Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 15 lipca 2007

E3 2007 w opinii serwisu Acion Trip

Metatron, 15 lipca 2007, 14:14

Tegoroczne E3 już za nami. Nadszedł czas na podsumowania, tym bardziej potrzebne, że edycja 2007 była „wykastrowana” – jak określił to redakcyjny kolega Łosiu, jeden z wysłanników GOL-a na imprezę. Z oficjalnym stanowiskiem GOL-a poczekamy jednak, aż nasi pełni wrażeń dziennikarze powrócą do kraju, a tymczasem przedstawiamy opinię zachodniego serwisu internetowego Action Trip.

Możliwość nagrywania filmików z rozgrywki w kliencie World of Warcraft na Maca

Metatron, 15 lipca 2007, 13:53

Blizzard Entertainment postanowił zrobić niespodziankę posiadaczom komputerów firmy Apple i wyposażył przeznaczoną na tę platformę sprzętową wersję gry World of Warcraft w możliwość nagrywania filmików z rozgrywki.

Gra Professor Layton and the Mysterious Village w grudniu w USA
Gra Professor Layton and the Mysterious Village w grudniu w USA

Metatron, 15 lipca 2007, 13:40

W październiku ubiegłego roku informowaliśmy was o tym, że japoński deweloper, Level 5 (Dragon Quest VIII, Rogue Galaxy) pracuje nad grą przygodową na NDS, Professor Layton and the Mysterious Village. Produkcja ukazała się w Japonii w lutym tego roku, gdzie odniosła całkiem spory sukces.

Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 3 na Wii z trybem rozgrywki sieciowej

Jiker, 15 lipca 2007, 13:32

Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 3 będzie kolejną pozycją, która umożliwi posiadaczom konsoli Nintendo Wii toczenie walk poprzez infrastrukturę sieciową. O fakcie tym poinformowała nas firma Atari, który wystosowała w ostatnich dniach specjalne oświadczenie prasowe poświęcone tej sprawie.

Co nowego w sprawie LittleBigPlanet?

Jiker, 15 lipca 2007, 13:28

Osoby będące stałymi słuchaczami podcastu 1UP Yours, redagowanego m.in. przez redakcję serwisu 1UP, jako pierwsze mogły się zapoznać z nowymi informacji na temat hitowo zapowiadającej się pozycji pod tytułem LittleBigPlanet. Informacjami bardzo ciekawymi, należałoby dodać.

Producenci third-party oraz amerykańska służba zdrowia zainteresowane kontrolerem Wii Balance Board

Jiker, 15 lipca 2007, 13:21

Ujawnienie w trakcie konferencji Nintendo programu Wii Fit oraz specjalnego kontrolera o nazwie Wii Balance Board było zaskoczeniem dla wielu fanów japońskiej firmy. Wszystko wskazuje jednak na to, że wszelkie działania Nintendo były przemyślane w każdym calu.