Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 czerwca 2007, 10:10

autor: Major Doktor Upiorna

Guilty Gear X2 Accent Core jeszcze w tym roku pojawi się w Stanach Zjednoczonych

W ostatnich dniach kwietnia przekazaliśmy Wam, że mieszkańcy Japoni otrzymają grę z serii Guilty Gear dedykowaną konsoli Wii. Dowiedzieliśmy się wówczas, że firma Arc System Works szykuje tytuł Guilty Gear X2 Accent Core, którego premierę w Japonii planuje się na 26 lipca 2007 r. Doszły do nas informacje, że niniejsza produkcja w wersji dla Wii i PS 2 pojawi się również na amerykańskich półkach.

W ostatnich dniach kwietnia przekazaliśmy Wam, że mieszkańcy Kraju Kwitnącej Wiśni otrzymają grę spod znaku Guilty Gear dedykowaną konsoli Wii. Dowiedzieliśmy się wówczas, że firma Arc System Works szykuje tytuł Guilty Gear X2 Accent Core, którego premierę w Japonii planuje się na 26 lipca 2007 r. Obecnie doszły do nas informacje, że niniejsza produkcja w wersji dla Wii i PlayStation 2 pojawi się również na amerykańskich półkach sklepowych pod koniec bieżącego roku. Nie zostało dokładnie określone kiedy nastąpi komercyjny debiut owej pozycji, gdyż organizacja ESRB nie dokonała jeszcze odpowiedniej klasyfikacji. Na tę chwilę nie ma żadnych danych odnośnie europejskiej premiery Guilty Gear X2 Accent Core.

Guilty Gear X2 Accent Core jeszcze w tym roku pojawi się w Stanach Zjednoczonych - ilustracja #1

Znamy pewne szczegóły odnośnie wersji wymienionej gry, jaka pojawi się w Stanach Zjednoczonych. Mieszkańcy tego regionu otrzymają dwie nowe postaci (A.B.A i Order-Sol) oraz trzy dodatkowe tryby. Rzecz jasna w przypadku systemu ze stajni Nintendo sterowanie postacią zostanie dostosowane do wymogów stawianych przez ową konsolę docelową, w związku z czym chcąc zaatakować przeciwnika trzeba będzie wykonać odpowiedni gest Wii-pilotem. Z myślą o osobach preferujących bardziej tradycyjny sposób kierowania poczynaniami bohatera zostanie przygotowana możliwość podłączenia klasycznego kontrolera dla Wii lub pada systemu GameCub.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.