Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 lipca 2007, 14:14

autor: Artur "Metatron" Falkowski

E3 2007 w opinii serwisu Acion Trip

Tegoroczne E3 już za nami. Nadszedł czas na podsumowania, tym bardziej potrzebne, że edycja 2007 była „wykastrowana” – jak określił to redakcyjny kolega Łosiu, jeden z wysłanników GOL-a na imprezę. Z oficjalnym stanowiskiem GOL-a poczekamy jednak, aż nasi pełni wrażeń dziennikarze powrócą do kraju, a tymczasem przedstawiamy opinię zachodniego serwisu internetowego Action Trip.

Tegoroczne E3 już za nami. Nadszedł czas na podsumowania, tym bardziej potrzebne, że edycja 2007 była „wykastrowana” – jak określił to redakcyjny kolega Łosiu, jeden z wysłanników GOL-a na imprezę. Z oficjalnym stanowiskiem poczekamy jednak, aż nasi pełni wrażeń dziennikarze powrócą do kraju, a tymczasem przedstawiamy opinię zachodniego serwisu internetowego Action Trip, który jako jeden z pierwszych pokusił się o przyznanie nagród dla najciekawszych produkcji tegorocznej imprezy. Niebawem możemy spodziewać się podobnych rankingów przygotowanych przez inne serwisy.

Redaktorzy Action Trip, zanim zaprezentowali swoje propozycje do „Best of E3 2007”, podzielili się kilkoma uwagami odnośnie samej imprezy. Przede wszystkim zauważyli brak przestrzeni na prezentację z prawdziwego zdarzenia. Udostępniony gościom Barker Hanger niezbyt dobrze się sprawdził i zorganizowane w nim pokazy należałoby w zasadzie traktować jako imprezę poboczną. Najważniejsze informacje i prezentacje odbyły się bowiem w szeregu hoteli, pomiędzy którymi przedstawiciele mediów musieli kursować, w biegu podejmując decyzję, którą konferencję odpuścić na rzecz której. Zabrakło również naprawdę ważnych zapowiedzi. Wszyscy skoncentrowali się głównie na przedstawieniu tego, o czym już wcześniej było wiadomo. Z drugiej strony, zdaniem Action Trip, nowa formuła E3 sprzyjała temu, by więcej czasu spędzić na spotkaniach z gigantami branży i dogłębnym poznaniu przygotowywanych przez nich produkcji.

Czas jednak przejść do nagród przyznanych przez Action Trip. Otrzymały je cztery produkcje:

Pozostaje nam czekać i zobaczyć, jakie zdanie będą mieli przedstawiciele innych serwisów. Ciekawi jesteśmy również, jak wyglądałby wasz prywatny ranking.

gry