Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 9 lipca 2007

Posadź wirtualne rośliny, grając w Plant Tycoona!
Posadź wirtualne rośliny, grając w Plant Tycoona!

Vercetti, 9 lipca 2007, 21:53

Pomysłowość niektórych twórców gier jest doprawdy zaskakująca. Podczas gdy giganci rynku elektronicznej rozrywki trudzą się nad tworzeniem nowych wyścigów, strategii albo FPS-ów, zlokalizowana w San Francisco firma Last Day of Work w zaciszu własnego studia pracuje nad tytułem traktującym o… pielęgnacji roślin.

EMPiK - Top Lista nr 27 (09/07/07)
EMPiK - Top Lista nr 27 (09/07/07)

Metatron, 9 lipca 2007, 20:49

W ramach cotygodniowej tradycji poniedziałkowy wieczór przeznaczamy na prezentację listy najlepiej sprzedających się produkcji w salonach EMPiKu. Ranking obejmuje jedynie produkcje wydane na konsolę PS2 oraz komputery PC. Do jego sporządzenia posłużyły dane zebrane w okresie 2.07.2007 – 08.07.2007 w 91 placówkach wspomnianej sieci.

World in Conflict – klient bety dostępny od jutra
World in Conflict – klient bety dostępny od jutra

Vercetti, 9 lipca 2007, 20:30

Jeden dzień – o tyle właśnie spóźni się program, za pośrednictwem którego dane nam będzie wziąć udział w otwartych beta-testach strategii World in Conflict. Wbrew wcześniejszym zapowiedziom autorów gry, studia Massive Entertainment, oczekiwana przez internautów aplikacja nie ukaże się w sieci dzisiaj, lecz dopiero jutro, co jest dosyć istotnem zważywszy na fakt, że plik będzie miał objętość 1,8 GB

Poradnik: Harry Potter i Zakon Feniksa

Redakcja GRYOnline.pl, 9 lipca 2007, 19:51

Witam w poradniku do, śmiem twierdzić, najlepszej jak dotąd gry na podstawie książki o Harrym Potterze, czyli Harry Potter i Zakon Feniksa. Poradnik jest podzielony na dwie duże części: encyklopedię oraz opis przejścia.

Serial Primeval doczeka się gry od Segi?
Serial Primeval doczeka się gry od Segi?

Vercetti, 9 lipca 2007, 19:30

Primeval to kolejny, serialowy przebój rodem z brytyjskiej telewizji. Jego popularność jest na tyle duża, że już wkrótce doczeka się on drugiego sezonu. Niewykluczone, że niebawem światło dzienne ujrzy również gra oparta na jego fabule. Wskazuje na to wniosek, jaki koncern Sega złożył ostatnio w Urzędzie Patentowym Stanów Zjednoczonych.

Tegoroczna edycja E3 krytykowana jeszcze przed rozpoczęciem

Metatron, 9 lipca 2007, 18:47

Chociaż w sieci krąży wiele informacji na temat gier, jakie zostaną zaprezentowane światu podczas imprezy E3, która rozpocznie się już pojutrze, uwadze mediów nie mógł umknąć fakt, że zmiana formuły targów negatywnie wpłynie na frekwencję wydawców i deweloperów. Tak też się stało.

Australijczycy organizują kolejne targi dla graczy
Australijczycy organizują kolejne targi dla graczy

Vercetti, 9 lipca 2007, 18:13

Fakt, że z największych na świecie targów E3 pozostały już tylko pokazy dla dziennikarzy, zmobilizował entuzjastów elektronicznej rozrywki do organizowania poważnych imprez również poza Los Angeles. Niemcy od lat mają swoje Games Convention, Japończycy – Tokyo Game Show, a Australijczycy… już wkrótce będą mogli wybrać się na Melbourne eGames 2007.

Złota edycja gry Sid Meier's Civilization IV trafi do amerykańskich sklepów
Złota edycja gry Sid Meier's Civilization IV trafi do amerykańskich sklepów

Krystian Smoszna, 9 lipca 2007, 17:56

Czwarta odsłona cyklu Sid Meier’s Civilization zostanie wydana w jednym zestawie wraz z jej pierwszym rozszerzeniem, noszącym podtytuł Warlords – poinformował dziś koncern 2K Games za pośrednictwem oświadczenia prasowego. Nowa edycja popularnej gry strategicznej, nazwana „złotą”, trafi do amerykańskich sklepów we wtorek, 17-ego lipca.

Ojciec serii Final Fantasy przygotowuje grę typu MMORPG dla konsoli Xbox 360

Major Doktor Upiorna, 9 lipca 2007, 17:27

W trakcie zakończonej wczoraj ósmej edycji Japan Expo Hironobu Sakaguchi, ojciec serii Final Fantasy, oświadczył, że prowadzone są prace nad nową grą z gatunku MMORPG dedykowaną konsoli Xbox 360.

Plattchen: Twist 'n' Paint pierwszym tytułem dla Wii Software

Major Doktor Upiorna, 9 lipca 2007, 17:17

28 czerwca przedstawiciele firmy Nintendo oficjalnie potwierdzili, że powstanie internetowa usług o nazwie Wii Software. Owa inicjatywa zostanie przygotowana w głównej mierze z myślą o niewielkich, niezależnych studiach developerskich, wobec czego nikogo nie powinno dziwić, że pierwsza gra, mająca znaleźć się o ofercie Wii Software zostanie przygotowane przez pracowników Bplus.

Soundtrack z gry Gears of War zadebiutuje na rynku pod koniec miesiąca
Soundtrack z gry Gears of War zadebiutuje na rynku pod koniec miesiąca

Krystian Smoszna, 9 lipca 2007, 17:11

Już za kilkanaście dni Amerykanie będą mogli kupić płytę zawierająca muzykę z gry Gears of War. Wydaniem albumu zajmie się doskonale znana z tego typu przedsięwzięć, wytwórnia Sumthing Else Musicworks, Inc.

Chris Deering wierzy w sukces PlayStation 3

Misiek, 9 lipca 2007, 17:10

Ken Kutaragi jest uważany przez wszystkich za „ojca Playstation”, ale gdy mówimy o Sony Computer Entertainment Europe, na myśl przychodzi Chris Deering. W wywiadzie dla GameIndustry.biz stwierdził, że wierzy w sukces PlayStation 3 i sądzi, że dotychczasowe kroki podejmowane przez Sony nie były złe.

Znamy nowe szczegóły na temat Nanostray 2

Jiker, 9 lipca 2007, 17:03

Studio Shin’en Multimedia ujawniło nowe informacje poświęcone grze Nanostray 2, kontynuacji udanej klasycznej strzelaniny wydanej na Nintendo DS w 2005 roku. Przedstawione szczegóły rzucają nieco światła m.in. na nowy system sterowania.

Pre-ordery na GTA IV: Xbox 360 prowadzi
Pre-ordery na GTA IV: Xbox 360 prowadzi

BK, 9 lipca 2007, 17:00

Pracownicy amerykańskiego oddziału internetowego sklepu Amazon postanowili na bieżąco informować odwiedzających ich witrynę, na którą wersję gry GTA IV składanych jest więcej zamówień. W tej chwili prowadzi edycja przeznaczona dla Xboxa 360.

Graj w Dreamlords za darmo przez dziesięć dni!
Graj w Dreamlords za darmo przez dziesięć dni!

Vercetti, 9 lipca 2007, 16:54

Szwedzka firma Lockpick Entertainment postanowiła zachęcić internautów do przetestowania jej debiutanckiego projektu, gry MMORTS Dreamlords. Wskutek zabiegów autorów produkt obecny na rynku już od lutego bieżącego roku dostępny jest teraz za darmo, w wersji trial. Dzięki temu każdy z graczy podłączonych do sieci może cieszyć się bezpłatną rozgrywką przez dziesięć dni.

Współpraca EA i Stevena Spielberga - nowe informacje
Współpraca EA i Stevena Spielberga - nowe informacje

Metatron, 9 lipca 2007, 16:50

O tym, że popularny reżyser filmowy Steven Spielberg współpracuje z Electronic Arts przy tworzeniu trzech tajemniczych gier, wiadomo już od dłuższego czasu. Do tej pory nie zdradzono nam żadnych szczegółów odnośnie tych produkcji. N’Gai Croal z magazynu Newsweek zdołał jednak dotrzeć to paru istotnych informacji dotyczących dwóch z nich.

Square Enix na targach E3 bez Final Fantasy XIII
Square Enix na targach E3 bez Final Fantasy XIII

Krystian Smoszna, 9 lipca 2007, 16:38

Dziewięć gier zaprezentuje w Santa Monica amerykański oddział koncernu Square Enix, podczas tegorocznej edycji targów E3 Media & Business Summit. Kolejna edycja wielkiej imprezy rozpocznie się już w najbliższą środę.

Materiały z E3 trafią również na PlayStation Network

Metatron, 9 lipca 2007, 16:37

Kiedy Microsoft ogłosił, że użytkownicy Xbox LIVE będą mogli na bieżąco zapoznawać się z materiałami z rozpoczynającej się już pojutrze imprezy E3, przedstawiciele Sony przyznali, że również myślą o podobnej akcji, ale najprawdopodobniej nie uda im się jej przeprowadzić w bieżącym roku. Jak się jednak okazało, zmienili zdanie.

Naruto: Ultimate Ninja 2 jesienią w Europie
Naruto: Ultimate Ninja 2 jesienią w Europie

Metatron, 9 lipca 2007, 16:24

Fani popularnego serialu anime przyzwyczaili się już do tego, że systematycznie otrzymują gry oparte na ukazanych w nim wydarzeniach. Jedną z nich jest Naruto Ultimate Ninja 2 – produkcja na PS2, która ukazała się już w Stanach Zjednoczonych. Europejczycy jak zwykle musieli uzbroić się w cierpliwość. Obecnie, dzięki oficjalnemu oświadczeniu firmy Atari, wiadomo już przynajmniej, że tytuł ukaże się na Starym Kontynencie jesienią tego roku.

Miniaturyzacja PlayStation 2 postępuje

Jiker, 9 lipca 2007, 16:19

Koncern Sony od zawsze bardzo aktywnie działał w kierunku zmniejszania kosztów produkcji konsol oraz ich rozmiarów. Koronnym przykładem są ostatnie modele PlayStation 2. Okazuje się, że malutkie i ważące niecały kilogram PSTwo można jeszcze zredukować. O czym poinformowała japońska gazeta Nikkei Business Daily.

Electronic Arts zapowiada grę Rugby 08
Electronic Arts zapowiada grę Rugby 08

Metatron, 9 lipca 2007, 16:13

Electronic Arts zapowiedziało kolejną kontynuację jednej ze swoich sportowych serii. Tym razem będzie to Rugby 08 – gra traktująca o Pucharze Świata w tej dyscyplinie, który w tym roku odbywa się we Francji. Tytuł opracowuje kanadyjskie studio EA w Vancouver. Produkcja ukaże się 17 lipca wyłącznie w wersji na PS2.

Midway prezentuje line-up na E3 2007

Major Doktor Upiorna, 9 lipca 2007, 16:06

Udało nam się zdobyć pełną listę gier, jakie pokaże Midway. Wśród podanych przez nią tytułów znajdzie się przede wszystkim Hour of Victory dla i PeCetów, Aqua Teen Hunger Force Zombie Ninja Pro-Am dla PlayStation 2 i Ultimate Mortal Kombat dla Nintendo DS.

Amerykańska edycja gry Attack on Pearl Harbor w złocie
Amerykańska edycja gry Attack on Pearl Harbor w złocie

Metatron, 9 lipca 2007, 16:01

Zręcznościowa strzelanina lotnicza traktująca o ataku Japończyków na Pearl Harbor została wydana w maju bieżącego roku we Francji. Ponad miesiąc później doczekała się również wersji angielskojęzycznej, która trafiła na brytyjskie półki sklepowe. Niedługo z kolei trafi do Ameryki, tamtejsza edycja osiągnęła bowiem właśnie status złota.

Ratchet i Clank również wybierają się na E3
Ratchet i Clank również wybierają się na E3

BK, 9 lipca 2007, 15:53

Metrolopis – tak nazywa się poziom ze zmierzającej na PlayStation 3 gry Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction, który zostanie zaprezentowany podczas E3. Już teraz możecie zobaczyć screenshot, przedstawiający wspomnianą lokację.

Najpopularniejsze gry na Xbox LIVE (2-8 lipca)

Metatron, 9 lipca 2007, 15:53

Czołówka najpopularniejszych gier wśród użytkowników Xbox LIVE nie zmienia się od kilku tygodni. Na pierwszym miejscu wciąż utrzymuje się niepokonane Gears of War, wysoką pozycję utrzymuje również Tom Clancy’s Rainbow Six: Vegas oraz Forza Motorsport 2.

Projekt Falcon lekarstwem na awaryjność Xboksa 360?

Jiker, 9 lipca 2007, 15:46

Internetowe wydanie gazety San Jose Mercury News ujawniło najprawdopodobniej jeden z najbardziej skrywanych sekretów koncernu Microsoft. Inicjatywa giganta z Redmond, ukrywana według redaktora Deana Takahashiego pod kodową nazwą Falcon, ma się przysłużyć znacznemu obcięciu kosztów produkcji konsoli Xbox 360 oraz zredukować jej awaryjność.

Pirates of the Caribbean Online dopiero jesienią
Pirates of the Caribbean Online dopiero jesienią

Krystian Smoszna, 9 lipca 2007, 15:45

Nie mamy dobrych wieści dla tych graczy, którzy spodziewali się rychłej premiery gry Pirates of the Caribbean Online. Producent programu – firma Disney Online – postanowiła przed kilkoma dniami przesunąć termin jego wydania na jesień bieżącego roku.

SEGA jeszcze w tym roku wyda dwie gry na kanwie mangi Bleach
SEGA jeszcze w tym roku wyda dwie gry na kanwie mangi Bleach

Major Doktor Upiorna, 9 lipca 2007, 15:15

W pierwszych dniach czerwca podaliśmy Wam informację, że firma SEGA przygotowuje grę na kanwie mangi autorstwa Tite Kubo, dedykowaną posiadaczom konsoli Wii. Natomiast dzisiaj możemy przekazać, że w przygotowaniu znajduje się pozycja o nazwie Bleach: The Blade of Fate, która trafi do właścicieli Nintendo DS.

Half-Life 2: The Orange Box ma swoja stronę
Half-Life 2: The Orange Box ma swoja stronę

Vercetti, 9 lipca 2007, 15:05

Ostatnia informacja o nowej inicjatywie studia Valve, pakiecie Half-Life 2: The Orange Box, zagościła na łamach naszego serwisu równo tydzień temu. Jak widać, na kolejne wieści dotyczące „Pomarańczowego Pudełka” nie przyszło nam długo czekać, bo już w miniony weekend autorzy perypetii Gordona Freemana otworzyli oficjalną stronę swego FPS-owego przedsięwzięcia.

Posiadacze Wii postrzelają do kaczek dopiero w sierpniu
Posiadacze Wii postrzelają do kaczek dopiero w sierpniu

Jiker, 9 lipca 2007, 14:46

Firma Detn8 Games poinformowała za pośrednictwem własnej strony internetowej, że data premiery gry Ultimate Duck Hunting powstającej na Nintendo Wii została przesunięta. Pozycja, której sprzedaż pierwotnie miała się rozpocząć w lipcu trafi na półki sklepowe miesiąc później.

Rock Band w tym roku tylko na Xboksie 360?
Rock Band w tym roku tylko na Xboksie 360?

Jiker, 9 lipca 2007, 14:19

Rock Band – hitowo zapowiadająca się pozycja muzyczna firmy Harmonix Music Systems – zmierza na dwie konsole: PlayStation 3 oraz Xbox 360, o czym poinformowano nas za sprawą stosownego oświadczenia prasowego. Ale czy na pewno? Co kryje się za zaskakującym projektem zaproszenia na specjalny pokaz tejże pozycji, który odbędzie się w najbliższą środę w ramach targów E3?

Podczas E3 Sierra zaprezentuje trzy nowe gry
Podczas E3 Sierra zaprezentuje trzy nowe gry

Major Doktor Upiorna, 9 lipca 2007, 13:33

Dowiedzieliśmy się, że ekipa odpowiedzialna z wydanie takich tytułów, jak Carcassonne i Assault Heroes, należących do oferty usługi Xbox Live Arcade zamierza wypuścić trzy kolejne gry, mające wejść w jej skład. Jeszcze w tym tygodniu, podczas targów E3 pracownicy firmy Sierra zaprezentują następujące produkcje: Battlestar Galactica, Commanders: Attack! i Switchball.

Amerykańska premiera Stranglehold w wersjach na PS3 i PC opóźniona?

Jiker, 9 lipca 2007, 12:42

Fani dynamicznych filmów akcji rodem z Hong Kongu z wypiekami na twarzy oczekują światowej premiery gry Stranglehold. Pozycja, nad którą pieczę sprawuje sam John Woo, zostanie wydana na konsole Xbox 360 i PlayStation 3, a także komputery osobiste. Wszystko wskazuje na to, że dwie ostatnie wersje trafią do amerykańskiej sprzedaży nieco później od tej, która zmierza na sprzęt koncernu Microsoft.

Big Brain Academy na Wii tytułem budżetowym w Europie?
Big Brain Academy na Wii tytułem budżetowym w Europie?

Misiek, 9 lipca 2007, 12:06

Wygląda na to, że Big Brain Academy na Wii zostanie wydane w Europie w niższej (niż inne nowości) cenie. Tak przynajmniej wynika z oferty największych sieci sprzedaży w Wielkiej Brytanii.

Zobacz figurki z Halo 3
Zobacz figurki z Halo 3

BK, 9 lipca 2007, 12:05

Przedstawiciele McFarlane Toys zaprezentowali pierwsze zdjęcia wstępnych projektów figurek postaci i pojazdów z gry Halo 3. Choć trafią one do sprzedaży dopiero w marcu przyszłego roku, już dziś warto rzucić na nie okiem.

Electronic Sports World Cup 2007 – Polacy triumfują!

Vercetti, 9 lipca 2007, 12:02

W trakcie paryskiego finału zawodów Electronic Sports World Cup 2007, mającego miejsce w ubiegły weekend, nasi najlepsi gracze udowodnili, że znajdują się w ścisłej, światowej czołówce sportów elektronicznych. Polscy reprezentanci zdominowali aż dwie spośród czterech dyscyplin, w których brali udział.

The Elder Scrolls IV: Oblivion - Game of the Year Edition we wrześniu?
The Elder Scrolls IV: Oblivion - Game of the Year Edition we wrześniu?

Krystian Smoszna, 9 lipca 2007, 11:58

Firma 2K Games przymierza się do dystrybucji gry The Elder Scrolls IV: Oblivion – Game of the Year Edition na amerykańskim rynku. Tak przynajmniej utrzymują strony internetowe sklepów GameStop i EB Games, które doczekały się w miniony weekend aktualizacji oferty.

LEGO Star Wars: The Complete Saga z pełnym wsparciem dla Wiimote'a

Jiker, 9 lipca 2007, 11:57

Wiemy już, która z gier cyklu Star Wars zaoferuje jako pierwsza pełne wsparcie dla Wiimote’a – unikatowego kontrolera konsoli Nintendo Wii. Zgodnie z przewidywaniami będzie nią LEGO Star Wars: The Complete Saga.

Lost Odyssey doczeka się prezentacji na E3, już dziś znamy nowe szczegóły
Lost Odyssey doczeka się prezentacji na E3, już dziś znamy nowe szczegóły

BK, 9 lipca 2007, 11:38

Hironobu Sakaguchi, ojciec serii Final Fantasy, pracujący obecnie nad przeznaczoną na X360 grą Lost Odyssey, potwierdził, że doczeka się ona prezentacji podczas E3. W wywiadzie dla serwisu Xboxyde szef studia Mistwalker zdradził także nieco informacji na temat nadchodzącego tytułu…

Kiedy PlayStation 3 będzie tańsza w Europie?
Kiedy PlayStation 3 będzie tańsza w Europie?

Misiek, 9 lipca 2007, 11:33

Najważniejsza wiadomość dzisiejszego dnia pochodzi od amerykańskiego oddziału Sony Computer Entertainment. Jak donosiliśmy Wam kilka godzin temu, w USA cena PlayStation 3 od dzisiaj jest niższa o 100$. Kiedy natomiast możemy spodziewać się obniżki w Europie?

Mario Kart na Wii jeszcze w tym roku?
Mario Kart na Wii jeszcze w tym roku?

Misiek, 9 lipca 2007, 11:29

To na razie tylko plotka, jednak jeśli wierzyć serwisowi N-Europe, „zaufane źródło” potwierdza nową część Mario Kart w wersji na Wii. Co ciekawe, według tych spekulacji najnowszą część wyścigów z hydraulikiem i ferajną mieliby dostać w tym roku tylko mieszkańcy Starego Kontynentu.

Gitarzysta Guns N' Roses wystąpi w grze Guitar Hero III
Gitarzysta Guns N' Roses wystąpi w grze Guitar Hero III

Major Doktor Upiorna, 9 lipca 2007, 11:11

W piątek przekazaliśmy Wam listę ośmiu tytułów, jakie na pewno usłyszymy i zagramy w Guitar Hero III. Na tym jednak nie koniec dobrych wiadomości dla fanów muzyki rockowej. Dowiedzieliśmy się, że jedną z postaci w grze będzie gitarzysta zespołu Guns N' Roses.

Microsoft nie planuje obniżki ceny Xboxa 360 w Japonii

Misiek, 9 lipca 2007, 10:39

Nie jest żadną tajemnicą to, iż Xbox 360 nie radzi sobie najlepiej w Kraju Kwitnącej Wiśni. Japończycy cały czas nie mogą się przekonać do konsoli firmy z Redmond. Receptą na ten stan mogłaby być obniżka ceny 360-tki, jednak – jak ogłosił Darren Huston, prezes japońskiej dywizji Microsoftu - obecnie nie ma w planach takiego posunięcia.

Stuntman: Ignition w wersji na PlayStation 3 dopiero w październiku?
Stuntman: Ignition w wersji na PlayStation 3 dopiero w październiku?

Krystian Smoszna, 9 lipca 2007, 10:28

Kolejny produkt na konsolę PlayStation 3 zaliczył opóźnienie. Tym razem padło na grę Stuntman: Ignition, za powstanie której odpowiada studio Paradigm Entertainment, Inc. Pozostałe edycje zadebiutują na rynku zgodnie z planem.

Demo Halo Wars potwierdzone na E3
Demo Halo Wars potwierdzone na E3

Misiek, 9 lipca 2007, 09:57

Wygląda na to, że wreszcie będziemy mogli przekonać się jak w akcji wygląda Halo Wars – RTS w uniwersum Halo, który tworzą panowie z Ensemble Studios. Twórcy od dłuższego czasu nie ujawniali żadnych nowych informacji o swoim tytule, aż do teraz. Na oficjalnym forum potwierdzili, że na E3 zaprezentowane zostanie grywalne demo Halo Wars.

Nissan GT-R PROTO w Need for Speed: ProStreet
Nissan GT-R PROTO w Need for Speed: ProStreet

Krystian Smoszna, 9 lipca 2007, 08:54

Koncern Electronic Arts, Inc. ujawnił w ubiegłym tygodniu pierwszą listę samochodów, którymi będzie można pojeździć w najnowszej odsłonie cyklu Need for Speed, zatytułowanej ProStreet.

Nowe demo gry TimeShift zapowiedziane na sierpień
Nowe demo gry TimeShift zapowiedziane na sierpień

Krystian Smoszna, 9 lipca 2007, 08:13

Już niedługo będziemy mogli przekonać się, jak duże zmiany zaszły w grze TimeShift w przeciągu kilkunastu miesięcy. Odpowiedzialne za stworzenie programu studio Saber Interactive zapowiedziało w ubiegłym tygodniu, że oficjalna wersja demonstracyjna tej pierwszoosobowej strzelaniny zadebiutuje w sieci w przyszłym miesiącu.

Konsola PlayStation 3 tańsza w Ameryce Północnej - wersja z dyskiem 80 GB w drodze
Konsola PlayStation 3 tańsza w Ameryce Północnej - wersja z dyskiem 80 GB w drodze

Krystian Smoszna, 9 lipca 2007, 07:31

Amerykański oddział firmy Sony Corporation przygotował dla mieszkańców Stanów Zjednoczonych i Kanady prawdziwą niespodziankę – obniżkę ceny konsoli PlayStation 3. Jednocześnie koncern przymierza się do wprowadzenia na tamtejsze rynki nowej wersji urządzenia, wyposażonej w dysk o pojemności 80 gigabajtów.

Premiera najnowszego dodatku do gry The Sims 2 już we wrześniu
Premiera najnowszego dodatku do gry The Sims 2 już we wrześniu

Krystian Smoszna, 9 lipca 2007, 06:32

Koncern Electronic Arts, Inc. ujawnił w miniony weekend datę premiery najnowszego dodatku do gry The Sims 2. Rozszerzenie zatytułowane Bon Voyage (w polskiej wersji Podróże) zadebiutuje na amerykańskim rynku w środę, 5-ego września bieżącego roku.