Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 30 lipca 2007

Poradnik: Detektyw Rutkowski - Is back!

Redakcja GRYOnline.pl, 30 lipca 2007, 18:55

Witam w poradniku do gry Detektyw Rutkowski – is back! Niniejszy materiał zawiera kompletny opis przejścia wszystkich dziesięciu misji. Obfitość obrazków (w sumie jest ich 171), omówienie przydatnych taktyk oraz informacje odnośnie ukrytych paczek z amunicją z pewnością pomogą w rychłym ukończeniu wszystkich zadań, zarówno tych obowiązkowych jak i drugorzędnych.

Amerykańska Video Games Voters Network ma już 100 tys. członków

Maciej Jałowiec, 30 lipca 2007, 18:00

Organizacja odpowiedzialna za imprezy E3, Entertainment Software Association, z Michaelem Gallagherem na czele, ogłosiła że utworzona około rok temu grupa aktywistów Video Games Voters Network ma już ponad sto tysięcy członków.

Twórcy FPS-a THEY zamierzają podbić Games Convention
Twórcy FPS-a THEY zamierzają podbić Games Convention

Marek Grochowski, 30 lipca 2007, 16:42

Agencja konsultingowa IMC poinformowała dziś, że na tegorocznych targach Games Convention, mających odbyć się w Lipsku w dniach 23-26 sierpnia, swej pierwszej, 30-minutowej prezentacji doczeka się strzelanka o intrygującej nazwie THEY. Przygotowywany przez nieznany jeszcze zespół deweloperów FPS będzie adresowany zarówno do posiadaczy pecetów, jak i konsol nowej generacji.

MMO pod tytułem Cartoon Network Universe: FusionFall nabiera kształtów

Piotr Doroń, 30 lipca 2007, 16:37

Zgodnie z zapowiedziami, zakończony wczoraj konwent Comic-Con dostarczył nam wielu nowych informacji na temat gry MMO pod tytułem Cartoon Network Universe: FusionFall. Przekonajcie się sami jakimi to szczegółami podzielili się przedstawiciele szalenie popularnej stacji telewizyjnej.

Rome II: Total War w produkcji?
Rome II: Total War w produkcji?

Krystian Smoszna, 30 lipca 2007, 16:16

Scott Steinberg z amerykańskiego oddziału koncernu SEGA Corporation, wyjawił w wywiadzie dla serwisu Next Generation, że studio The Creative Assembly pracuje już nad następczynią popularnej gry strategicznej Rome: Total War.

Zapowiedziano grę Voltage, futurystyczne wyścigi dla fanów Wipeouta
Zapowiedziano grę Voltage, futurystyczne wyścigi dla fanów Wipeouta

Marek Grochowski, 30 lipca 2007, 15:52

Czeskie studio IBA Group zaanonsowało dzisiaj swój nowy projekt, grę wyścigową o nazwie Voltage. Inspirowana serią Wipeout produkcja umożliwi nam przeniesienie się w daleką przyszłość i powalczenie o tytuł najlepszego kierowcy w całym Układzie Słonecznym.

Gry na konsole Nintendo dominują w Niemczech

Maciej Jałowiec, 30 lipca 2007, 15:50

Serwis gamesindustry.biz podał Top 10 najlepiej sprzedających się gier w Niemczech. Co ciekawe, pierwsza piątka to produkcje przeznaczone na konsolę Nintendo DualScreen.

Problemy z Medievil i Spyro the Dragon 2
Problemy z Medievil i Spyro the Dragon 2

Rafał Skierski, 30 lipca 2007, 15:26

W ubiegły czwartek na PlayStation Network pojawiły się nowe gry z Psone, w które (po ściągnięciu) można zagrać na PSP lub PS3. Okazało się jednak, że z Medievil oraz z drugą częścią Spyro the Dragon są problemy. Sony potwierdziło ten stan rzeczy i obiecało poprawić bugi.

Top 10 gier w US (30/07/07)
Top 10 gier w US (30/07/07)

Krystian Smoszna, 30 lipca 2007, 15:07

Kolejny tydzień, kolejny ranking najlepiej sprzedających się gier na PC w Stanach Zjednoczonych. Tym razem firma NPD Group, Inc. podsumowała okres od 8-ego do 14-ego lipca bieżącego roku. Tradycyjnie już, nie odnotowała ona większych niespodzianek.

Premiera Heavenly Sword 14 września? Nie bądźmy tego tacy pewni

Piotr Doroń, 30 lipca 2007, 14:59

Niektórzy z Was być może natknęli się w ostatnich dniach na wiadomość dotyczącą oficjalnej daty premiery gry Heavenly Sword, którą miałby być 14 września bieżącego roku. Firma Sony Computer Entertainment, wydawca gry, postanowiła zabrać w tej sprawie głos.

Najlepiej sprzedające się konsole w Japonii

Rafał Skierski, 30 lipca 2007, 14:56

W piątek podawaliśmy Wam listę dziesięciu najlepiej sprzedających się gier w Japonii. Tym razem przyszła kolej na konsole. Większych niespodzianek nie ma – dalej niepodzielnie rządzą maszynki od Nintendo.

Studio Dark Motif zapowiada swój debiutancki projekt
Studio Dark Motif zapowiada swój debiutancki projekt

Marek Grochowski, 30 lipca 2007, 14:55

Zlokalizowane w Izraelu studio developerskie Dark Motif zapowiedziało dzisiaj swój pierwszy projekt, grę przygodową pt. Adam Syndrome. Dedykowana komputerom osobistym pozycja z gatunku adventure ma ukazać się na rynku w trzecim kwartale przyszłego roku.

Przegląd symulatorów okrętów podwodnych - Część I
Przegląd symulatorów okrętów podwodnych - Część I

Marcin Jaskólski, 30 lipca 2007, 14:41

Niedostępne morskie i oceaniczne głębiny stanowiły terytorium, które od zarania dziejów fascynowało ludzkość. Myśl o podboju tego tajemniczego i niezbadanego świata pojawiała się w ludzkich mózgownicach już w czasach starożytnych.

Pierwsze screenshoty z gry Democracy 2
Pierwsze screenshoty z gry Democracy 2

Maciej Jałowiec, 30 lipca 2007, 14:40

Firma Positech Games, mająca w swoim dorobku takie gry jak Kudos – Rock Legend czy Starship Tycoon, zdecydowała się pokazać światu pierwsze trzy screenshoty z tworzonej właśnie produkcji zatytułowanej Democracy 2.

Phantagram pracuje nad kontynuacją Ninety Nine Nights?

Piotr Doroń, 30 lipca 2007, 14:31

W najnowszym numerze japońskiego magazynu Famitsu, zamieszczona została informacja, zgodnie z którą w listopadzie na tamtejsze półki sklepowe powinien trafić dodatek lub też kontynuacja gry Ninety Nine Nights.

Nowe informacje o Prototype
Nowe informacje o Prototype

Maciej Jałowiec, 30 lipca 2007, 13:50

Studio Radical Entertainment przedstawiło w sierpniowym wydaniu magazynu Game Informer zupełnie nowe informacje o swojej produkcji zatytułowanej Prototype. Według twórców, będzie to naładowany przemocą tytuł, w którym obejmiemy kontrolę nad poczynaniami Alexa Mercera – człowieka, który zyskał nadnaturalne zdolności w wyniku nieudanego eksperymentu genetycznego.

41 lokacji zaczerpnięto z rzeczywistości na potrzeby gry Rock Band
41 lokacji zaczerpnięto z rzeczywistości na potrzeby gry Rock Band

Maciej Jałowiec, 30 lipca 2007, 12:58

Jak informuje magazyn GamePro, twórcy gry Rock Band chcą odwzorować na potrzeby gry 17 realnie istniejących miast rozmieszczonych na całym globie. W każdym z nich czekać będzie na nas kilka miejsc przeznaczonych do grania koncertów. Razem ma to dawać aż 41 różnych lokacji.

Niemiecka organizacja USK ujawnia tytuły kolejnych gier przeznaczonych dla PlayStation Network

Piotr Doroń, 30 lipca 2007, 12:45

Konferencyjne zapewnienia Phila Harrisona, dotyczące 80 gier, które do końca marca 2008 roku powinny zostać wydane w systemie e-dystrybucji usługi PlayStation Network, są nieustannie potwierdzane przez zapowiedzi nowych pozycji tego rodzaju. Nie inaczej jest w tym przypadku.

Garść informacji o London Games Festival
Garść informacji o London Games Festival

Maciej Jałowiec, 30 lipca 2007, 12:10

Ubiegłoroczna impreza London Games Festival okazała się być na tyle udanym i interesującym przedsięwzięciem, że jej inicjatorzy postanowili zorganizować ją również w roku 2007. Ujawniono już kilka pierwszych informacji na temat tego, co będzie się działo na LGF odbywających się w dniach 22-26 października.

Viva Pinata także na DS-a
Viva Pinata także na DS-a

Rafał Skierski, 30 lipca 2007, 11:38

Studio Rare potwierdziło na imprezie Comic-Con, że Viva Pinata zmierza także na handhelda Nintendo. Choć detali na temat tej pozycji jeszcze nie ujawniono, możemy spodziewać się raczej czegoś w stylu pierwszej części Viva Pinata z Xboxa 360 (a więc pielęgnowania ogrodu i hodowania w nim zwierząt).

Postal 3 - zobacz fragment rozgrywki!
Postal 3 - zobacz fragment rozgrywki!

Krystian Smoszna, 30 lipca 2007, 11:18

Nie tak dawno mogliście podziwiać statyczne obrazki z gry Postal 3, dziś zobaczycie jak kolejna odsłona kontrowersyjnego cyklu prezentuje się w ruchu. Stanie się tak za sprawą kilkuminutowego filmu, który przedstawia fragment rozgrywki we wspomnianym wyżej programie.

Syphon Filter: Logan’s Shadow będzie wymagać 333 MHz
Syphon Filter: Logan’s Shadow będzie wymagać 333 MHz

Maciej Jałowiec, 30 lipca 2007, 11:00

Na oficjalnym blogu PlayStation, Chris Reece, dyrektor techniczny Sony Bend ogłosił, że Syphon Filter: Logan’s Shadow, najnowsza gra na konsolę PlayStation Portable tworzona przez jego firmę, będzie wymagać uaktualnienia firmware tego handhelda do wersji 3.50.

Najlepiej sprzedające się gry w pierwszej połowie 2007 roku w Australii

Rafał Skierski, 30 lipca 2007, 10:54

Firma GfK Australia, zajmująca się badaniem rynku na tamtejszym kontynencie, opublikowała listę dwudziestu najlepiej sprzedających się gier w Australii w pierwszej połowie bieżącego roku. Na pierwszym miejscu wylądował The Burning Crusade, dodatek do World of Warcraft.

Nowy dodatek do World of WarCraft pozwoli zwiedzić Northrend?
Nowy dodatek do World of WarCraft pozwoli zwiedzić Northrend?

Krystian Smoszna, 30 lipca 2007, 10:38

Już w tym tygodniu, podczas drugiej edycji imprezy BlizzCon, dowiemy się, czy firma Blizzard Entertainment, Inc. faktycznie pracuje nad nowym dodatkiem do gry World of WarCraft. W sieci – jak to zwykle bywa – wrze od plotek. Jedna z nich mówi, że akcja kolejnego rozszerzenia będzie rozgrywać się w Northrend.

Obniżka ceny Xboxa 360 Premium o 50 dolarów
Obniżka ceny Xboxa 360 Premium o 50 dolarów

Maciej Jałowiec, 30 lipca 2007, 10:30

Niedawno informowaliśmy Was o obniżce cen zewnętrznych napędów HD-DVD do Xboxa 360, a dziś spieszymy z informacją na temat nowej ceny konsoli Microsoftu w Stanach Zjednoczonych. Wynosi ona $349, a więc jest o $50 niższa od poprzedniej kwoty, jaką Amerykanie musieli uiścić, by móc cieszyć się konsolą.

Nowy zwiastun filmu Resident Evil: Extinction jest już dostępny
Nowy zwiastun filmu Resident Evil: Extinction jest już dostępny

Krystian Smoszna, 30 lipca 2007, 09:40

Od kilku dni można podziwiać nowy zwiastun promujący film Resident Evil: Extinction – trzecią już odsłonę cyklu zapoczątkowanego pięć lat temu przez Paula Andersona. Obraz, za którego powstanie odpowiada tym razem Russell Mulcahy, rozpocznie podbój amerykańskich kin 21-ego września bieżącego roku.

Znamy amerykańską datę premiery gry Stranglehold
Znamy amerykańską datę premiery gry Stranglehold

Krystian Smoszna, 30 lipca 2007, 08:49

Firma Midway Home Entertainment, Inc. wyłożyła karty na stół, określając wreszcie dokładną datę premiery gry Stranglehold na amerykańskim rynku. Z ujawnionych w piątek informacji wynika, że produkt trafi do sklepów w Stanach Zjednoczonych pod koniec przyszłego miesiąca.

Amerykanie dostaną złotą edycję gry Age of Empires III
Amerykanie dostaną złotą edycję gry Age of Empires III

Krystian Smoszna, 30 lipca 2007, 07:51

Nim najnowszy dodatek do gry Age of Empires III ujrzy światło dzienne, na północnoamerykańskim rynku pojawi się specjalny zestaw, zawierający podstawową wersję programu oraz jego pierwsze rozszerzenie. Omawiana edycja, nazwana „złotą”, zadebiutuje na rynku za niespełna dwa miesiące.

Zobacz pierwszy zwiastun gry LEGO Indiana Jones: The Video Game
Zobacz pierwszy zwiastun gry LEGO Indiana Jones: The Video Game

Krystian Smoszna, 30 lipca 2007, 07:11

W Internecie pojawił się pierwszy zwiastun gry LEGO Indiana Jones: The Video Game – nowego produktu brytyjskiej firmy TT Games, który po raz kolejny przeniesie nas do wirtualnego świata, zbudowanego z pomocą słynnych klocków LEGO.