arms: Hell’s Highway oraz pecetowa wersja Assassin’s Creed.

Przyznać trzeba, że Ubisoft postawił na spore zróżnicowanie. Wśród zapowiedzianych gier znajdują się bowiem zarówno wysokobudżetowe produkcje, jak i tytuły oparte na licencjach filmowych i telewizyjnych, a także gry wydawane w ramach Games for Everyone – przedsięwzięcia Ubisoftu polegającego na tworzeniu produkcji przeznaczonych dla jak najszerszego grona odbiorców.

Poniżej zamieszczamy aktualny line-up firmy na najbliższe miesiące:

 • Assassin’s Creed – wersje na PS3 i X360 ukażą się w listopadzie, edycja na PC do sklepów trafi na początku 2008 roku.
 • Beowulf – Gra na PS3, X360 oraz PSP zadebiutuje na rynku w tym samym czasie, kiedy do kin trafi film, na podstawie którego jest oparta. Możemy się jej spodziewać w listopadzie.
 • Blazing Angels 2: Secret Missions of WWII – Gra wydana już została na konsolę X360. Wersja na PS3 będzie miała swoją premierę jeszcze przez Świętami.
 • Brothers in Arms: Hell’s Highway – Pierwotnie planowana na koniec tego roku, zadebiutuje dopiero w pierwszym kwartale przyszłego. Pojawi się w wersjach na konsole nowej generacji i komputery PC.
 • Brothers in Arms: Road to Hill 30 w wersji na Wii – Trafi do sprzedaży w grudniu bieżącego roku.
 • CSI: Crime Scene Investigation: Hard Evidence – Pierwsza odsłona serii kryminalnych przygodówek na konsolę Wii oraz X360 zadebiutuje jeszcze przed Świętami.
 • Haze – W tę strzelaninę FPP posiadacze PS3 będą mogli pograć już na Boże Narodzenie.
 • Heroes of Might and Magic V: Tribes of the East – Dodatek do piątej części Heroes of Might and Magic V także będzie dostępny jeszcze przed Świętami.
 • Nitrobike – Arcade’owe wyścigi motorów z napędem rakietowym ukażą się na konsolę Wii w okresie przedświątecznym.
 • Naruto: Rise of a Ninja – Przygotowana wyłącznie z myślą o konsoli X360 kolejna odsłona popularnej serii zadebiutuje na rynku już w październiku.
 • Rayman Raving Rabbids 2 – Kontynuacja zwariowanej produkcji trafi na konsolę Wii oraz NDS również w okresie przedświątecznym.

Ponadto Ubisoft opublikuje gry ze wspomnianej serii Games for Everyone. Wśród nich znajdzie się wydana wyłącznie na Wii Cranium Kabookii, a także tytuły wchodzące w skład takich marek jak Chessmaster, Imagine, My Coach oraz Petz.

Firma pochwaliła się także podpisaniem umowy z Grasshopper Manufacture (twórcy Killer 7), na mocy której wyda w Stanach Zjednoczonych grę na Wii, No More Heroes. Produkcja powinna zadebiutować tam w lutym 2008 roku.