Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 29 lipca 2007

Metal Gear 20th Anniversary Collection również w Stanach Zjednoczonych?
Metal Gear 20th Anniversary Collection również w Stanach Zjednoczonych?

Jiker, 29 lipca 2007, 15:29

Istnieje duża szansa na to, by specjalny zestaw Metal Gear 20th Anniversary Collection, zapowiedziany przy okazji ujawnienia planu obchodów dwudziestej rocznicy powstania serii Metal Gear, trafił również poza granice Japonii.

FIFA 08 na rynku pod koniec września
FIFA 08 na rynku pod koniec września

Vercetti, 29 lipca 2007, 14:10

Kolejna odsłona serii FIFA zadebiutuje na rynku już za dwa miesiące. Koncern Electronic Arts potwierdził, że najważniejsza, obok PES-a 2008, pretendentka do tytułu królowej piłkarskich symulacji ukaże się w amerykańskich sklepach 28 września 2007. Gra powędruje do posiadaczy takich platform, jak: PC, X360, PS3, Wii, PS2, PSP, NDS oraz telefony komórkowe.

Nevermind Nirvany częścią gry Rock Band!
Nevermind Nirvany częścią gry Rock Band!

Jiker, 29 lipca 2007, 14:09

Wiadomość o tym, że przyszli posiadacze Rock Band będą mogli zaopatrywać się w publikowane co tydzień pełne albumy największych rockowych gwiazd była niczym grom z jasnego nieba. Dowiedzieliśmy się wówczas, że ów swoisty szlak przetarty zostanie przez Who’s Next, jeden z najlepszych krążków brytyjskiej grupy The Who. Najnowsze wydanie magazynu GamePro ujawnia tytuł kolejnej publikacji.

Zapowiedziano grę Crusaders: Thy Kingdom Come

Vercetti, 29 lipca 2007, 12:10

Mająca swą siedzibę w Madrycie firma Virgin Play podała do wiadomości, że pracujące dla niej studio Neocore rozpoczęło już developing swego nowego projektu, strategii czasu rzeczywistego o nazwie Crusaders: Thy Kingdom Come. Przygotowywana przez węgierską ekipę produkcja ukaże się na rynku już w listopadzie.

Pierwsze szczegółowe informacje o Far Cry 2!
Pierwsze szczegółowe informacje o Far Cry 2!

Jiker, 29 lipca 2007, 11:30

Wraz z oficjalną zapowiedzią Far Cry 2 zostaliśmy zapewnieni przez francuski UbiSoft, że pierwsze szczegółowe informacje na temat tejże produkcji ujawnione zostaną wraz z wrześniowym wydaniem amerykańskiego magazynu PC Gamer. Nie musieliśmy jednak czekać tak długo. Pomogli nam w tym niedoceniani mieszkańcy Australii.

Atari prezentuje swój line-up na GC 2007
Atari prezentuje swój line-up na GC 2007

Vercetti, 29 lipca 2007, 11:05

Po tym, jak amerykańskie targi E3 Media & Business Summit okazały się, mówiąc delikatnie, nie do końca udaną imprezą, oczy wszystkich obserwatorów z branży skupiły się na Lipsku, gdzie już 23. sierpnia zainaugurowana zostanie największa na świecie wystawa produktów z branży elektronicznej rozrywki, Games Convention 2007.