Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePCWiiNDS
Okładka Rayman Raving Rabbids 2 (PC)
OkładkaRayman Raving Rabbids 2 (PC)

Rayman: Szalone Kórliki 2

Rayman Raving Rabbids 2

Rayman: Szalone Kórliki 2 to kontynuacja gry zręcznościowej Rayman Raving Rabbids, wyprodukowanej w 2006 r. przez firmę Ubisoft Entertainment.

Zręcznościowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Rayman: Szalone Kórliki 2 Premiera

15lis2007

NDS Wii

5cze2008

PC

producent: Ubisoft wydawca: Ubisoft wydawca PL: Axel Springer Polska Strona oficjalna

Gry podobne do Rayman: Szalone Kórliki 2

Croc: Legend of the Gobbos

Rayman 3: Hoodlum Havoc

Rayman M

Rayman: Szalone Kórliki 2 to kontynuacja gry zręcznościowej Rayman Raving Rabbids, wyprodukowanej w 2006 r. przez firmę Ubisoft Entertainment. Pierwotnie tytuł miał ukazać się wyłącznie na konsolach Wii oraz Nintendo DS, jednak po wydaniu pozycji na platformach Nintendo autorzy gry zdecydowali się zrobić wyjątek dla posiadaczy komputerów osobistych i wypuścić Szalone Kórliki 2 także na PC w okrojonej formie.

Rayman Raving Rabbids 2 daje możliwość udziału w konkurencjach, które wymagają od nas takich aktywności jak: ujeżdżanie ślimaków, jedzenie na czas motyli lub ostrych papryczek chilli, testowanie w biurze głupich pomysłów pod nieobecność szefa albo pranie bielizny w rzece.

Wszystko po to, by uratować świat przed zagładą grożącą mu ze strony Kórlików. Futrzaki nie zrezygnowały bowiem ze swych niecnych planów z pierwszej odsłony serii i w dalszym ciągu pragną przeprowadzić skuteczną inwazję na ziemski glob. Plan musi pokrzyżować im sterowany przez gracza Rayman, bohater popularnej serii platformówek z przełomu XX i XXI wieku. Zmagania herosa z Kórlikami przedstawiono w humorystyczny sposób, co chwilę prezentując na ekranie komediowe gagi. Obrazująca wydarzenia kolorowa oprawa produktu oraz brak przemocy sprawiają ponadto, że zgodnie z zamierzeniami twórców Raving Rabbids 2 może zostać oddane nawet do rąk najmłodszych odbiorców.

Ostatnia modyfikacja 3 września 2008

Nośnik: 4 CD

Ocena użytkowników: 6,9 / 10 na podstawie 490 głosów czytelników.

Rayman: Szalone Kórliki 2 cena w dniu premiery: 79,60 PLN

Klasyfikacja PEGI Rayman: Szalone Kórliki 2

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Rayman: Szalone Kórliki 2 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 2 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce FX 5200 lub lepsza)
  • 500 MB HDD
  • Windows XP
Wii
NDS
PC