Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Najpopularniejsze Wiadomości GRYOnline.pl czerwiec 2007

Poradnik: Tomb Raider: Anniversary

Redakcja GRYOnline.pl, 20 czerwca 2007, 22:13

Tomb Raider: Anniversary jest grą nawiązującą do korzeni serii, czyli pierwowzoru z 1996 roku. Zdziwiłby się jednak ktoś, kto myśli, że nowy tytuł to zwykła kalka starego Tomb Raidera w nowej szacie graficznej. Mimo umieszczenia akcji w tych samych lokacjach, architektura i sposób pokonania poziomów w obu grach różnią się diametralnie.

Pro Evolution Soccer 2008 - pierwsze szczegóły!
Pro Evolution Soccer 2008 - pierwsze szczegóły!

Vercetti, 18 czerwca 2007, 16:15

Nie trzeba było długo czekać na moment, w którym Konami zdecyduje się ujawnić dziennikarzom jakiekolwiek pewne wieści na temat najnowszej odsłony swej popularnej kopanki. Dosłownie przed kilkoma godzinami Shingo ‘Seabass’ Takatsuka oraz kierowani przez niego programiści podzielili się ze światem pierwszymi informacjami na temat gry Pro Evolution Soccer 2008.

Mega Patch PL 07 Deluxe dla FIFY 07 jest już dostępny
Mega Patch PL 07 Deluxe dla FIFY 07 jest już dostępny

maciek_ssi, 18 czerwca 2007, 13:40

Ludzie z serwisu Centrum FIFY uwijają się jak w ukropie. Niespełna dwa miesiące temu zakończyli prace nad Mega Patch PL 2006, a już prezentują nową edycję modyfikacji, tym razem dla FIFY 07.

„Wiesz, z kim tańczysz?” – PLAY zapowiada grę Detektyw Rutkowski: Wielki Powrót
„Wiesz, z kim tańczysz?” – PLAY zapowiada grę Detektyw Rutkowski: Wielki Powrót

Vercetti, 11 czerwca 2007, 16:40

Detektyw Krzysztof Rutkowski to jedna z najbarwniejszych postaci zarówno polskiej sceny politycznej, jak i kryminalnego półświatka. Wiedzą o tym programiści ze studia In Images, którzy na zlecenie rodzimego wydawcy PLAY Publishing rozpoczęli developing nowej, trzecioosobowej gry akcji. Zaanonsowana przez nich pozycja ukaże się na zachodzie pod nazwą Super Agent 008, w Polsce zaś występować będzie

Poprawka łatająca polską wersję gry Gothic 3 jest już dostępna
Poprawka łatająca polską wersję gry Gothic 3 jest już dostępna

Krystian Smoszna, 29 czerwca 2007, 08:12

Najnowsza poprawka do gry Gothic 3, o której przedwczoraj wspomnieliśmy na łamach naszego serwisu, jest już dostępna w wersji 1.3.1. Do tej pory z łatki mogli korzystać niemieccy użytkownicy programu. Teraz przyszedł czas na pozostałe edycje, w tym polską.

Mortyr 3 już w lipcu!
Mortyr 3 już w lipcu!

Vercetti, 26 czerwca 2007, 14:35

Ciekawą wiadomość dostarczyła nam dzisiaj warszawska firma City Interactive. Otóż już w przyszłym miesiącu zamierza ona wypuścić na rynek trzecią odsłonę strzelanki Mortyr, do której to marki udało jej się nabyć wyłączne prawa. Gotowy produkt ukaże się w sprzedaży jako dodatek do czasopisma PC-CD 02/2007, a jego cena wynosić będzie 19,99 zł.

Fallout 3 dokładnie scharakteryzowany przez magazyn Game Informer
Fallout 3 dokładnie scharakteryzowany przez magazyn Game Informer

eLKaeR, 16 czerwca 2007, 12:55

Jeszcze wczoraj spawa miała charakter plotki, ale dziś wreszcie pokuszono się o przedstawienie na rozmaitych forach dyskusyjnych zeskanowanego artykułu źródłowego i wszystko stało się jasne. Mowa o zapowiedzi Fallouta 3, opublikowanej w najnowszym numerze magazynu Game Informer. Znajdzie się on w sprzedaży wprawdzie dopiero 18 czerwca 2007, ale część prenumeratorów otrzymała już swoje egzemplarze.

Poradnik: Two Worlds

Redakcja GRYOnline.pl, 26 czerwca 2007, 18:29

Przed tobą poradnik do Two Worlds – wielkiej produkcji cRPG, dzieła krakowskiego studia Reality Pump. Znajdziesz w nim opis głównego wątku oraz wszystkich sub-questów, w zestawie ze szczegółowymi instrukcjami oraz mapkami. Ponad to, we wstępie zawarliśmy mapę świata oraz listę nauczycieli wszystkich umiejętności.

Zobacz, jak prezentuje się edycja kolekcjonerska gry Grand Theft Auto IV
Zobacz, jak prezentuje się edycja kolekcjonerska gry Grand Theft Auto IV

Krystian Smoszna, 27 czerwca 2007, 05:22

Firma Rockstar Games, Inc. opublikowała zdjęcia gadżetów, jakie wejdą w skład limitowanej edycji kolekcjonerskiej gry Grand Theft Auto IV. O tym, że specjalna wersja tego programu w ogóle powstanie, dowiedzieliśmy się przed pięcioma tygodniami.

Lara Croft powraca w grze Tomb Raider: Anniversary!
Lara Croft powraca w grze Tomb Raider: Anniversary!

Krystian Smoszna, 1 czerwca 2007, 08:17

Wielbiciele Lary Croft mają powody do radości. To właśnie dziś – pierwszego dnia czerwca – ponętna pani archeolog powróciła na rynek elektronicznej rozrywki! Tomb Raider: Anniversary, najnowsza odsłona cyklu gier akcji, która jest zarazem przeróbką pierwszego produktu z tej niezwykle popularnej serii, trafiła dziś do sklepów w Europie.

Wszystko o polskiej premierze Wiedźmina, pierwsze próbki głosu Geralta!
Wszystko o polskiej premierze Wiedźmina, pierwsze próbki głosu Geralta!

Łukasz Malik, 28 czerwca 2007, 14:49

W ostatnim tygodniu CD Projekt zalewał nas informacjami prasowymi na temat Wiedźmina. Ujawniono wiele ciekawych informacji na temat pierwszej produkcji studia CD Projekt RED, zebraliśmy najważniejsze z nich.

Polska wersja Two Worlds trafiła do sklepów
Polska wersja Two Worlds trafiła do sklepów

Łukasz Malik, 20 czerwca 2007, 11:18

Dziś na sklepowych półkach naszego kraju oficjalne zadebiutowała najnowsza produkcja krakowskiego studia Reality Pump. Mowa oczywiście Two Worlds – przedstawicielu jakże popularnego u nas gatunku cRPG.

Zapowiedź Diablo III na tegorocznym BlizzConie?

Metatron, 8 czerwca 2007, 12:22

Według fanów gier firmy Blizzard Entertainment istnieje duże prawdopodobieństwo, że w trakcie tegorocznej imprezy BlizzCon (3-5 sierpnia) zostanie zapowiedziany drugi po Starcraft II projekt, nad którym pracuje obecnie wspomniane studio deweloperskie. Wszystko wskazuje na to, że może to być Diablo III.

Ludo ergo sum - Trudne (?) słowo
Ludo ergo sum - Trudne (?) słowo "immersja"

Louvette, 2 czerwca 2007, 20:00

Imme-co? No właśnie. O ile słowa immersja i immersyjny dość często pojawiają się w naukowych (również popularno- i pseudo-) publikacjach na temat elektronicznej rozrywki oraz w marketingowym żargonie stosowanym przez deweloperów i wydawców, o tyle samym graczom niekoniecznie są znane. Co nie znaczy, że nie znane jest im zjawisko, które opisują.

Gra Colin McRae: DiRT debiutuje na rynku!
Gra Colin McRae: DiRT debiutuje na rynku!

Krystian Smoszna, 15 czerwca 2007, 12:00

Kolejna odsłona cyklu wyścigów samochodowych, firmowanych nazwiskiem popularnego kierowcy rajdowego Colina McRae, rozpoczęła podbój rynku elektronicznej rozrywki. DiRT, bo taki podtytuł nosi nowa gra, jest już dostępna w niektórych krajach Europy.

DirectX 10 w grze Company of Heroes: Kompania Braci jest już faktem
DirectX 10 w grze Company of Heroes: Kompania Braci jest już faktem

Krystian Smoszna, 1 czerwca 2007, 11:09

Firma Relic Entertainment wywiązała się wczoraj z umowy, jaką zawarła w ubiegłym roku z koncernem Microsoft Game Studios. Przedstawiciele studia specjalizującego się w produkcji RTS-ów, zobowiązali się przygotować łatę do gry Company of Heroes: Kompania Braci, która umożliwia wykorzystanie dziesiątej generacji bibliotek DirectX.

Myśli nieprzemyślane - Jak się zabija morderców
Myśli nieprzemyślane - Jak się zabija morderców

Redakcja GRYOnline.pl, 29 czerwca 2007, 17:10

Źle się dzieje, gdy produkcja drugiej części jednej z lepszych fabularnie gier zostaje odłożona na półkę – dlatego, że jej premiera zostaje zawczasu storpedowana przez urzędników rządowych.

Colin McRae: DIRT, Overlord i Hospital Tycoon w Polsce dzięki Codemasters

Metatron, 18 czerwca 2007, 12:31

Firma CD Projekt nie jest już polskim dystrybutorem gier Codemasters. Nie oznacza to jednak, że zostaliśmy na lodzie, ponieważ sam wydawca zajmie się ich sprzedażą w naszym kraju i postara się, by polscy odbiorcy byli zadowoleni. Dlatego też możemy oczekiwać, że nadchodzące gry otrzymamy w wersji spolonizowanej.

Sid Meier's Civilization Revolution zapowiedziane!
Sid Meier's Civilization Revolution zapowiedziane!

Vercetti, 28 czerwca 2007, 15:11

Sid Meier, twórca kultowego Civilization od dłuższego czasu nie krył się z faktem, że chętnie stworzyłby kolejną edycję swego dzieła, poświęconą tym razem konsolom nowej generacji, a także przenośnym maszynkom do grania. Już wkrótce znany na całym świecie projektant strategii turowych będzie miał okazję, aby spełnić swoje marzenie. Wszystko za sprawą zaanonsowanego dzisiaj przez Firaxis Games prod

Wiedźmin – ujawniamy zawartość polskiego wydania!
Wiedźmin – ujawniamy zawartość polskiego wydania!

Vercetti, 19 czerwca 2007, 16:20

Zaledwie wczoraj informowaliśmy Was o uruchomieniu nowej strony gry The Witcher, a z obozu CD Projekt Red Studio dotarły już do nas kolejne, wiedźmińskie wieści. Producenci jednego z najbardziej oczekiwanych cRPG tego roku ujawnili dzisiaj zawartość polskiej edycji swego tytułu. Oto, co w niej znajdziemy: