Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodoweWiiPCX360
Okładka CSI: Crime Scene Investigation: Hard Evidence (Wii)
OkładkaCSI: Crime Scene Investigation: Hard Evidence (Wii)

CSI: Crime Scene Investigation: Hard Evidence

CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas: Niezbite dowody

Crime Scene Investigation: Hard Evidence to kolejna, piąta już odsłona serii przygodówek opartych na popularnym, obsypanym nagrodami kryminalnym serialu telewizyjnym pod tytułem CSI: Crime Scene Investigation.

Przygodowe | detektywistyczne | seriale TV

Kolekcja gier
Obserwuj grę

CSI: Crime Scene Investigation: Hard Evidence Premiera

25wrz2007

PC X360

15sty2008

Wii

Gry podobne do CSI: Crime Scene Investigation: Hard Evidence

Harry Potter and the Order of the Phoenix

A New Beginning

Agatha Christie: And Then There Were None

Crime Scene Investigation: Hard Evidence to kolejna, piąta już odsłona serii przygodówek opartych na popularnym, obsypanym nagrodami kryminalnym serialu telewizyjnym pod tytułem CSI: Crime Scene Investigation, w naszym kraju znanym jako Kryminalne zagadki Las Vegas.

Akcja Crime Scene Investigation: Hard Evidence rozgrywa się w stolicy światowego hazardu. Naszym zadaniem jest pomaganie znanym z serialu postaciom (między innymi Gil Grissom, Nick Stokes, Greg Sanders i Catherine Willows), w rozwiązywaniu spraw śledczych. W tym celu musimy przeszukiwać miejsca zbrodni, zbierać dowody rzeczowe, a następnie analizować je w laboratorium przy użyciu zaawansowanych technologii (m.in. porównywanie sekwencji DNA, próbek tworzyw pod mikroskopem, czy ustalanie składu chemicznego różnorakich substancji). Następnie przesłuchujemy podejrzanych, próbujemy ustalić ich powiązania z ofiarą i miejscem zbrodni, by w końcu, po odnalezieniu sprawcy, dokonać aresztowania.

Gra wykonana jest w technologii 3D, pozwalającej na pełną interakcję z otoczeniem i dokładne badanie lokacji. Rozgrywkę obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Ruchy wykonujemy w sposób skokowy. Postępy w śledztwie obrazowane są krótkimi filmikami prezentującymi zakładany w danym momencie przebieg zdarzeń. Pod koniec każdego śledztwa oglądamy natomiast pełną rekonstrukcję zbrodni.

Cała oprawa audiowizualna, łącznie z głosami aktorów wypowiadających kwestie głównych postaci, została przeniesiona z serialu CSI: Crime Scene Investigation, dzięki czemu mamy wrażenie, jakbyśmy naprawdę uczestniczyli w śledztwie prowadzonym przez detektywów z ekipy CSI.

Nowością w porównaniu do poprzednich części cyklu jest wprowadzenie dodatkowego garażu o większej powierzchni, które pozwala na badanie dużych materiałów dowodowych, jak chociażby samochodów. Autorzy uzupełnili również grę o nowe lokacje i laboratoryjne mini-gierki, dzięki czemu czas rozgrywki ulega wydłużeniu. Nieznacznie zmodyfikowano także interfejs użytkownika. Dolny pasek narzędziowy zastąpiony został przez urządzenie PDA.

Ostatnia modyfikacja 17 kwietnia 2015

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 5,1 / 10 na podstawie 263 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI CSI: Crime Scene Investigation: Hard Evidence

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym. Gra zawiera elementy przemocy.

CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas: Niezbite dowody Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 3 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 4 Ti4200 lub lepsza)
  • 2.3 GB HDD
  • Windows 2000/XP/Vista
PC
X360
Wii