Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2007, 08:08

autor: Major Doktor Upiorna

Świeże informacje na temat gry Tomb Raider: Anniversary w wersji dla konsoli Xbox 360

W połowie kończącego się właśnie tygodnia zawrzało za sprawą organizacji Entertainment Software Rating Board (ESRB), która sklasyfikowała najnowszą odsłonę przygód Lary Croft w wersji dla konsoli Xbox 360. Obecnie jeden z pracowników firmy Eidos nieoficjalnie wyjawił, że gra Tomb Raider: Anniversary rzeczywiście trafi do posiadaczy „trzystasześćdziesiątki”.

W połowie kończącego się właśnie tygodnia zawrzało za sprawą organizacji Entertainment Software Rating Board (ESRB), która sklasyfikowała najnowszą odsłonę przygód Lary Croft w wersji dla konsoli Xbox 360. Gdy informacja ta się rozeszła przedstawiciele firmy Eidos unikali wszelkich rozmów z dziennikarzami i nie chcieli komentować całej sprawy. Niemniej jednak jeden z jej pracowników nieoficjalnie wyjawił, że gra Tomb Raider: Anniversary rzeczywiście trafi do posiadaczy „trzystasześćdziesiątki”.

Świeże informacje na temat gry Tomb Raider: Anniversary w wersji dla konsoli Xbox 360 - ilustracja #1

Potwierdził on także, że zgodnie z wcześniejszymi spekulacjami znana pani archeolog pojawi się w epizodach, z których każdy będzie mieścił się w jednej lokacji (Peru, Zaginione miasto, Grecja, Egipt i Posiadłość Croftów). Niestety nie wyjaśnił on w jaki sposób Anniversary będzie dystrybuowane. Wspomniał jedynie, że istnieje szansa, aby gra trafiła do użytkowników poprzez usługę Xbox Live Marketplace.

Owe informacje nie zostały jeszcze oficjalnie potwierdzone przez przedstawicieli firmy Eidos. W związku z tym może wystąpić sytuacja, że przedstawione dzisiaj dane nie potwierdzą się. Rzecz jasna przekażemy Wam wszystkie świeże doniesienia w kwestii pojawienia się gry Tomb Raider: Anniversary w wersji dla konsoli Xbox 360.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Tomb Raider: Anniversary

Tomb Raider: Anniversary