Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 lipca 2007, 15:53

autor: Bartłomiej "BK" Kossakowski

Ratchet i Clank również wybierają się na E3

Metrolopis – tak nazywa się poziom ze zmierzającej na PlayStation 3 gry Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction, który zostanie zaprezentowany podczas E3. Już teraz możecie zobaczyć screenshot, przedstawiający wspomnianą lokację.

Metrolopis – tak nazywa się poziom ze zmierzającej na PlayStation 3 gry Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction, który zostanie zaprezentowany podczas E3.

Ratchet i Clank również wybierają się na E3 - ilustracja #1

 

Powyższy screenshot, opublikowany dzisiaj na oficjalnym blogu PlayStation, prezentuje wspomnianą lokację. Jak zapewnia autor wpisu, Greg Phillips z amerykańskiego oddziału Sony Computer Entertainment, jest to pierwsza scena, która ukaże się oczom graczy po zakończeniu filmowego wstępu. Krótko mówiąc: screen pochodzi bezpośrednio z rozgrywki, a na imprezie będzie dostępna grywalna wersja nowych przygód Ratcheta i Clanka. Wraz z nią ujawnione zostaną zapewne kolejne szczegóły na temat samej gry.

Przypomnijmy, że Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction to gra zręcznościowa, łącząca w sobie cechy platformówki oraz strzelaniny i zarazem kolejna odsłona serii o przygodach szczuropodobnego stwora imieniem Ratchet i jego przyjaciela robota, znanego jako Clank. Twórcy tej pozycji, studio developerskie Insomniac Games, poza poprzednimi odsłonami cyklu, mają na koncie między innymi strzelaninę FPP Resistance: Fall of Man, która była tytułem startowym PlayStation 3. O ile poprzednia część przygód dwójki wesołych bohaterów miała w sobie więcej elementów strzelaniny niż platformówki, tym razem autorzy postanowili wrócić do korzeni i wzorem pierwszych odsłon odwrócić te proporcje. Co z tego wyniknie? Przekonamy się na E3!