Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 23 czerwca 2007

Ludo ergo sum - Sercowe przygody Kratosa, czyli rzecz o fanfikach

Louvette, 23 czerwca 2007, 20:00

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się nad tym, czym bohater waszej ulubionej gry zajmował się, zanim pokierowaliście jego krokami? Gdzie udał się, gdy po zapisaniu stanu gry odeszliście od monitora? Jak potoczyły się jego dalsze losy? Czy przeszło wam choć raz przez myśl, jak kształtowałaby się opowiedziana w grze historia, gdyby wyeksponować postaci drugoplanowe?

Świeże informacje na temat gry Hail to the Chimp
Świeże informacje na temat gry Hail to the Chimp

Major Doktor Upiorna, 23 czerwca 2007, 15:25

Pierwsze dane o Hail to the Chimp pojawiły się w styczniu wraz z informacją, że niegdysiejsi szefowie korporacji Gathering of Developers postanowili założyć własną, niezależną firmę zajmującą się wydawaniem gier. Natomiast w marcu mogliśmy przekazać Wam oficjalną zapowiedź owej pozycji z gatunku tzw. party games. Dzisiaj mamy dla Was kolejną porcję danych na temat Hail to the Chimp.

ESRB klasyfikuje kolejne tytuły mające pojawić się w ramach usługi Virtual Console
ESRB klasyfikuje kolejne tytuły mające pojawić się w ramach usługi Virtual Console

Major Doktor Upiorna, 23 czerwca 2007, 13:13

Rodzina gier, znajdujących się w ofercie usługi Virtual Console rośnie w zwrotnym tempie. Nie tak dawno przekazaliśmy Wam, że liczba oferowanych przez nią tytułów przekroczyła setkę, a wciąż dochodzą do nas kolejne dane o planowanych rozszerzeniach. Nieoficjalnie wiadomo, że już w niedługim czasie w ramach Virtual Console znajdzie się Shining Force, Super Turrican i Super Turrican 2.

Strzeżcie się!  Lucky Luke przybędzie jeszcze w tym roku
Strzeżcie się! Lucky Luke przybędzie jeszcze w tym roku

Major Doktor Upiorna, 23 czerwca 2007, 12:12

Pamiętacie jeszcze kowboja imieniem Luke? Jako dziecko regularnie oglądałam bajkę z udziałem owego najszybszego rewolwerowca na Dzikim Zachodzie. Z tego względu niezwykle ucieszyła mnie zapowiedź firmy Atari, która oświadczyła, że prowadzone są prace nad grą Lucky Luke: Go West!

Demo The Darkness nadal w planach
Demo The Darkness nadal w planach

eLKaeR, 23 czerwca 2007, 11:55

Już w nadchodzącym tygodniu na platformie PlayStation 3 i Xbox 360 wyląduje wreszcie bardzo ciekawy FPS pt. The Darkness, bazujący na popularnej komiksowej serii i stworzony przez fachowców ze Starbreeze Studios. Jedenaście dni temu powiadomiliśmy, że demo mrocznych przygód Jackie'go Estacado nie pojawi się przed premierą pełnej wersji. Teraz dysponujemy świeżymi informacjami na niniejszy temat.

Autentyczny kawałek muru berlińskiego w edycji kolekcjonerskiej World in Conflict

eLKaeR, 23 czerwca 2007, 10:55

III Wojna Światowa czeka w grze World in Conflict nie tylko posiadaczy komputerów osobistych – wczoraj poinformowaliśmy o oficjalnym potwierdzeniu konwersji, przeznaczonej dla Xboxa 360. Natomiast dziś mamy pierwsze wiadomości, dotyczące pecetowej edycji kolekcjonerskiej niniejszego RTS-a. Jej premiera nastąpi równolegle z debiutem wersji standardowej, czyli we wrześniu bieżącego roku.

Pierwsza prezentacja wędki do Wii
Pierwsza prezentacja wędki do Wii

Misiek, 23 czerwca 2007, 08:38

Od jakiegoś czasu było wiadomo, że przygotowywana jest specjalna przystawka do wii-mote’a, przy pomocy której przerobimy kontroler w wędkę. Sklep internetowy EB Games opublikował już pierwsze zdjęcie tego „gadżetu”, więc wreszcie można zobaczyć jak prezentuje się on w finalnej wersji.