Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 24 czerwca 2007

Słów kilka na temat współpracy Sony z Dalem Earnhardtem Jr.
Słów kilka na temat współpracy Sony z Dalem Earnhardtem Jr.

Major Doktor Upiorna, 24 czerwca 2007, 15:30

Przedstawiciele firmy Sony oświadczyli, że podpisali kontrakt z jednym z najbardziej znanych kierowców NASCAR. Dale Earnhardt Jr., który opuścił swoją dotychczasową drużynę i od przyszłego sezonu znajdzie się w zespole Hendrick Motorsport, będzie promował produkty wymienionej korporacji.

Stwórz własną ligę footballu amerykańskiego

Major Doktor Upiorna, 24 czerwca 2007, 14:24

Przedstawiciele firmy Electronic Arts oświadczyli, że w sieci znajduje się już serwis Football Fantasy, traktujący o amerykańskim footballu. Za jego stworzenie odpowiada studio EA Sports, mające na swoim koncie cykl Madden. Serwis został udostępniony do dyspozycji graczy zupełnie za darmo.

Guilty Gear X2 Accent Core jeszcze w tym roku pojawi się w Stanach Zjednoczonych
Guilty Gear X2 Accent Core jeszcze w tym roku pojawi się w Stanach Zjednoczonych

Major Doktor Upiorna, 24 czerwca 2007, 10:10

W ostatnich dniach kwietnia przekazaliśmy Wam, że mieszkańcy Japoni otrzymają grę z serii Guilty Gear dedykowaną konsoli Wii. Dowiedzieliśmy się wówczas, że firma Arc System Works szykuje tytuł Guilty Gear X2 Accent Core, którego premierę w Japonii planuje się na 26 lipca 2007 r. Doszły do nas informacje, że niniejsza produkcja w wersji dla Wii i PS 2 pojawi się również na amerykańskich półkach.

Jumpgate Evolution od NetDevil
Jumpgate Evolution od NetDevil

eLKaeR, 24 czerwca 2007, 07:07

Developerzy z NetDevil przygotowują dla fanów zabawy MMO nie tylko grę, zatytułowaną LEGO Universe. Właśnie dowiedzieliśmy się bowiem, iż w owym studiu trwają prace nad Jumpgate Evolution. Będzie to specjalne rozszerzenie produktu, który ujrzał światło dzienne blisko sześć lat temu i umożliwiał online'owe pilotowanie rozmaitych statków kosmicznych w towarzystwie tysięcy innych osób.

PlayStation Portable przyspiesza
PlayStation Portable przyspiesza

eLKaeR, 24 czerwca 2007, 06:55

Najnowszy firmware 3.50 dla PlayStation Portable, o którym pisaliśmy na początku bieżącego miesiąca, wprowadza nie tylko pewne udogodnienia internetowe. Przedstawiciele korporacji Sony potwierdzili bowiem właśnie, że oprogramowanie to uaktywnia dodatkowe funkcje sprzętowe kieszonkowej konsoli. Chodzi konkretnie o wzrost częstotliwości taktowania głównego procesora PSP.

Ostatnia szansa na beta-testowanie Enemy Territory: Quake Wars za darmo
Ostatnia szansa na beta-testowanie Enemy Territory: Quake Wars za darmo

eLKaeR, 24 czerwca 2007, 06:44

Dużą gratką dla pecetowych entuzjastów multiplayerowych strzelanin jest zapewne teraz możliwość wzięcia udziału w beta-testach Enemy Territory: Quake Wars. Spośród czterech dotychczas udostępnionych Internautom partii kluczy dostępowych, trzy były przeznaczone dla subskrybentów serwisu FilePlanet, a jedna dla wszystkich sieciowych surferów. Piąty rzut także ma być osiągalny za darmo.