Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 10 czerwca 2007, 08:48

autor: Major Doktor Upiorna

Premiera filmu Prince of Persia: The Sands of Time nie nastąpi szybko

Wielu fanów cyklu gier spod znaku Prince of Persia zapewne w z wielkim zapałem czytało naszą ostatnią wiadomość odnośnie ujawnienia elementów scenariusza filmu, mającego powstać na kanwie owej serii. Bez obaw można stwierdzić, że szerokie grono osób z niecierpliwością czeka na debiut owej produkcji kinematograficznej. Niestety w tej kwestii musimy Was rozczarować.

Wielu fanów cyklu gier spod znaku Prince of Persia zapewne w z wielkim zapałem czytało naszą ostatnią wiadomość odnośnie ujawnienia elementów scenariusza filmu, mającego powstać na kanwie owej serii. Całość wydaje się być niezwykle intrygująca, więc bez obaw można stwierdzić, że szerokie grono osób z niecierpliwością czeka na debiut owej produkcji kinematograficznej. Niestety w tej kwestii musimy Was rozczarować, gdyż nie nastąpi to szybko.

Premiera filmu Prince of Persia: The Sands of Time nie nastąpi szybko - ilustracja #1

Ci, którzy już odliczają dni do premiery, będą niestety musieli wyposażyć się w dodatkowy kalendarz. Okazało się bowiem, że film Prince of Persia: The Sands of Time a pewno nie pojawi się w repertuarze kin w roku 2008. Jego premiera ma nastąpić dopiero za dwa lata – na tę chwilę podaje się datę 10 lipca 2009 r. Czyżby producenci doszli do wniosku, że pośpiech nie sprzyja jakości i postanowili w pełni dopracować swoje dzieło?

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Prince of Persia: Piaski Czasu

Prince of Persia: Piaski Czasu