Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 czerwca 2007, 11:11

autor: Major Doktor Upiorna

Posiadacze konsol Xbox 360 i Wii również dostaną grę CSI: Hard Evidence?

Od kilku miesięcy wiemy, że we wrześniu bieżącego roku posiadacze PeCetów dostaną kolejną grę, powstałą na kanwie popularnego serialu telewizyjnego o nazwie CSI: Crime Scene Investigation. Obecnie jednak okazało się, że najprawdopodobniej użytkownicy owych komputerów osobistych nie są jedyną grupą docelową tytułu CSI: Hard Evidence.

Od kilku miesięcy wiemy, że we wrześniu bieżącego roku posiadacze PeCetów dostaną kolejną grę, powstałą na kanwie popularnego serialu telewizyjnego o nazwie CSI: Crime Scene Investigation. Obecnie jednak okazało się, że najprawdopodobniej użytkownicy owych komputerów osobistych nie są jedyną grupą docelową tytułu CSI: Hard Evidence. Wszystko wskazuje na to, że we wspomnianym miesiącu do ekipy dochodzeniowej z Las Vegas dołączą również właściciele konsol Wii i Xbox 360. Informacje takie pojawiły się na stronie internetowej sklepu Game Crazy, który w swojej ofercie zamieścił owe wersje tej gry.

Posiadacze konsol Xbox 360 i Wii również dostaną grę CSI: Hard Evidence? - ilustracja #1

Wspólnie z postaciami znanymi z serialowego pierwowzoru (m.in. Gilem Grissomem, Warrickiem Brownem i Catherine Willows) gracz będzie musiał rozwiązać kolejną kryminalną zagadkę. Aby ustalić sprawców przestępstwa niezbędne będzie zebranie dowodów i przeanalizowanie ich w laboratorium. Do dyspozycji użytkownika zostaną oddane najnowsze zdobycze techniki, zdecydowanie usprawniające pracę. Szczegółowe informacje na temat pozycji CSI: Hard Evidence w wersji dla PeCetów znajdziecie na łamach naszej encyklopedii. Oficjalna zapowiedź gry powinna pojawić się już w najbliższym czasie – o wszystkich zamianach w tej kwestii będziemy Was na bieżąco informowali.