Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePCWiiNDS
Okładka Rayman Raving Rabbids 2 (PC)

Rayman: Szalone Kórliki 2

Rayman Raving Rabbids 2

Rayman: Szalone Kórliki 2 to kontynuacja gry zręcznościowej Rayman Raving Rabbids, wyprodukowanej w 2006 r. przez firmę Ubisoft Entertainment.

Zręcznościowe

Okładka Rayman Raving Rabbids 2 (PC)

producent: Ubisoft

wydawca: Ubisoft

Strona oficjalna

data premiery gry:

15lis2007

Wii NDS

5cze2008

PC

Rayman: Szalone Kórliki 2 to kontynuacja gry zręcznościowej Rayman Raving Rabbids, wyprodukowanej w 2006 r. przez firmę Ubisoft Entertainment. Pierwotnie tytuł miał ukazać się wyłącznie na konsolach Wii oraz Nintendo DS, jednak po wydaniu pozycji na platformach Nintendo autorzy gry zdecydowali się zrobić wyjątek dla posiadaczy komputerów osobistych i wypuścić Szalone Kórliki 2 także na PC w okrojonej formie.

Rayman Raving Rabbids 2 daje możliwość udziału w konkurencjach, które wymagają od nas takich aktywności jak: ujeżdżanie ślimaków, jedzenie na czas motyli lub ostrych papryczek chilli, testowanie w biurze głupich pomysłów pod nieobecność szefa albo pranie bielizny w rzece.

Wszystko po to, by uratować świat przed zagładą grożącą mu ze strony Kórlików. Futrzaki nie zrezygnowały bowiem ze swych niecnych planów z pierwszej odsłony serii i w dalszym ciągu pragną przeprowadzić skuteczną inwazję na ziemski glob. Plan musi pokrzyżować im sterowany przez gracza Rayman, bohater popularnej serii platformówek z przełomu XX i XXI wieku. Zmagania herosa z Kórlikami przedstawiono w humorystyczny sposób, co chwilę prezentując na ekranie komediowe gagi. Obrazująca wydarzenia kolorowa oprawa produktu oraz brak przemocy sprawiają ponadto, że zgodnie z zamierzeniami twórców Raving Rabbids 2 może zostać oddane nawet do rąk najmłodszych odbiorców.

Zobacz pełny opis gry

Nośnik: 4 CD

Ocena czytelników: 6,9 / 10 na podstawie 490 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 79,60 PLN

Gry podobne do Rayman: Szalone Kórliki 2

Klasyfikacja PEGI Rayman: Szalone Kórliki 2

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Rayman: Szalone Kórliki 2

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 4 2 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce FX 5200 lub lepsza)
  • 500 MB HDD
  • Windows XP
Rayman Raving Rabbids 2 - już graliśmy!
Rayman Raving Rabbids 2 - już graliśmy!

Przed premierą 27 czerwca 2007, 12:38

Bardzo zabawna jest rozgrywka polegająca na karmieniu kórliczego Ojca Chrzestnego coraz większymi hamburgerami. Kelnerzy w dość szybkim tempie pojawiają się jednymi drzwiami i starając się wyrobić na zakręcie, gonią do siedzącego na końcu sali mafioza, po czym drugimi drzwiami powracają do kuchni. Oczywiście, po drodze obijają się o siebie, wytrącając sobie kanapki, a nawet wypadając z tarasu wraz ze zdobiącymi go kwiatami doniczkowymi. Nie jest łatwo sterować takim obciążonym piętrowym burgerem kórlikiem.

Wii
NDS
PC