Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Najpopularniejsze Wiadomości GRYOnline.pl lipiec 2007

Znamy minimalne wymagania sprzętowe gry Medal of Honor: Airborne
Znamy minimalne wymagania sprzętowe gry Medal of Honor: Airborne

Krystian Smoszna, 11 lipca 2007, 06:00

Wiemy już, jaki komputer będzie potrzebny, aby uruchomić grę Medal of Honor: Airborne na PC. Koncern Electronic Arts, Inc. poszedł w ślady konkurencji z 2K Games i ujawnił wczoraj wymagania sprzętowe tej wielce oczekiwanej, pierwszoosobowej strzelaniny.

PES 2008 – nowe obrazki, nowe szczegóły
PES 2008 – nowe obrazki, nowe szczegóły

Vercetti, 4 lipca 2007, 16:30

Wielu fanów serii Pro Evolution Soccer czekało z niecierpliwością na nowy numer czasopisma PSM3, w którym to – zgodnie z zapowiedziami – miał pojawić się obszerny artykuł na temat najnowszej odsłony japońskiego symulatora piłki nożnej. Tak się też stało, a prócz informacji pochodzących z brytyjskiego periodyku światło dzienne ujrzały dzisiaj również dwa screenshoty, obrazujące gameplay PES-a 2008.

The Godfather 2 już oficjalnie!

Jiker, 27 lipca 2007, 09:52

Electronic Arts pracuje nad drugą odsłoną gry The Godfather. Informację tę, ujawnioną już wcześniej przez Todda Greenwalda, pracującego w firmie Nollenberger Capital Partners, potwierdził na zwyczajowym spotkaniu z akcjonariuszami Frank Gibeau, szef oddziału EA Games.

Poradnik: Harry Potter i Zakon Feniksa

Redakcja GRYOnline.pl, 9 lipca 2007, 19:51

Witam w poradniku do, śmiem twierdzić, najlepszej jak dotąd gry na podstawie książki o Harrym Potterze, czyli Harry Potter i Zakon Feniksa. Poradnik jest podzielony na dwie duże części: encyklopedię oraz opis przejścia.

GOL na E3 2007: Graliśmy w Assassin's Creed!
GOL na E3 2007: Graliśmy w Assassin's Creed!

Shuck, 13 lipca 2007, 08:30

Assassin's Creed to bez wątpienia jeden z (paru) najgorętszych tytułów na tegorocznych targach E3. Po części mój upór, po części uprzejmość UbiSoftu, a po największej – obawiam się – części, stosunkowo niewielka liczba przybyłych dziennikarzy, sprawiły, że miałem okazję nie tylko kawał czasu w Assassin's Creed pograć, lecz również porozmawiać z Jade Raymond (producentką gry) oraz z Patrice Désilet

Przegląd symulatorów okrętów podwodnych - Część I
Przegląd symulatorów okrętów podwodnych - Część I

lhorror, 30 lipca 2007, 14:41

Niedostępne morskie i oceaniczne głębiny stanowiły terytorium, które od zarania dziejów fascynowało ludzkość. Myśl o podboju tego tajemniczego i niezbadanego świata pojawiała się w ludzkich mózgownicach już w czasach starożytnych.

Nowe obrazki z gry Postal 3
Nowe obrazki z gry Postal 3

Krystian Smoszna, 16 lipca 2007, 10:57

Przeglądając materiały prasowe, które nasi wysłannicy przywieźli z tegorocznej edycji targów E3 Media & Business Summit, natknęliśmy się na nowe obrazki z gry Postal 3. Znaleźliśmy je na płycie przygotowanej przez rosyjską firmę Akella.

GTA IV – wrażenia z wersji demo w serwisie Computer and Videogames
GTA IV – wrażenia z wersji demo w serwisie Computer and Videogames

Vercetti, 26 lipca 2007, 11:45

Na łamach serwisu Computer and Videogames ukazała się właśnie kolejna zapowiedź gry Grand Theft Auto IV. Redaktorzy wymienionej witryny mieli okazję udać się do siedziby producenta, Rockstar Games, i samodzielnie rozegrać jedną z misji, jakie zobaczymy w pełnej wersji październikowego hitu. Z racji tego, że opisane przez CVG szczegóły dotyczą również fabuły produktu, ci, którzy nie chcą psuć sobie

FIFA Manager 08 już jesienią, także po polsku!
FIFA Manager 08 już jesienią, także po polsku!

Vercetti, 5 lipca 2007, 10:35

Zgodnie z informacjami ujawnionymi przez koncern Electronic Arts, współpracujące z nim kolońskie studio Bright Future pracuje już nad kolejną odsłoną serii FIFA Manager. Pozycja nosząca w tytule numerek 08 ukaże się na europejskim rynku jesienią. Produkt zostanie wydany w sześciu wersjach językowych, w tym również po polsku.

Far Cry 2 oficjalnie zapowiedziany!
Far Cry 2 oficjalnie zapowiedziany!

Metatron, 20 lipca 2007, 09:08

Po kilku mniej lub bardziej udanych konsolowych odsłonach, Far Cry – stworzony przez Crytek hit – doczeka się pełnoprawnej kontynuacji. Wiadomo już od dłuższego czasu, że prawa do tytułu ma Ubisoft (twórcy pierwowzoru pracują obecnie nad innym projektem - Crysis). Nowa produkcja zostanie zatem stworzona przez studio Ubisoft Montreal, a ukaże się wiosną 2008 roku.

Football Manager 2008 w produkcji
Football Manager 2008 w produkcji

Vercetti, 28 lipca 2007, 12:10

Najlepszy piłkarski manager świata powraca. Koncern SEGA oficjalnie ogłosił, że podlegające mu studio Sports Interactive pracuje już nad kolejną odsłoną swej sztandarowej serii. Gra, która ma zadebiutować na rynku jeszcze przed Bożym Narodzeniem, pozwoli nam wcielić się w rolę zarządcy ponad 5000 zespołów z 50 krajów naszego globu.

Nowe obrazki z gry Need for Speed: Pro Street
Nowe obrazki z gry Need for Speed: Pro Street

Krystian Smoszna, 12 lipca 2007, 22:01

Koncern Electronic Arts, Inc. udostępnił cztery nowe obrazki z gry Need for Speed: ProStreet – kolejnej odsłony popularnych wyścigów samochodowych. Tym razem twórcy programu postanowili określić, z jakich platform sprzętowych pochodzą udostępnione zdjęcia. Dzięki temu zabiegowi, użytkownicy konsol Xbox 360 i PlayStation mogą przekonać się, jaki poziom oprawy wizualnej prezentować będą obie edycje.

Symulatory okrętów podwodnych - Część II
Symulatory okrętów podwodnych - Część II

lhorror, 31 lipca 2007, 09:25

W drugiej części przyglądamy się podwodnym symulatorom, które zagościły na komputerach takich, jak Amiga 500 i Atari ST.

Cenega Poland wyda grę Fallout 3 w polskiej wersji językowej
Cenega Poland wyda grę Fallout 3 w polskiej wersji językowej

Krystian Smoszna, 6 lipca 2007, 13:37

Cenega Poland zajmie się wydaniem trzeciej odsłony kultowego cyklu Fallout w naszym kraju – poinformowali nas przed kilkunastoma minutami pracownicy warszawskiej firmy.

Turok zacznie polowanie na dinozaury w lutym 2008 roku
Turok zacznie polowanie na dinozaury w lutym 2008 roku

Krystian Smoszna, 13 lipca 2007, 10:40

Niespełna siedem miesięcy dzieli nas od premiery kolejnej odsłony cyklu Turok, przygotowywanej z myślą o konsolach PlayStation 3 oraz Xbox 360. Pierwszoosobowa strzelanina, za powstanie której odpowiada studio Propaganda Games, zadebiutuje na rynku we wtorek, 5 lutego 2008 roku.

Dead or Alive również na PC
Dead or Alive również na PC

Vercetti, 3 lipca 2007, 14:45

Kojarzona dotąd głównie z Xboksem konsolowa bijatyka Dead or Alive powędruje również do posiadaczy komputerów osobistych – taką informację podała wczoraj grupa Shanda Interactive Entertainment, powołując się na wiadomości pochodzące od firmy Tecmo, producenta gry.

Chińscy piraci
Chińscy piraci "wydali" grę Duke Nukem Forever

Metatron, 10 lipca 2007, 13:56

Europejscy piraci potrafią działać szybko, jednak to nic w porównaniu z ich chińskimi kolegami po fachu, którzy potrafią prześcignąć nawet twórców i wydać produkcję, zanim ta w ogóle zdąży opuścić studio deweloperskie. To właśnie dzięki nim mamy niepowtarzalną okazję zapoznać się z powstającą od lat grą. Panie i Panowie, Duke Nukem Forever trafił do sklepów!

Nowe wieści na temat gry Fallout 3!
Nowe wieści na temat gry Fallout 3!

Krystian Smoszna, 2 lipca 2007, 10:31

W miniony weekend mieliśmy do czynienia z prawdziwym wysypem zapowiedzi trzeciej odsłony cyklu Fallout. Swoje spostrzeżenia dotyczące programu opublikowały wszystkie liczące się na Zachodzie magazyny poświęcone elektronicznej rozrywce. Postanowiliśmy zapoznać się z tymi tekstami i zaprezentować Wam skondensowaną dawkę nowych informacji na temat tej wielce oczekiwanej produkcji.

Rome II: Total War w produkcji?
Rome II: Total War w produkcji?

Krystian Smoszna, 30 lipca 2007, 16:16

Scott Steinberg z amerykańskiego oddziału koncernu SEGA Corporation, wyjawił w wywiadzie dla serwisu Next Generation, że studio The Creative Assembly pracuje już nad następczynią popularnej gry strategicznej Rome: Total War.

Pierwsze szczegółowe informacje o Far Cry 2!
Pierwsze szczegółowe informacje o Far Cry 2!

Jiker, 29 lipca 2007, 11:30

Wraz z oficjalną zapowiedzią Far Cry 2 zostaliśmy zapewnieni przez francuski UbiSoft, że pierwsze szczegółowe informacje na temat tejże produkcji ujawnione zostaną wraz z wrześniowym wydaniem amerykańskiego magazynu PC Gamer. Nie musieliśmy jednak czekać tak długo. Pomogli nam w tym niedoceniani mieszkańcy Australii.