Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 3 czerwca 2007

Historia serii Resident Evil - część VI
Historia serii Resident Evil - część VI

Metatron, 3 czerwca 2007, 23:55

Dzisiaj odejdziemy nieco od gier spod znaku Resident Evil. Nie martwcie się jednak. Nie oznacza to, że całkowicie zmienimy tematykę, a jedynie, że przyjrzymy się temu, co ze słynną serią Capcomu uczynili spece z pokrewnej, a jednocześnie całkowicie odmiennej branży. Krótko mówiąc, zapraszamy do opowieści o wykorzystujących licencję RE filmach.

The Agency - szpiegowska gra MMOcRPG dla posiadaczy PC i PlayStation 3

eLKaeR, 3 czerwca 2007, 11:32

Na temat online'owej gry od Sony Online Entertainment, utrzymanej w klimacie szpiegowskim, napisaliśmy po raz pierwszy w lutym bieżącego roku. Wówczas dysponowaliśmy jednak szczątkowymi informacjami, które możemy teraz wreszcie uzupełnić, ponieważ niniejsza pozycja została dość dokładnie opisana w najnowszym numerze Independent PlayStation Magazine.

Graficzny silnik z Hero's Journey w nowej grze twórców Shadowbane

eLKaeR, 3 czerwca 2007, 11:23

Zgodnie z informacjami ze stycznia bieżącego roku, twórcy gry z gatunku MMOcRPG pt. Shadowbane przygotowują teraz zupełnie nową pozycję, przeznaczoną do zabawy w Internecie. Developerzy działają pod szyldem Stray Bullet Games i właśnie ujawnili nazwę jednego z narzędzi, wykorzystywanych w pracach nad owym tajemniczym produktem.

Pilot konsoli Wii zawiera przetwornik ludzkiego głosu
Pilot konsoli Wii zawiera przetwornik ludzkiego głosu

eLKaeR, 3 czerwca 2007, 11:11

Wiele osób, biorących do rąk pilota, pełniącego rolę kontrolera konsoli Wii, ma wrażenie obcowania z urządzeniem cokolwiek wyjątkowym. Istotnie to dzieło korporacji Nintendo wyróżnia się na tle rozwiązań, zastosowanych w przypadku innych platform, a w dodatku nie wszystkie jego funkcje są jeszcze wykorzystywane w grach.

Szczegóły na temat przyszłotygodniowej aktualizacji usługi Virtual Console

Major Doktor Upiorna, 3 czerwca 2007, 10:10

W nadchodzący piątek, tj. 8 czerwca, europejscy posiadacze konsoli Wii dostaną kolejne cztery klasyczne tytułu. Oferta VC poszerzy się o następujące pozycje: Streets of Rage II, ToeJam & Earl in Panic on Funkotron, Kid Chameleon i World Sports Competition. Pierwsze trzy gry będzie można nabyć za 800 punktów, natomiast ostatnią za 600.

Zapowiedziano grę Nostradamus: The Last Prophecy
Zapowiedziano grę Nostradamus: The Last Prophecy

Major Doktor Upiorna, 3 czerwca 2007, 10:00

Przedstawiciele studia Kheops zapowiedzieli, że zamierzają przygotować pozycję o nazwie Nostradamus: The Last Prophecy. Owa gra, mająca być klasyczną przygodówką typu point&click, na terenie Europy zostanie wydana przez firmę Elektrogames i trafi do posiadaczy PeCetów na początku trzeciego kwartału bieżącego roku.

Słów kilka na temat gry The Ward
Słów kilka na temat gry The Ward

Major Doktor Upiorna, 3 czerwca 2007, 09:45

Pierwsze dane na temat gry The Ward dedykowanej konsoli Nintendo DS podaliśmy wam na początku marca br. Od tamtej pory studio Renegade Kids praktycznie milczało na temat tej pierwszoosobowej strzelaniny utrzymanej w klimacie horroru. Długą ciszę przerwały trzy niezwykle istotne informacje.