Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 10 czerwca 2007

O Larze słów kilka - część IV
O Larze słów kilka - część IV

Elrond, 10 czerwca 2007, 12:37

Tomb Raider: The Angel of Darkness to ostatnia przygoda studia Core Design z serią opowiadającą o perypetiach ponętnej pani archeolog, Lary Croft. Paradoksalnie projekt ten, zapowiadany jako krok milowy cyklu Tomb Raider, okazał się gwoździem do jego trumny. Przynajmniej dla developerów, którym niezadowolony z wyników sprzedaży wydawca, Eidos, podziękował za dalszą współpracę.

Księża z Manchesteru sprzeciwiają się grze Resistance: Fall of Man
Księża z Manchesteru sprzeciwiają się grze Resistance: Fall of Man

Major Doktor Upiorna, 10 czerwca 2007, 10:30

Brytyjski Kościół wyraził swój sprzeciw w kierunku firmy Sony, która bez odpowiedniej zgody umieściła w grze wnętrze jednej z chrześcijańskich budowli, pochodzących z Manchesteru. Problem dotyczy tytułu Resistance: Fall of Man dla konsoli PlayStation 3.

Disney zapowiada zwiększenie nakładów finansowych na produkcję gier

Major Doktor Upiorna, 10 czerwca 2007, 09:19

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że firma Disney Studios ogłosiła podpisanie porozumienia z przedsiębiorstwem POW! Entertainment, należącym do Stana Lee. Współpraca zapewni pracownikom z disney’owskiej stajni pierwszeństwo w wykorzystywaniu jego pomysłów. W związku z tym nikogo nie powinna dziwić informacja, że Disney zapowiedział zwiększenie nakładów finansowych na produkcję gier.

Premiera filmu Prince of Persia: The Sands of Time nie nastąpi szybko
Premiera filmu Prince of Persia: The Sands of Time nie nastąpi szybko

Major Doktor Upiorna, 10 czerwca 2007, 08:48

Wielu fanów cyklu gier spod znaku Prince of Persia zapewne w z wielkim zapałem czytało naszą ostatnią wiadomość odnośnie ujawnienia elementów scenariusza filmu, mającego powstać na kanwie owej serii. Bez obaw można stwierdzić, że szerokie grono osób z niecierpliwością czeka na debiut owej produkcji kinematograficznej. Niestety w tej kwestii musimy Was rozczarować.

Świeże informacje na temat gry Tomb Raider: Anniversary w wersji dla konsoli Xbox 360
Świeże informacje na temat gry Tomb Raider: Anniversary w wersji dla konsoli Xbox 360

Major Doktor Upiorna, 10 czerwca 2007, 08:08

W połowie kończącego się właśnie tygodnia zawrzało za sprawą organizacji Entertainment Software Rating Board (ESRB), która sklasyfikowała najnowszą odsłonę przygód Lary Croft w wersji dla konsoli Xbox 360. Obecnie jeden z pracowników firmy Eidos nieoficjalnie wyjawił, że gra Tomb Raider: Anniversary rzeczywiście trafi do posiadaczy „trzystasześćdziesiątki”.

Będzie kontynuacja gry Medal of Honor: Heroes?

Major Doktor Upiorna, 10 czerwca 2007, 07:57

W październiku ubiegłego roku gra Medal of Honor: Heroes pojawiła się wyłącznie w wersji dla systemu PlayStation Portable. W związku z tym jakiejkolwiek kontynuacji tego tytułu mogliby spodziewać się posiadacze wymienionej konsoli. Jednak wszystko wskazuje na to, że ciąg dalszy będzie, ale otrzymają go dwie platformy sprzętowe.

Top Trumps w wersji elektronicznej jeszcze w tym miesiącu
Top Trumps w wersji elektronicznej jeszcze w tym miesiącu

Major Doktor Upiorna, 10 czerwca 2007, 07:31

Dane odnośnie gry opartej na popularnej karciance o nazwie Top Trumps dotarły do nas jeszcze w październiku ubiegłego roku. Obecnie uzyskaliśmy informacje, że zapowiedziana wówczas pozycja nosi podtytuł Horror and Predators i pod koniec czerwca bieżącego roku trafi do posiadaczy konsoli Nintendo DS. Niecały miesiąc po debiucie rynku otrzymają ją również właściciele PeCetów i PlayStation 2