Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 17 czerwca 2007

Pecetowa wersja Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 z fizycznym bonusem
Pecetowa wersja Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 z fizycznym bonusem

eLKaeR, 17 czerwca 2007, 15:44

Przeznaczone do zabawy wieloosobowej pecetowe demo Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 możecie pobrać (1051,5 MB) z naszych serwerów FTP. Premiery pełnej wersji spodziewamy się w ciągu najbliższych tygodni. Warto zauważyć, że zawierać będzie ona interesującą niespodziankę dla posiadaczy kart z procesorem PhysX marki AGEIA, odpowiedzialnych za akcelerację fizyki.

Sony: przepraszamy, Kościół Anglii: to za mało

Metatron, 17 czerwca 2007, 15:04

Sprawa konfliktu między kościołem anglikańskim a firmą Sony dotyczącego wykorzystania w grze Resistance: Fall of Man wizerunku manchesterskiej katedry nabiera rozpędu. Producent PS3 w kolejnym oświadczeniu skierowanym do władz Kościoła oficjalnie przeprosił, ponownie podkreślając, że gra dzieje się w alternatywnej rzeczywistości.

Beta-testy Enemy Territory: Quake Wars startują za kilka dni

eLKaeR, 17 czerwca 2007, 14:55

Komercyjny debiut Enemy Territory: Quake Wars nie jest odległy. Wnioskujemy to ze świeżej zapowiedzi korporacji Activision, związanej z publicznymi beta-testami tej znakomicie zapowiadającej się multiplayerowej strzelaniny, przygotowywanej z myślą o posiadaczach PC i Macintoshy oraz konsol PlayStation 3 i Xbox 360. Informacje o przedpremierowych próbach dotyczą wyłącznie wersji pecetowej.

Zapowiedziano grę Death Track: Resurrection
Zapowiedziano grę Death Track: Resurrection

Metatron, 17 czerwca 2007, 14:52

Dawno temu, w roku 1989, firma Dynamix stworzyła grę Deathtrack. Zapoczątkowała ona modę na futurystyczne wyścigi, w których nie tyle liczą się umiejętności prowadzenia pojazdów, co zdolność eliminacji konkurentów. Dla osób z sentymentem wspominających tytuł sprzed lat mamy dobrą wiadomość – firma 1C Company zapowiedziała jego kontynuację. Będzie trzeba jednak na nią poczekać do 2008 roku.

Sam & Max: Season 1 w ofercie serwisu Steam
Sam & Max: Season 1 w ofercie serwisu Steam

Metatron, 17 czerwca 2007, 14:24

Nie tak dawno temu informowaliśmy o tym, że firma Telltale Games oficjalnie zapowiedziała wydanie pudełkowej edycji gry przygodowej Sam & Max: Season 1. Obecnie produkcja jest dostępna jedynie w e-dystrybucji za pośrednictwem serwisu GameTap, a także oficjalnej strony producenta. Od wczoraj znajduje się również we wciąż rozrastającej się ofercie serwisu Steam.

Szczegółowe informacje o Rock Band - nowym muzycznym dziele ojców Guitar Hero
Szczegółowe informacje o Rock Band - nowym muzycznym dziele ojców Guitar Hero

eLKaeR, 17 czerwca 2007, 12:12

Tak jak pisaliśmy wczoraj w przypadku gry Fallout 3, najnowszy numer magazynu Game Informer trafi do sklepów dopiero jutro. Jednak dzięki prenumeratorom, którzy otrzymali swoje egzemplarze z wyprzedzeniem, poznaliśmy nie tylko treść obszernej zapowiedzi wspomnianego cRPG-a, ale także dowiedzieliśmy się mnóstwa ciekawych rzeczy na temat Rock Band – nowego dzieła ojców Guitar Hero.