Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 czerwca 2007, 11:18

autor: Łukasz Malik

Polska wersja Two Worlds trafiła do sklepów

Dziś na sklepowych półkach naszego kraju oficjalne zadebiutowała najnowsza produkcja krakowskiego studia Reality Pump. Mowa oczywiście Two Worlds – przedstawicielu jakże popularnego u nas gatunku cRPG.

Dziś na sklepowych półkach naszego kraju oficjalne zadebiutowała najnowsza produkcja krakowskiego studia Reality Pump. Mowa oczywiście Two Worlds – przedstawicielu jakże popularnego u nas gatunku cRPG.

Po zakup gry najlepiej będzie się wybrać do sieci sklepów Media Markt i Saturn Planet. Dla przykładu w krakowskim Saturnie (Galeria Krakowska), Dwa Światy w kolekcjonerskiej wersji Royal Edition kosztują 79,90 PLN (sugerowana przez wydawcę cena to 99,90 PLN). Wersji standardowej na półkach nie stwierdziliśmy, ale zgodnie z informacjami udzielonymi nam wcześniej przez TopWare, zastąpi ona wersję kolekcjonerską po wyczerpaniu się zapasów tejże. Jak się dowiedzieliśmy, w salonach Empik gra będzie najprawdopodobniej dostępna dopiero pod koniec czerwca i raczej nie ma co liczyć na cenę niższą od sugerowanej.

Polska wersja Two Worlds trafiła do sklepów - ilustracja #1

Skład wersji Royal Editon:

  • gra Two Worlds w brązowym opakowaniu DVD oraz kartonowym pudełku w odcieniu czerwieni,
  • licząca 54 karty talia z postaciami z gry,
  • plakat z mapą krainy Antaloor i główną bohaterką produktu,
  • bogato ilustrowana, 100-stronicowa instrukcja.
Polska wersja Two Worlds trafiła do sklepów - ilustracja #2

Edycja standardowa będzie zawierała płytę z grą w opakowaniu DVD oraz instrukcję.

Przypominamy, że w naszym kraju Two Worlds został wydany w wersji z polskimi napisami, rodzime wydanie zawiera zaimplementowaną łatkę 1.4 wprowadzającą m.in. duże zmiany w balansie, a także poprawiające wydajność na kartach z rodziny Nvidia.

Ostatnia aktualizacja: 2007-06-20

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.