Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 20 czerwca 2007, 22:13

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Tomb Raider: Anniversary

Tomb Raider: Anniversary jest grą nawiązującą do korzeni serii, czyli pierwowzoru z 1996 roku. Zdziwiłby się jednak ktoś, kto myśli, że nowy tytuł to zwykła kalka starego Tomb Raidera w nowej szacie graficznej. Mimo umieszczenia akcji w tych samych lokacjach, architektura i sposób pokonania poziomów w obu grach różnią się diametralnie.

„Tomb Raider: Anniversary jest grą nawiązującą do korzeni serii, czyli pierwowzoru z 1996 roku. Zdziwiłby się jednak ktoś, kto myśli, że nowy tytuł to zwykła kalka starego Tomb Raidera w nowej szacie graficznej. Mimo umieszczenia akcji w tych samych lokacjach, architektura i sposób pokonania poziomów w obu grach różnią się diametralnie.

Niniejszy poradnik zawiera kompletny opis przejścia trybu fabularnego Tomb Raider: Anniversary na poziomie średnim. Podano lokalizacje broni, amunicji i apteczek, a ponadto gracze mogą zapoznać się z opisami bohaterów, nieprzyjaciół i arsenału, zaznajomić się z zasadami odnajdywania reliktów oraz artefaktów, a także skorzystać z porad dotyczących potyczek z bossami.” - „Fulko de Lorche”

Tomb Raider: Anniversary – poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Tomb Raider: Anniversary w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.