Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 11 lipca 2007

Zapowiedziano grę Scene It? Lights, Camera, Action
Zapowiedziano grę Scene It? Lights, Camera, Action

Metatron, 11 lipca 2007, 23:59

Niedawno pisaliśmy o tym, że Microsoft pragnie zmienić nieco wizerunek Xboksa 360 jako konsoli dla hardcore’owych graczy i dotrzeć do szerszej grupy odbiorców. Niewątpliwie podstawowym elementem tej strategii jest wydawanie produkcji przeznaczonych do rodzinnej rozrywki. Jedną z nich jest gra Scene It? Lights, Camera, Action.

Papierowe zwierzaki powrócą w grze Viva Pinata: Party Animals
Papierowe zwierzaki powrócą w grze Viva Pinata: Party Animals

Metatron, 11 lipca 2007, 23:53

O tym, że Microsoft nie chce zrezygnować z marki Viva Pinata, informowaliśmy na początku roku. Teraz doczekaliśmy się potwierdzenia tego podejścia w postaci gry Viva Pinata: Party Animals, która została zapowiedziana w trakcie konferencji Microsoftu odbywającej się w ramach imprezy E3.

Microsoft zapowiada kolorowe kontrolery do X360
Microsoft zapowiada kolorowe kontrolery do X360

Metatron, 11 lipca 2007, 23:48

Wygląda na to, że Microsoft postanowił iść w ślady Nintendo i Sony, wypuszczając na rynek nie tylko inne odmiany kolorystyczne konsoli (podczas E3 zapowiedziano zieloną wersję X360), ale również kontrolery w nowych barwach. Dzięki temu firma pragnie umożliwić graczom większy wpływ na wygląd ich urządzenia.

EA: Europę czeka prawdziwy boom na gry online

Metatron, 11 lipca 2007, 23:43

W trakcie zorganizowanej przez Interactive Software Federation of Europe (ISFE) konferencji John Burns, dyrektor Electronic Arts do spraw e-handlu, wypowiedział się na temat rozwoju rynku gier online w Europie. Stwierdził między innymi, że w przeciągu trzech lat mieszkańcy Starego Kontynentu będą wydawać rocznie ponad 4,4 miliardy dolarów na ten rodzaj rozrywki.

Zobacz jak będzie wyglądała gra  Viva Pinata w wersji dla PC
Zobacz jak będzie wyglądała gra Viva Pinata w wersji dla PC

Major Doktor Upiorna, 11 lipca 2007, 22:42

W trakcie swojej konferencji na trwających właśni targach E3 przedstawiciele Microsoftu zapowiedzieli, że posiadacze PeCetów jeszcze w tym roku otrzymają grę Viva Pinata. Obecnie udało nam się dotrzeć do pierwszych obrazków prezentujących tę pozycję.

Premiera gry Unreal Tournament 3 w listopadzie - wersja na Xboksa 360 w 2008 roku
Premiera gry Unreal Tournament 3 w listopadzie - wersja na Xboksa 360 w 2008 roku

Krystian Smoszna, 11 lipca 2007, 22:27

Użytkownicy Xboksów 360 muszą poczekać na grę Unreal Tournament 3 co najmniej do stycznia. W tym roku najnowszy produkt firmy Epic Games, Inc. będą mogli eksploatować wyłącznie posiadacze „blaszaków” oraz konsol PlayStation 3.

Usiądź za pierwszą oficjalną kierownicą konsoli Wii w grze Mario Kart Wii
Usiądź za pierwszą oficjalną kierownicą konsoli Wii w grze Mario Kart Wii

Major Doktor Upiorna, 11 lipca 2007, 21:31

W trakcie zakończonej kilkadziesiąt minut temu konferencji Nintendo na targach E3 Reggie Fils-Aime zapowiedział, że posiadacze konsoli Wii otrzymają kolejną grę z cyklu Mario Kart.

Zwiastun gry Age of Empires III: The Asian Dynasties jest już dostępny
Zwiastun gry Age of Empires III: The Asian Dynasties jest już dostępny

Krystian Smoszna, 11 lipca 2007, 21:30

Miał pojawić się późno w nocy, ale na łamach oficjalnej strony gry Age of Empires III jest już dostępny od kilku godzin. Film zwiastujący nadejście rozszerzenia The Asian Dynasties, które najprawdopodobniej będzie ostatnim dodatkiem do wspomnianego wyżej programu, zauważyli tylko nieliczni fani.

Zapowiedziano pierwszy oficjalny pistolet dla konsoli Wii
Zapowiedziano pierwszy oficjalny pistolet dla konsoli Wii

Major Doktor Upiorna, 11 lipca 2007, 20:59

Kilkadziesiąt minut temu zakończyła się konferencja firmy Nintendo na targach E3. W trakcie prezentacji Reggie Fils-Aime, prezes amerykańskiego oddziału owej korporacji, zaprezentował coś, na co wielu miłośników gier typu FPS czekało od momentu komercyjnego debiutu nowej stacjonarnej konsoli od "Wielkiego N".

Xbox 360 Halo Edition ujawniony
Xbox 360 Halo Edition ujawniony

Metatron, 11 lipca 2007, 20:51

Wczoraj Internet obiegły zdjęcia z próby konferencji Microsoftu. Znalazły się na nich służące za ozdobę sceny Xboksy 360. Wyglądało na to, że jeden z nich nie trafił jeszcze do sprzedaży. Od razu pojawiły się spekulacje, że szykowany jest nowy model. Być może to prototyp Falcona – zastanawiali się dziennikarze i fani. Odpowiedź okazała się o wiele bardziej prozaiczna.

E3 2007: Konferencja Nintendo
E3 2007: Konferencja Nintendo

Jiker, 11 lipca 2007, 20:49

Przed kilkudziesięcioma minutami dobiegła końca druga z trzech największych konferencji tegorocznych targów E3. Impreza zorganizowana przez japońskie Nintendo zapowiadała się niemal równie ciekawie, jak ta zorganizowana przez Microsoft kilkanaście godzin temu. Czym, i czy w ogóle, zaskoczyła nas firma sygnowana nazwiskami takich bohaterów, jak Mario, Link i Samus Aran?

Filmy Disneya w ofercie Xbox LIVE Video Marketplace

Metatron, 11 lipca 2007, 20:43

Już od jakiegoś czasu krążyły plotki, że Microsoft stara się poszerzyć ofertę dla posiadaczy X360 o produkcje przeznaczone dla dzieci i całej rodziny. Tegoroczna konferencja, która odbyła się w ramach E3 dowodzi, że były one zgodne z prawdą.

Siedem milionów użytkowników Xbox LIVE

Metatron, 11 lipca 2007, 20:31

W marcu Microsoft chwalił się, że usługa Xbox LIVE ma już 6 milionów użytkowników. Jak się okazało, do czasu tegorocznych E3 przybył jej kolejny milion, o czym nie omieszkał powiadomić Jeff Bell w trakcie konferencji.

Zapowiedziano trzecią odsłonę serii Top Spin
Zapowiedziano trzecią odsłonę serii Top Spin

Vercetti, 11 lipca 2007, 20:30

Dzisiejszego wieczoru wielbiciele tenisa ziemnego mogą czuć się usatysfakcjonowani. 2K Games ujawniło bowiem, że francuska firma Pam Development pracuje już nad trzecią odsłonę popularnej serii Top Spin. Gra powstająca w paryskim studiu ukaże się na dwóch platformach – X360 oraz PS3.

World in Conflict: beta-testy rozpoczęte
World in Conflict: beta-testy rozpoczęte

Vercetti, 11 lipca 2007, 19:45

Choć klient potrzebny do uruchomienia zaawansowanej wersji gry World in Conflict spóźnił się aż o dwa dni, autorzy omawianej strategii dotrzymali słowa co do terminu rozpoczęcia samych beta-testów ich dzieła. Każdy, kto zgłosił już chęć pomocy w sprawdzaniu produktu grupy Massive Entertainment, może bez większych przeszkód oddać się multiplayerowej rozgrywce.

Nowe screenshoty z gry Undertow
Nowe screenshoty z gry Undertow

Metatron, 11 lipca 2007, 19:36

Jedną z bardziej wyczekiwanych gier, które wzbogacą ofertę Xbox LIVE Arcade, jest niewątpliwie Undertow, wykorzystująca silnik Unreal Engine 3 produkcja stworzona przez Chair Entertainment (firmy złożonej z ludzi odpowiedzialnej między innymi za Advent Rising). Gra powinna ukazać się jeszcze tego lata. Póki co twórcy podsycają apetyt graczy publikując screenshoty z tej ciekawie zapowiadającej się strzelaniny.

Poradnik: Driver: Parallel Lines

Redakcja GRYOnline.pl, 11 lipca 2007, 19:18

Witam w nieoficjalnym poradniku do Driver Parallel Lines. Jest to już czwarta odsłona słynnej serii, w której gracz wciela się w postać tytułowego kierowcy. Historia opowiedziana w grze została podzielona na dwa epizody.

Szef marketingu Sony w obronie nośnika UMD

Metatron, 11 lipca 2007, 19:13

Już od dłuższego czasu słyszy się narzekania na wprowadzony przez Sony do konsoli PSP nośnik – UMD. Zazwyczaj największej krytyce poddawany jest czas odczytu danych, który sprawia, że w niejednej grze trzeba sporo poczekać, zanim nastąpi zmiana lokacji albo załaduje się plansza.

EverQuest: Secrets of Faydwer ukaże się w listopadzie
EverQuest: Secrets of Faydwer ukaże się w listopadzie

Metatron, 11 lipca 2007, 19:02

Pomimo tego, że w ostatnim czasie miłośnicy produkcji MMORPG są zasypywani coraz to nowszymi tytułami, w dalszym ciągu nie słabnie popularność mających już swoje lata gier. Jedną z nich jest EverQuest, który niedługo doczeka się czternastego dodatku. Jego tytuł brzmi Secrets of Faydwer. W trakcie trwającej właśnie imprezy E3 zaprezentowano pierwsze screeny ze wspomnianej produkcji.

Spore wkroczyło w fazę alfa
Spore wkroczyło w fazę alfa

Vercetti, 11 lipca 2007, 17:59

Wygląda na to, że plan wprowadzenia na rynek gry Spore w drugim kwartale przyszłego roku jest coraz bliższy realizacji. Producenci jednej z najbardziej innowacyjnych pozycji ostatnich lat w wywiadzie dla serwisu IGN ujawnili, że ich projekt wkroczył właśnie w fazę alfa, co oznacza dokładnie tyle, że możliwe jest już przejście przez wszystkie etapy czekającej nas w grze kampanii.

Kolejny zwiastun gry Metal Gear Solid 4 już dziś w PlayStation Store
Kolejny zwiastun gry Metal Gear Solid 4 już dziś w PlayStation Store

Krystian Smoszna, 11 lipca 2007, 17:41

Nowy film promujący grę Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots zostanie dziś udostępniony użytkownikom konsoli PlayStation 3 – zapowiedział Patrick Seybold z amerykańskiego oddziału koncernu Sony Computer Entertainment, Inc.

Shin Megami Tensei: Persona 3 ma swoją stronę

Vercetti, 11 lipca 2007, 17:10

Zgodnie z informacjami podawanymi przez amerykański oddział firmy Atlus Software, ruszyła już oficjalna strona nowej gry z gatunku role-playing, pozycji zatytułowanej Shin Megami Tensei: Persona 3. Uruchomiona dzisiaj witryna zgodnie z przewidywaniami zawiera zarówno informacje na temat fabuły nadchodzącego RPG, jak też materiały opisujące jedenastu najważniejszych bohaterów produktu.

Dwie nowe gry z cyklu F.E.A.R. oficjalnie zapowiedziane
Dwie nowe gry z cyklu F.E.A.R. oficjalnie zapowiedziane

Krystian Smoszna, 11 lipca 2007, 17:04

Przedstawiciele koncernu Sierra Entertainment, Inc. wyłożyli wreszcie karty na stół i oficjalnie zapowiedzieli dwa nowe produkty, korzystające z marki F.E.A.R.: First Encounter Assault Recon. Pierwszy z planowanych tytułów pojawi się na PC, w drugi natomiast zagrają użytkownicy konsoli Xbox 360.

GOL na E3: Rzeczywistość made by Microsoft
GOL na E3: Rzeczywistość made by Microsoft

Shuck, 11 lipca 2007, 16:31

Na swoją konferencję Microsoft wynajął Santa Monica High Scool, czyli do liczby 7 hoteli oraz ósmego Barker Hangaru doszła jeszcze jedna lokacja do obiegnięcia. A nam się jeszcze rok temu wydawało, że dreptanie z jednego końca Convention Center na drugi, to sport jakiś większy był...

Gry Sonic the Hedgehog i Golden Axe dołączają do oferty Xbox LIVE Arcade
Gry Sonic the Hedgehog i Golden Axe dołączają do oferty Xbox LIVE Arcade

Krystian Smoszna, 11 lipca 2007, 15:58

Już siedemdziesiąt gier mogą pobrać posiadacze konsol Xbox 360 za pośrednictwem usługi Xbox LIVE Arcade. Okrągłą liczbę tytułów zawdzięczamy dwóm produkcjom firmy SEGA of America, Inc., które zostały dołączone do oferty dziś rano. Mowa tu o dwóch wielkich hitach sprzed lat: Golden Axe oraz Sonic the Hedgehog.

Microsoft Flight Simulator X: Adrenaline zmienia nazwę
Microsoft Flight Simulator X: Adrenaline zmienia nazwę

Vercetti, 11 lipca 2007, 15:38

Podczas trwających właśnie targów E3 Media & Business Summit Microsoft podał do wiadomości, że sygnowany jego logiem dodatek do Flight Simulatora X nie będzie już kojarzony z nazwą Adrenaline. Wydawca pierwszego rozszerzenia do znanej na całym świecie pozycji ujawnił, że add-on zostanie opatrzony nowym tytułem: Acceleration.

500 gier dla posiadaczy Maców w ofercie serwisu GameTap

Metatron, 11 lipca 2007, 15:12

Komputery firmy Apple niezbyt kojarzą się z branżą elektronicznej rozrywki, mimo tego wciąż wychodzą gry, które pozwalają ich użytkownikom oderwać się na chwilę od pracy i zrelaksować. Swoją inwestycję w ten segment rynku ogłosił jakiś czas temu gigant wydawniczy Electronic Arts. Tym razem swoją ofertę rozszerzył serwis e-dystrybucji, GameTap.

Amerykański oddział Atlus zaprezentuje na E3 cztery nowe gry dla konsol od Nintendo
Amerykański oddział Atlus zaprezentuje na E3 cztery nowe gry dla konsol od Nintendo

Major Doktor Upiorna, 11 lipca 2007, 14:44

Amerykański oddział firmy Atlus również zawita na tegoroczne targi E3, a jej przedstawiciele zaprezentują nam cztery nowe tytuły. Pierwszym z nich będzie zapowiadana już gra Trauma Center: New Blood, pozwalająca na wcielenie się w dwóch lekarzy.

UFO: Trilogy już niebawem na rynku
UFO: Trilogy już niebawem na rynku

Vercetti, 11 lipca 2007, 14:15

1C Publishing EU postanowiła odświeżyć nieco pamięć o strategicznej serii UFO, wydając w Wielkiej Brytanii pakiet, złożony z trzech reprezentujących ową sagę gier. Zestaw zatytułowany po prostu UFO: Trilogy pozwoli odbiorcom na ponowne sprawdzenie tego, co mają do zaoferowania takie projekty, jak: Aftermath, Aftershock oraz Afterlight.

Gears of War na PC - więcej informacji, pierwsze obrazki
Gears of War na PC - więcej informacji, pierwsze obrazki

Krystian Smoszna, 11 lipca 2007, 13:42

Koncern Microsoft Game Studios opublikował w Internecie materiały prasowe dotyczące PeCetowej edycji gry Gears of War, którą oficjalnie zapowiedziano kilka godzin temu podczas specjalnej konferencji. Dzięki udostępnionym informacjom, możemy Wam dokładnie powiedzieć, czym będzie różnić się konwersja od wydanego w listopadzie ubiegłego roku pierwowzoru.

Activision wypuściła ponad 8 milionów gier do sklepów

Misiek, 11 lipca 2007, 13:18

Firma Activision ogłosiła, że przez pierwszy kwartał roku fiskalnego 2008, do sklepów trafiło ponad 8 milionów gier z jej znaczkiem. Najwięcej rozprowadzono pozycji bazujących ma licencjach filmowych (m.in. Spider-Man 3 oraz Shrek the Third).

Co i kiedy LucasArts zaprezentuje na E3?
Co i kiedy LucasArts zaprezentuje na E3?

Major Doktor Upiorna, 11 lipca 2007, 13:13

Rzecz jasna na tegorocznych targach E3 nie mogłoby zabraknąć gier spod znaku Star Wars i produkcji powstałych na licencji duńskich klocków dla dzieci. Z niepotwierdzonych źródeł wiemy, że w czwartek przedstawiciele LucasArts zamierzają pokazać trzy przygotowywane tytuły.

Darksiders: Wrath of War nowym hitem od THQ
Darksiders: Wrath of War nowym hitem od THQ

Vercetti, 11 lipca 2007, 12:37

Tytuł, który mogliśmy zobaczyć już na okładce najnowszego wydania Game Informera, doczekał się wreszcie swojej zapowiedzi. THQ ujawniło kilka szczegółów na temat gry Darksiders: Wrath of War, anonsowanej jako nowatorskie połączenie Zeldy oraz God of War.

Zobacz nowy zwiastun gry Killzone 2!
Zobacz nowy zwiastun gry Killzone 2!

Krystian Smoszna, 11 lipca 2007, 12:28

W Internecie pojawił się kolejny zwiastun drugiej odsłony cyklu Killzone – budzącej ogromne emocje pierwszoosobowej strzelaniny, produkowanej przez holenderskie studio Guerrilla Games z myślą o konsoli PlayStation 3.

Akcja Bringing it Home 2007 na XBL – dzień pierwszy

Metatron, 11 lipca 2007, 12:17

Zgodnie z obietnicą Microsoft dba o to, by posiadacze konsoli X360 mogli na bieżąco pobierać dotyczące gier materiały, które zostały zaprezentowane na E3. Poniżej zamieszczamy listę tego, co pojawiło się w ramach akcji Bringing it Home. Warto dodać, że z kolejnymi dniami imprezy na Xbox LIVE Marketplace trafią kolejne pliki do pobrania.

Zapowiedziano grę NFL Tour
Zapowiedziano grę NFL Tour

Major Doktor Upiorna, 11 lipca 2007, 11:51

O tym, że pracownicy Electronic Arts posiadają ogromne doświadczenie w tworzeniu gier sportowych świadczy chociażby seria Madden NFL, traktująca o footballu amerykańskim. Właśnie tę dyscyplinę developerzy ze studia EA Tiburon, mieszczącego się na Florydzie, uczynili tematem przygotowywanej pozycji.

Xbox 360 Messenger Kit na początku września

Vercetti, 11 lipca 2007, 11:45

Microsoft podał do wiadomości, że opracowywana przezeń klawiatura – przystawka do gamepada X360 – trafi na amerykański rynek tuż po wakacjach. Oficjalna premiera urządzenia o ujawnionej dopiero dzisiaj nazwie Xbox 360 Messenger Kit odbędzie się dokładnie 4 września.

Gry z katalogów firm Strategy First i Empire Interactive tańsze w Steamie
Gry z katalogów firm Strategy First i Empire Interactive tańsze w Steamie

Krystian Smoszna, 11 lipca 2007, 11:42

Choć to wieści z targów E3 Media & Business Summit są aktualnie priorytetem na naszym serwisie, nie możemy też zapominać o innych informacjach, niezwiązanych bezpośrednią z kalifornijską imprezą. Do takich zalicza się wiadomość o obniżce cen gier z katalogów firm Strategy First, Inc. i Empire Interactive Entertainment, które dostępne są w ofercie systemu elektronicznej dystrybucji Steam.

W grze Hellboy: The Science of Evil usłyszymy znane głosy
W grze Hellboy: The Science of Evil usłyszymy znane głosy

Major Doktor Upiorna, 11 lipca 2007, 11:11

W pierwszych dniach lutego przekazaliśmy Wam, że w najnowszej grze Hellboy, powstającej na kanwie komiksów Mike'a Mignoli, głos głównej postaci użyczy Ron Perlman. Obecnie dowiedzieliśmy się, że wraz z Perlmanem w przygotowywanym tytule Hellboy: The Science of Evil usłyszymy jeszcze inne znane osoby.

Xbox 360 Elite w Europie i w Kanadzie pod koniec sierpnia
Xbox 360 Elite w Europie i w Kanadzie pod koniec sierpnia

Krystian Smoszna, 11 lipca 2007, 11:01

24-ego sierpnia bieżącego roku, mieszkańcy Starego Kontynentu (a także Kanady) będą mogli kupić konsolę Xbox 360 Elite. O europejskiej premierze nowej wersji tego urządzenia, poinformowano na specjalnej konferencji koncernu Microsoft Corporation, która zakończyła się kilka godzin temu.

Devil May Cry 4 na Marketplace
Devil May Cry 4 na Marketplace

Misiek, 11 lipca 2007, 10:58

Na Xbox Live pojawiło się trochę rzeczy związanych z Devil May Cry 4. Spokojnie, grywalnego dema jeszcze się nie doczekaliśmy. Są za to nowe avatary na karty graczy, „skórka” związana z grą oraz trailer.

GOL na E3 2007: Oficjalne otwarcie E3 Media & Business Summit 2007
GOL na E3 2007: Oficjalne otwarcie E3 Media & Business Summit 2007

Shuck, 11 lipca 2007, 10:27

Nie przepadam bawić się w proroka, bo zajęcie to ryzykowne a przynajmniej zabawne (zawsze dla innych), niemniej stwierdzanie prawie-że-faktów pod prorokowanie prawie-że-nie-podpada.

Demo Blue Dragona już dostępne!
Demo Blue Dragona już dostępne!

Vercetti, 11 lipca 2007, 10:22

O dziewięć dni wcześniej niż się spodziewano zadebiutowało w sieci demo gry Blue Dragon. Pokazowa wersja tytułu grupy Mistwalker jest już dostępna w ramach usługi Xbox Live Marketplace i pobrać ją mogą wszyscy ci użytkownicy wirtualnego targowiska, którzy posiadają aktualny złoty lub srebrny abonament.

Zobacz pierwsze obrazki z gry Fable 2!
Zobacz pierwsze obrazki z gry Fable 2!

Krystian Smoszna, 11 lipca 2007, 09:57

Do tej pory firmy Lionhead Studios Ltd. i Microsoft Game Studios karmiły fanów gry Fable 2 różnymi grafikami koncepcyjnymi. Od czego są jednak targi E3 Media & Business Summit? Do Santa Monica gigant z Redmond przywiózł pięć świeżutkich obrazków, które wreszcie pokazują przygotowywany produkt w takiej postaci, w jakiej zobaczymy go na ekranach telewizorów.

E3 2007: Konferencja Microsoftu
E3 2007: Konferencja Microsoftu

Metatron, 11 lipca 2007, 09:54

Pierwsza z trzech konferencji standardowo otwierających imprezę E3 jest już za nami. Microsoft zaprosił przedstawicieli mediów na otwarte powietrze, do amfiteatru, gdzie zostały przedstawione plany firmy na najbliższą przyszłość. Obyło się bez wielkich rewolucji i zaskoczeń, choć zdarzyło się parę niespodzianek. Zapraszamy do zapoznania się ze sprawozdaniem z przebiegu konferencji.

MGS4 ciągle ekskluzywny dla PlayStation 3
MGS4 ciągle ekskluzywny dla PlayStation 3

Misiek, 11 lipca 2007, 09:50

Wielu fanów Xboxa 360 liczyło na to, że Peter Moore na konferencji Microsoftu potwierdzi Metal Gear Solid 4 na konsolę firmy z Redmond. Oliwy do ognia dolał wczoraj Kazumi Kitaue, dyrektor operacyjny w Konami, według którego ostateczna decyzja nie jest jeszcze podjęta i MGS4 mógłby być multiplatformowy. Wygląda jednak na to, że Sony utrzyma przy swojej konsoli ten bardzo ważny tytuł.

All-Pro Football 2K8 w „złocie”
All-Pro Football 2K8 w „złocie”

Vercetti, 11 lipca 2007, 09:13

Studio 2K Sports ogłosiło, że przygotowywana przez nie gra o nazwie All-Pro Football 2K8 osiągnęła właśnie status „gold”. Oznacza to, że prace nad traktującą o futbolu amerykańskim pozycją zostały definitywnie zakończone i po odwiedzeniu tłoczni produkcja ta będzie gotowa, by zadebiutować na zachodnim rynku.

Beta-testy gry Call of Duty 4: Modern Warfare na razie tylko na Xboksach 360
Beta-testy gry Call of Duty 4: Modern Warfare na razie tylko na Xboksach 360

Krystian Smoszna, 11 lipca 2007, 09:12

Dobra wiadomość dla posiadaczy Xboksów 360, którzy zainteresowani są czwartą odsłoną cyklu Call of Duty, zatytułowaną Modern Warfare. To właśnie użytkownicy konsol wyprodukowanych przez koncern Microsoft Corporation, jako pierwsi otrzymają możliwość przetestowania wspomnianej wyżej gry.

Pierwsze informacje nt. nowych odsłon serii Dance Dance Revolution
Pierwsze informacje nt. nowych odsłon serii Dance Dance Revolution

Vercetti, 11 lipca 2007, 08:38

Konami opublikowało wreszcie pierwsze szczegóły na temat dwóch kolejnych odsłon serii Dance Dance Revolution. Ujawnione dzisiaj informacje dotyczą dwóch premierowych produktów: DDR Universe 2 na Xboxa 360 oraz DDR SuperNOVA 2, dedykowanego konsoli PlayStation 2.

Zobacz nowy film promujący grę Resident Evil 5
Zobacz nowy film promujący grę Resident Evil 5

Krystian Smoszna, 11 lipca 2007, 08:33

W trakcie zakończonej niedawno konferencji, Peter Moore z koncernu Microsoft po raz kolejny potwierdził to, co w zasadzie wiadomo już od dwóch lat – piąta odsłona cyklu Resident Evil zostanie wydana z myślą o konsoli Xbox 360. Gra była promowana zwiastunem filmowym, który jest już dostępny w Internecie.

Premiera gry Too Human dopiero w przyszłym roku
Premiera gry Too Human dopiero w przyszłym roku

Krystian Smoszna, 11 lipca 2007, 07:37

Jeśli ktoś łudził się, że dedykowana konsoli Xbox 360 gra Too Human doczeka się premiery w ciągu kilku najbliższych miesięcy, może już porzucić nadzieję. Produkt firmy Silicon Knights, Inc. został wpisany przez koncern Microsoft Game Studios na listę tytułów, które zadebiutują na rynku dopiero w przyszłym roku.

PeCetowe konwersje gier Gears of War i Viva Pinata jeszcze w tym roku!
PeCetowe konwersje gier Gears of War i Viva Pinata jeszcze w tym roku!

Krystian Smoszna, 11 lipca 2007, 06:55

Jeszcze w tym roku posiadacze „blaszaków” otrzymają od koncernu Microsoft Game Studios dwie produkcje, które dotąd nosiły miano tzw. tytułów ekskluzywnych dla konsoli Xbox 360. Mowa tu o grach Viva Pinata oraz... Gears of War!

Mass Effect zadebiutuje w listopadzie
Mass Effect zadebiutuje w listopadzie

Krystian Smoszna, 11 lipca 2007, 06:31

Tegoroczny okres przedświąteczny zapowiada się niezwykle gorąco, zwłaszcza dla tych użytkowników konsoli Xbox 360, którzy z niecierpliwością oczekują premiery nowej gry firmy BioWare Corp., zatytułowanej Mass Effect. Program ten trafi do sklepów w listopadzie bieżącego roku.

Znamy minimalne wymagania sprzętowe gry Medal of Honor: Airborne
Znamy minimalne wymagania sprzętowe gry Medal of Honor: Airborne

Krystian Smoszna, 11 lipca 2007, 06:00

Wiemy już, jaki komputer będzie potrzebny, aby uruchomić grę Medal of Honor: Airborne na PC. Koncern Electronic Arts, Inc. poszedł w ślady konkurencji z 2K Games i ujawnił wczoraj wymagania sprzętowe tej wielce oczekiwanej, pierwszoosobowej strzelaniny.

SEGA pokaże na targach E3 czternaście gier
SEGA pokaże na targach E3 czternaście gier

Krystian Smoszna, 11 lipca 2007, 05:44

Amerykański oddział koncernu SEGA Corporation opublikował wczoraj listę gier, które zostaną zaprezentowane na stoisku firmy podczas rozpoczynającej się dziś imprezy E3 Media & Business Summit.

Amerykański oddział D3Publisher ujawnia swój line-up na targi E3

Major Doktor Upiorna, 11 lipca 2007, 04:33

Kilkadziesiąt minut temu dowiedzieliśmy się, że firma Konami w swoich oficjalnych planach na tegoroczne targi E3 nie uwzględniła gry Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots. Obecnie możemy przekazać Wam listę tytułów, jakie zostaną pokazane przez amerykański oddział korporacji D3Publisher.

Konami na targach E3 bez gry Metal Gear Solid 4?
Konami na targach E3 bez gry Metal Gear Solid 4?

Krystian Smoszna, 11 lipca 2007, 03:15

Znamy już tytuły gier, jakie na rozpoczynających się dziś targach E3 Media & Business Summit pokaże firma Konami Digital Entertainment, Inc. Wśród dziewięciu ujawnionych tytułów zabrakło niestety produkcji budzącej chyba największe zainteresowanie – czwartej odsłony cyklu Metal Gear Solid.