Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 30 czerwca 2007

Ludo ergo sum - Etap klepania po pupie
Ludo ergo sum - Etap klepania po pupie

Louvette, 30 czerwca 2007, 20:00

W porządku, przyznaję – prędzej czy później musiało do tego dojść. Jestem kobietą i o ile generalnie uważam, że fakt ów nie ma najmniejszego znaczenia z punktu widzenia tematyki tekstów z tego cyklu, o tyle czuję się w obowiązku zabrać głos w pewnej określonej sprawie dotyczącej płci i gier.

Hudson Entertainment zapowiada kolejne gry dla usługi Virtual Console
Hudson Entertainment zapowiada kolejne gry dla usługi Virtual Console

Major Doktor Upiorna, 30 czerwca 2007, 15:15

Przedstawiciele firmy Hudson Entertainment wyjawili, jakie gry trafią do użytkowników usługi Virtual Console już w nadchodzącym miesiącu. W najbliższy poniedziałek amerykańscy posiadacze systemu Wii otrzymają strzelaninę Dragon Spirit. Podczas następnych aktualizacji pojawi się Air Zonk, Devil's Crush, Drop Off i Silent Debuggers.

Wyniki badań: miłośnicy gier MMO mają większe szanse na sukces w biznesie

Metatron, 30 czerwca 2007, 14:40

W ostatnim czasie dużo się mówi o negatywnych skutkach gier MMO, przedstawiając je jako uzależniających pożeraczy czasu i złodziei prawdziwego życia. Jak się jednak okazuje, zapaleni gracze w tego typu produkcje być może w przyszłości będą bardzo chętnie przyjmowani na stanowiska kierownicze w dużych korporacjach.

Mind Quiz wycofany ze sprzedaży za obraźliwe słowo pod adresem graczy

Metatron, 30 czerwca 2007, 13:57

Kolejna gra doczekała się zdjęcia z półek sklepowych. Nie jest to jednak, jakby można było się spodziewać, następna pełna przemocy produkcja, a tytuł na NDS wzorowany na bestsellerowej serii logiczno-edukacyjnej Brain Training. Mowa tu o wydanej przez Ubisoft grze Mind Quiz.

Trzecia część serii Destroy All Humans jeszcze w tym roku
Trzecia część serii Destroy All Humans jeszcze w tym roku

Metatron, 30 czerwca 2007, 13:41

Wygląda na to, że bezwzględni i cyniczni, ale sympatyczni kosmici po raz kolejny napadną na Ziemię, a graczom przyjdzie po raz kolejny… stanąć po ich stronie i zniewolić/zniszczyć przebrzydłych ludzi. Oczywiście mowa tu o trzeciej części Destroy All Humans – serii zwariowanych gier opracowanych przez Pandemic Studios.

Rockstar: jesteśmy dumni z Manhunta 2 i dziękujemy graczom za słowa poparcia

Metatron, 30 czerwca 2007, 13:08

Pomimo tego, że w zagranicznych mediach trwa nagonka na najnowsze dzieło Rockstara, grę Manhunt 2, fani nie przestali wspierać jej twórców, przesyłając im słowa poparcia. W podzięce deweloper opublikował list otwarty, w którym wyraził swoją wdzięczność, a jednocześnie podkreślił, że jest dumny ze swojego dzieła.

Znamy datę amerykańskiej premiery gry Ace Combat 6: Fires of Liberation
Znamy datę amerykańskiej premiery gry Ace Combat 6: Fires of Liberation

Metatron, 30 czerwca 2007, 12:55

Posiadacze konsoli Xbox 360, którzy lubią pobawić się w pilotów samolotów, nie byli dotychczas zbyt rozpieszczani przez twórców gier. Sytuacja ta zmieni się wraz z premierą Ace Combat 6: Fires of Liberation, kontynuacji popularnej serii wydawanej przez Namco Bandai.

Gra SingStar 90s potwierdzona
Gra SingStar 90s potwierdzona

Major Doktor Upiorna, 30 czerwca 2007, 12:42

Pod koniec ubiegłego miesiąca przekazaliśmy Wam niepotwierdzone jeszcze wówczas informacje podane przez jeden ze sklepów internetowych, że w przygotowaniu znajduje się gra SingStar 90s. Dzisiaj natomiast możemy już oficjalnie powiedzieć, że niniejsza produkcja w pierwszych dniach sierpnia trafi do właścicieli konsoli PlayStation 2.

Zamieszanie z nowym dodatkiem do gry Tom Clancy’s Rainbow Six Vegas wyjaśnione

Metatron, 30 czerwca 2007, 12:31

Kilka dni temu informowaliśmy was o tym, że Player’s Pack Black Edition, pakiet dodatkowych map do gry Tom Clancy’s Rainbow Six Vegas, pojawił się w ofercie Xbox LIVE, a wkrótce po tym zniknął bez słowa wyjaśnienia ze strony Ubisoftu i Microsoftu. Dzięki serwisowi Team Xbox wiemy już, dlaczego tak się stało.